Kaufland/ Кауфланд- тема 4

  • 64 272
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 79
Остава ми утехата, че от друг магазин си взехме портокали на 50 ст. и сега отивам да правя фреш.......

Тази година наистина има дефлация при портокалите  Mr. Green
В К. обаче пак държат цена, че трябва и много да избираш. По други вериги и пазари, цените им наистина са много ниски, че и сладки.

# 721
# 722
  • София
  • Мнения: 1 966
Освен за изтеклия срок на годност, дават левче и ако чакаш повече от 5мин на витрините, пише го на самите опаковки от пресния щанд, на тези за шунки, салами и т.н. например. Еми случвало се е доста да почакам, от касите аз нямам оплаквания, ама от пресните щандове..... Особено като чакаш с ревящо бебе и освен всичко друго те и предредят няколко човека не е много приятно, но това второто вече си е до манталитета на хората, иначе че са им малко служителите по витрините е едно на ръка. Не съм засичала обаче колко точно съм чакала и не съм си искала левчето  Mr. Green

# 723
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 075
То,ако идеш до информация да се жалваш и да си търсиш левчето,ще си изгубиш реда и пак ще трябва да се нареждаш. Иначе до сега да са ми издавали едно 100-200лв.  Mr. Green Представям си чакащите на витрината с по един хронометър,а горките продавачки броящи всяка секунда,хвърчат като финикийци. LaughingНали ги задължават да ти предлагат и други неща от витрината и ми става смешно,защото понякога толкова бързат,че отдалечавайки си си мърморят "да ви предложа кашкавал на промоция..."  baby_neutral

# 724
  • Мнения: 79
При нас само питат "Ще има ли и друго?". Това с директното предлагане на продукти е много, ама много неприятно.
За тези витрини, уж все вземат мерки и все нищо не се случва. Ами чакам си и по 5 мин., и по повече се е случвало, и  да, ред няма, който свари.

То май, ако всички тръгнем да си искаме едното левче ще им излезе по-евтино да си назначат служители  Mr. Green

# 725
  • Мнения: 167
аз от витрините не мога да кажа, че съм недоволна. Там поне всичко е с движение и търчът, ама някой от касиерките са си за борсата...  newsm11

# 726
  • Мнения: 168
Около нова година в К. Младост имаше цяла камара кори за баница на промоция, под левче беше цената. Всички бяха с изтекъл срок на годност от преди няколко дни.
Понякога също има нелюбезни продавачки, но не прекалено. Иначе за чакането а витрините - винаги си чакам, но той магазина в събота и неделя, когато ходя е препълнен с народ.

# 727
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Късметче, благодаря за внимането!  Hug

# 728
# 729
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Коя е лещата, че ми стана интересно, другата седмица да взема?

# 730
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
На Крина, мисля че се коментира, поне не съм разбрала за друга. Та нея и аз я ползвам.  Simple Smile

# 731
  • пак там
  • Мнения: 2 885
На Крина Френската леща.

# 732
  • Мнения: 11 607
Заповядайте в

НОВАТА ТЕМА

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт