Kaufland/ Кауфланд- тема 4

  • 64 296
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 79
Фъстъците на промоция са хубави  Peace

Само на вас ще кажа- в Айко тази седмица има на промоция от силиконовите ръкохватки по 2 лв/ бр. В К. бяха 4 или 5лв/ бр. Днес ще отскоча да си взема, нали и той ми е под носа  Laughing

# 691
  • Sofia
  • Мнения: 21 677
Фъстъците на промоция са хубави  Peace
Ако имаш предвид тези от тяхната витрина, насипните, в момента са смесени с някакви и на мен лично това не ми харесва. Вече ще гледам... до миналата седмица бяха само един вид - едри и сбръчкани, като шкарто (те са твърди) - ей тия обичам най-много.  Grinning

# 692
  • Мнения: 167
За Кф ще кажа само, че всичко е супер докато не стигнеш до касата...И там като те посрещне някоя 40-годишна натупорчена касиерка и ти дига нервата за 2 минути Rage Иначе те питат всичко наред ли беше с пазаруването  Laughing

# 693
  • Варна
  • Мнения: 10 793
За Кф ще кажа само, че всичко е супер докато не стигнеш до касата...И там като те посрещне някоя 40-годишна натупорчена касиерка и ти дига нервата за 2 минути Rage Иначе те питат всичко наред ли беше с пазаруването  Laughing

Натопорчи й се и ти.  Laughing
Дразнещо е с този въпрос, ама така са им наредили.

# 694
  • Мнения: 167
то и аз се тупорча, иначе нямам нищо против към въпроса, но имам против, че ти го задават след кофти обслужване (би трябвало да са им наредили и да са любезни)  Thinking

# 695
  • Sofia
  • Мнения: 21 677
Бреййй... зачудих се сега, аз ли ил' вий сте късметлиите?! Въпрос на гледна точка вероятно.  Laughing
Не съм попадала на нелюбезна касиерка.  Crossing Arms  Знам ли, може това да ми е печелившия билет (в случая де, иначе знам, че е... в живота ми), все се размазват с детето, ама това е положението.  Simple Smile

# 696
  • Мнения: 79
Фъстъците на промоция са хубави  Peace
Ако имаш предвид тези от тяхната витрина, насипните, в момента са смесени с някакви и на мен лично това не ми харесва. Вече ще гледам... до миналата седмица бяха само един вид - едри и сбръчкани, като шкарто (те са твърди) - ей тия обичам най-много.  Grinning

От витрината им са кофти.
Сега има на промоция пакетирани, те са хубави.

В К, принципно персоналът им не е любезен. На витрините с обслужване продължава да е хаос и да не стига персонал там. Понякога е изнервящо чакането, а касиерките верно, след един период на работа започват да стават начумерени. Явно поддържат по- малко персонал, от колкото е работата и нещо им идва в повече на работещите там.

# 697
  • Sofia
  • Мнения: 21 677
Аха, мерси, ще имам предвид. Simple Smile

# 698
  • Мнения: 168
Бреййй... зачудих се сега, аз ли ил' вий сте късметлиите?! Въпрос на гледна точка вероятно.  Laughing
Не съм попадала на нелюбезна касиерка.  Crossing Arms  Знам ли, може това да ми е печелившия билет (в случая де, иначе знам, че е... в живота ми), все се размазват с детето, ама това е положението.  Simple Smile

Много е красив тоз билет Simple Smile

# 699
  • Мнения: 167
Аз или вие не сме виновни на никой по колко часа работи и какви пари взима, да се обърнат към шефа си, ако има недоволни...амааааа НЕЕЕЕЕ... те на него му ближат задни**, а на нас ни се троскат. това , че работят много за малко не е оправдание.

# 700
  • Русе
  • Мнения: 7 060
Оня ден в Плевен на витрината на сирената имах чувството, че продавачката ще ни убие с поглед и толкова троснато се отнасяше с всички.
Пак в Плевен преди година-две, една касиерка ме караше да плащам чаша от филма Мадагаскар, закупена 20 мин. преди това от кино Арена. Как ли не молихме дъщеря ми да си я остави в колата - не искаше, не била и се нарадвала. След кратък спор, ако не беше се съгласила с мен, бях на крачка да викна управителя и да настоявам да ми маркират чашата по баркод. Да го видя от къде щяха да го намерят.
В Русе и в Севлиево не съм случвала на нелюбезни.

# 701
  • София
  • Мнения: 9 850
Не съм попадала на заядливи касиерки аз, явно... Но на такива, дето избирателно обслужват на витрините - да!
За кои фъстъци става дума, дайте картинка, нещо, че съм ги изтървала явно?

# 702
  • Мнения: 167
аз един път на касата попитах дали имат от прозрачните пликчета за плодовете, за да сложа вътре замраязените зеленчуци да не ми измокрят всичко, а лелката каза имам, но и няма да ви дам  newsm09 и на всичкото отгоре ми го казва едновременно с обслужването на следващите клиенти хахаххаха ужасен човек се оказа и аз като запалих....скандала стана за едно наилоново пликче. Лелката ми вика да сме си купили торба от големите Grinning после й викам, ако си бях взела от плодовете пликче, тук на касата щяхте ли да си го поискате, а тя ми вика "Ами нямаше как да го взема".. ?От тога всеки път от плодовете си взимам по 3 за всеки случей

# 703
  • Мнения: 11 607
В общия случай в К. са били любезни към нас - и по витрините, и на касите.....С кеф съм пожелавала Приятна работа на персонала......

Но! Днес....на касата решавам, че искам да върна продукт, който вече е маркиран. И касиерката с един лош поглед - Трябва да извикам колежка, която да го отмаркира.....И ме чака какво ще кажа.....Отговорих - Добре, ще изчакаме.....Обади се тя и докато чакаме - И защо искате да го върнете? И ме гледа право в очите, подпряла се на касата, в характерна поза.......Отговорих, че не съм длъжна да и давам обяснения, просто искам да го върна......

Проблем не ми бяха въпросите....проблем ми бе погледа...като на строга лелка в детската градина......

Иначе...скука в К.......нищо интересно, освен обичайното.....Цветоулавящите кърпички ги взех, да видя дали ще ги използвам.....Принципно винаги имам дрехи и за бяла, и за тъмна пералня, но нека има.......

Видях, че има подправка за пица.....Може и до сега да е имало такава, но аз чак днес я открих.....Риган, чубрица, босилек и пр. Хареса ми като състав, като цена, така или иначе често правя - ще влезе в употреба и ще кажа дали е хубава.....

И да питам  - една френска леща на промоция взехме - зелена....Дали е вкусна?

Не успях обаче да видя къде са сложили цветята....На съседната каса една дама бе купила 2 разкоша........Направо завидях.....нямаше как да се върна обаче....

Нещо....тази седмица никакви емоции в К......Остава ми утехата, че от друг магазин си взехме портокали на 50 ст. и сега отивам да правя фреш.......

# 704
  • Мнения: 1 517
На Крина ли е лещата newsm78 На мен ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт