Да е мирна и щастлива Новата година, здраве и късмет нека всеки дом да има!

  • 56 996
  • 733
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 175
Здравейте  Hug
Танева, благодаря миличка  Hug Heart Eyes Спахме  добре и вчера и днес  Heart Eyes
Все още няма апетит и много  лошо кашля, гърлото червено,нослето тече, но си мисля, че се оправя вече пу-пу  Praynig Praynig Praynig
Пиколо, не съм аз мила  Simple Smile
Стефи, добре, че е само хрема  Praynig
 И на всички,честито ви увеличение на майчинството Heart Eyes

# 661
  • Мнения: 2 802
Стискайте палци да не се изрине, че сега ще му дам мляко с ориз. Не е хапвал прясно мляко вече седмица. Praynig

успех  Praynig видях колата на малкия , много му ходи  Mr. Green

Поколоко ... а пробвали ли съ да го сложиш в леген  Crazy ако имаш някакъв по-голям може да опиташ  Hug

след малко итиваме на бебе  Crazy много се вълнувам  Mr. Green

# 662
  • Мнения: 478
Данаека,прочети малко,37,2 въобще не е температура,на децата на тази възраст,до 38 не се третира като такава,дори аз до 38,2 не давам нищо.Не му се впрягай толкова,споко,бе жена!
Чакаме разкази и снимки от срещата с малката Дария Hug

# 663
  • Мнения: 224
Ехо девойки Simple Smile
Аз утре ще я водя малката за бележка при педито и да вземе да я прегледа, та да видим как сме се справили.... Отвреме на време хърка откъм гърлоото, предполагам някакъв секкрет се стича и трябва да се изкашля, за да се оправи, но тя не го прави и гръгляви яко... А пък тази педи на частно, която я гледа, каза, че Т е както при възрастните, всичко над 36.9 е висока Т, само в дупето се гледа -0.5.

# 664
  • Мнения: 526
Отвреме на време хърка откъм гърлоото, предполагам някакъв секкрет се стича и трябва да се изкашля, за да се оправи, но тя не го прави и гръгляви яко... А пък тази педи на частно, която я гледа, каза, че Т е както при възрастните, всичко над 36.9 е висока Т, само в дупето се гледа -0.5.
Ива също имаше такъв момент и нашето педи каза да й слагам тънка възглавничка под главата, колкото да е леко повдигната. Така не хъркаше и не се давеше от сополите.
А за температурата..... newsm78 не съм много съгласна. На нас ни каза, че до 38,5 не е инфекция, т.е. може и от зъбче да е. Но над 38,5 се третира като при инфекция температурата. Рядко й давам на момата нещо за такава Т. Оставям организма сам да се справи.
pecata  Peace

# 665
  • Мнения: 184
Хайде и аз да се запиша в почивката  Mr. Green
Хриси почна да кашля и тя и като не може хубаво да се изкашля и хъркат гърдичките. Утре отиваме на док, да видим какво се случва.
Пецата, много ти е хубав Пепи, ама Софи е направо разкошна  Hug Дано ти помага много и да са ви здрави сладурите  Heart Eyes
И аз до 38 не давам, но тя моята такива "дребни" Т не вдига. Тя обича директно на 39-40 да скача Sad

Ева, като чета всички са със сходни симптоми. Явно един вирус ни тръшка масово.
И чакаме снимки от посещанието на пловдивчанки при Дарка  Heart Eyes

Танева, ще проверя за стикери, но както ти казах, те разменяха много а и май доста раздадохме. Много ми е трудно да ходя да изпращам и да получавам разни неща, но ако децата искат албума( макар че аз не го искам) , ще разменяме стикери  Sunglasses

# 666
  • Мнения: 2 802
И чакаме снимки от посещанието на пловдивчанки при Дарка  Heart Eyes

Ами тя само Танева се е сетила да си вземе Хапарата  Mr. Green та има някоя и друга снимка. Малката е голям бонбон и е тоооолкова мъничка  Crazy чак не мога да повярвам, че и нашите дребосъци са били такива  Mr. Green

# 667
  • Мнения: 184
И чакаме снимки от посещанието на пловдивчанки при Дарка  Heart Eyes

Ами тя само Танева се е сетила да си вземе Хапарата  Mr. Green та има някоя и друга снимка. Малката е голям бонбон и е тоооолкова мъничка  Crazy чак не мога да повярвам, че и нашите дребосъци са били такива  Mr. Green

Амииииииииии, нашите никога не са били толкова мънички;) Ние по 10 кила ги раждахме  Mr. Green
И на мен винаги ми е било странно, като ги видя какви малки гниди са били, а какви големи въшки са станали  Party

Танева, бързо да се яви по служба и да качва снимките  Twisted Evil
А останалите, да си вземат пример от Рошли и Пипи и да не спят по нощите, ами ..... да работят за прираста в БГ  Mr. Green

# 668
  • Мнения: 201
Стефииии кой спи по нощите............ Joy Joy Joy Joy Joy не съм аз

# 669
  • Бургас
  • Мнения: 7 205
Стефииии кой спи по нощите............ Joy Joy Joy Joy Joy не съм аз


Ама и деца не правиш

# 670
  • Мнения: 201
не правя, чакам Фейт да се реши за второ и Нуб да стане баба, че пак да обикаляме заедно парковете

# 671
  • Мнения: 2 802
Стефииии кой спи по нощите............ Joy Joy Joy Joy Joy не съм аз

значи е мъжът ти  hahaha hahaha hahaha


не правя, чакам Фейт да се реши за второ и Нуб да стане баба, че пак да обикаляме заедно парковете

за първото може скоро /разбирайте в следващите 2/3 години  Mr. Green/ да стане, ма за второто е рано ощееее  Joy Joy Joy

# 672
  • Мнения: 478
Ааа Рошли занули приръста и повече деца няма да прави Simple Smile
Днес Даричка имаше гости и се държа прилично, малко поспа хапна и си погледа гостите, много съм доволна от нея. Гордия батко от друга страна такъв срам го хвана от навалицата че даже и малко си поплака. А беше толкова контактно дете, но явно леката изолация последните два три месеца му се е отразила. Като се стопли ще се оправи като сме сред хора повече.
Аз съм фен за Гладиатори по възможност във вторник. Тъкмо Ивчо да види малко хора и аз покрай него Simple Smile
Момичета много ви благодаря за подаръците за малката. Много е мило от ваша страна, страхотни сте. Тя само малко да порасне и ще ги оцени подобаващо
Танева много благодаря за кекса, ако знаеш от кога се каня аз да си направя ама нямам форма и все се отказвах.

# 673
  • Мнения: 2 802
Момичета много ви благодаря за подаръците за малката. Много е мило от ваша страна, страхотни сте. Тя само малко да порасне и ще ги оцени подобаващо

Моля, моля Heart Eyes ... само да