Да е мирна и щастлива Новата година, здраве и късмет нека всеки дом да има!

  • 57 081
  • 733
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 802
Като му дойде времето ще се интересувам за борсата ... за сега е още далеч  Crazy

Честита месечинка на Дярия  Hug Ще дойдем да я видим, само трябва да задействаме организацията ... разчитам на Зори  Mr. Green - както на нея и е удобно  Heart Eyes

Пеца, напредвате доста със зъбките и вие  Hug за обрива - от кога е, кога се е появил и какво представлява. Може да е от всичко, но може и да е полазен от нещо  newsm78
Паролата е сменена отдавна ... ще ти я пусна на ЛС  Hug

# 556
  • Мнения: 201
Оооо Зори, повече няма да организира и звъни. Кажете ми дата и час, ако мога ще дойда, ако не здраве да е....ще я видя на някоя разходка, като стане по-топло. Simple Smile

# 557
  • Мнения: 526
Какво е станало с форума????  Shocked Shocked Shocked Shocked #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Човек да ги остави малко и гледай какво ще направят  #Cussing out
Рошли, ЧРД на госпожицата! Да ти е спокойна, да си поспива и хапва, да се усмихва често! И да я нацелуваш  Heart Eyes
Чета ви аз, доста зъбки имат децата ви... newsm78 При Ивка са около 10-тина по последно преброяване
Фейт, чета, чета и доклкото разбрирам, се опасяваш, че ще те съкратят. Ако си по трудов договор, Кодекса на труда те защитава до навършване на 3 години на детето. Ако се върнеш на работа при навършване на 2 годинки, имаш парво на 1 година неплатен отпуск и през тази година си защитена от закона. Не могат да те пипнат. Другото, което е, можеш да се обърнеш към Инпескция по труда. Ако имаш проблеми с работодателя, те могат да му направят предписание. Успех и патай ако има нещо!  Hug

Последна редакция: вт, 28 яну 2014, 19:16 от Пипи Дългото Чорапче

# 558
  • Мнения: 2 802
Какво е станало с форума????  Shocked Shocked Shocked Shocked #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Човек да ги остави малко и гледай какво ще направят  #Cussing out


Има опция горе в дясно ... Използвай старата визия! който не харесва новата  Mr. Green

Иначе не си разбрала  Joy не се притеснявам, че ще ме съкратят, аз асках понеже се водя фиктивно и след като ми свърши майчинството няма как да остана в тази фирма, понеже вече ще трябва да си внасям всички осигуровки  Money Mr. Green Махам се и започвам да си търся нова работа. Просто искам да използвам държавата да ми плаща още малко, като отида на борсата  Joy
Исках ако може да ме съкратят те за да остана повече на борсата, та това разискваме ... може или не може  Crazy


# 559
  • Мнения: 224
И аз пак да се оплача..... Копирам направо от фейса Sad
Цял ден се опитвам да открия педи, за да й обясня, че малката не спи от кашлица и ме е страх. Тя не пожела да ми вдигне телефона и с ММ решихме за всеки случай да си я заведем в Първа Детска консултативна клиника. Там я прегледаха много обстойно. И естествено аз вчера казах на педи, че си чеше ушите, нищо й нямало. Днес тази лекарка реши да й ги види сама... Еми дясното е възпалено.... Гърлото доста възпалено също.... Сега сме на капки за уши Отипакс, Тантум за гърлото, Изоприназин и Виброцил в нослето... Бясна съм! Ако не ме глождеше от вътре и й вярвах сляпо кой знае какво щеше да стане......

Рошли , честита първа месечинка!

# 560
  • Мнения: 47
Рошли, честита първа месечинка на Дария  Heart Eyes И ти все по-често да се чувстваш така приповдигнато  Hug

Леле, Стаси. Знам, че уши много болят, дано бързо се повлияе от лечението  Praynig Силно гуш  Hug

На Маги й изби нааай-накрая един кучешки. Ама днес като я гледах още 2 са тръгнали  ooooh!

Стеф, къде се изгуби? Как е Хриси, оздравя ли?  Hug

Не си спомням дали сме коментирали как къпете децата? Ние от 2 седмици я къпем права под душа, че коритото го изпразваше за норматив с ритане  Crazy Слагам на плочките от тези меките постелки за баня, да не й е студено на крачетата, даже й връчвам душа сама да си го държи понякога   bath

# 561
  • shumen
  • Мнения: 17 991
Стаси,и аз не вярвам на педи и затова му взех Виброцил и витамин С.Според нея му няма нищо и не му изписа нищо за тази хрема,ама аз не вярвам след бронехеолита,който изкара като бебе вече на никой.Почне ли нещо веднага започвам да му давам на своя глава витамини и капки за нос.
Фейт,мисля,че може,но както ти е казала Лина.
Ние на 03.02.сме на детски рд пак и това ще е последния за сега.После пак ние започваме септември и дано сега,а и занапред сме здрави.
От тази вечер и свеки е хвана хремата,но нали ММ и свекъра го изкараха и дано не ме хване и мен,че незнам тогава кой ще го гледа малкия.
И да Ви питам-вашите деца плачат ли за вас.Аз няма на кой да го оставям и навсякъде е с мен и ако го оставя на свеки или на някоя мама,а аз да вляза в магазина или някъде да отида се започва един рев,сякаш го колят.Незнам като тръгне на ясла как ще стои там и няма да ме търси.

# 562
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Рошли честита 1 - ва месечинка на Дария.
Стаси добрече сте отишли и на друг лекар,ухо много боли.Да се оправя бързо Али.
Данаека гледай да не прекаляваш на своя глава с капките,че после спират да действат.
Чики честито кучешко зъбче на Маги.Дано другите пробият по лесно.
Ние още сме с 5 резци и три кътника,общо 8 зъба,но 3-я кътник едвам си е показал връхчето,много бавно и излизат.

# 563
  • Мнения: 478
Браво на адашката,май доста зъбки има Hug
Отдавна я къпя права под душа,като теб на постелка гумена от Джъмбо,с едни малки рибки,много им се кефи,тя си знае вече,ръцете на плочките на стената и седи не мърда,косата е по-сложна процедура,обръщам я с лице към мен,тя се хваща за краката ми и аз със слушалката назад главата я мия...нали съм в повечето време сама,и си мислим уж да ни е по-лесно.А с тази дълга коса е голяма мъка после сушенето,много реве от сешоара,гоня я с 300 зора да я изсуша,а после прическата е Уау Grinning

и да ви забия един малко миризлив въпрос hahaha по колко пъти на ден пълнят памперса,тука от известно време ме разбива с това акане,не всеки ден,но по 2-3 дни в седмицата ми прави номера-по 4-5 пъти дневно,само ходя и я душа като куче,с нормална консистенция е,просто каквото хапне и празни червото веднага hahaha,не че нещо,ама някой път забравям и се зачервява дупето  Embarassed

# 564
  • Мнения: 224
Благодаря, момичета! Знам си аз, че трябва да си слушам интуицията. Никога ен ме лъже.... Снощи й приложихме първия прием на лекарствата и детето се събуди само 2 пъти до 12 и после спа цяла нощ, без дори да кашля.... Много се мяташе, но предполагам е от ушето това... Ще мине Simple Smile
Гери , малката има такива дни също и лошото е, че след 3тото ако, вече не мирише и редовно си престоява така и после маймунски гъз хахаха
Данаека , аз не вярвам на педи и я водя на друг лекар, никога не й давам непредписани лекарства, моят съвет е да не го правиш и ти. Заведи за второ мнение, но не рискувай!

# 565
  • Бургас
  • Мнения: 7 292
Цвети ака по 3-4 пъти. Онзи ден като беше без памперс се наака три пъти  ooooh! Ън,аз периодично я проверявам.
Иначе за мен реве само ако ме види ,че тръгвам някъде. Ако се е залисала или някой я занимава си излизам без проблем.После не плаче.

П.С Дами,искате ли като си дойда да си направим дамска вечер,пак.Все пак трябва да се отбележи Трифон Зарезан  Laughing

Последна редакция: ср, 29 яну 2014, 09:49 от lina_bs

# 566
  • Пловдив
  • Мнения: 449
ЪН Ива-Мария ака по веднъж на ден в кукото,много рядко два пати за деня,а ако съм и сложила в яденето повечко сухар понякога прескача един ден и на другия може да навакса с две ходенета....За 10 дни може да се случи да не я усетим и да има 2 - 3 попадения в памперса.
Лина аз съм навита за среща,макар и да имам вечерен час до 21,00 пак е едно разнообразие,че без деца никъде не ходя,все едното ми е прикачено за мен.Ако изляза без малката да ме усети,не плаче,но иначе почва да реве като види че се обличам за на вън и не взимам и нея.Затова обикновено се крия в другата стая или я преспивам и оставям на майка.
Пецата дано бързо отшумят обривите,че те са гадна история,особено като не знаеш от какво са.Дано пък са били свързани с зъбките и да му мине от Фенистила.
Стаси много е важно да е правилното лечение,а не да си тъпчем само децата с химия и да не им минава.Щом нямаш много доверие на ЛК няма ли възможност да я смениш с друга.Аз на Мишо,я смених като беше на две годинки,че за малко щяхме да го изтървем с първата пневмония и неправилно лечение,с оправданието че вирусната пневмония не се хваща на слушалки.Ама нито се сети на снимка да ни прати,нито да му пусне кръвни изследвания.Добре че като влязохме за 10 дни в инфекциозна болница една доцентка разбра какво му е на детето и назначи правилните лекарства та успяхме да го оправим.С годините и многото боледувания свикваш,претръпваш и ставаш по уверена,но аз повече давам хомеопатични лекарства на своя глава и пак след консултация с лекар.
Нубче честито завръщане на работа,ще мина тези дни да те видя  и да разгледам има ли нещо интересно в  магазина,тази година не съм влизала в него.

Последна редакция: ср, 29 яну 2014, 10:47 от taneva73

# 567
  • Мнения: 224
Танева , аз  й имах доверие, но.... Юни ще я сменя, сега няма как.... Това лечение сега според мен е точното, защото веднага я успокои и се вижда напредък.....

# 568
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Стаси ти най добре усещаш ефекта от правилното лечение,пожелавам на Али да се оправя бързо.
И аз в началото и имах доверие,но после разбрах че и липсва опита и практиката на по възрастните лекари,и реших да я сменя,здравето на децата ми е най важно и затова съм и абонат към ДК " Вела" и винаги има към кого да се обърна денонощно даже и в Събота и Неделя.

# 569
  • Бургас
  • Мнения: 7 292
Нубче,ти в кой магазин си? Този на пазара ли?

Общи условия

Активация на акаунт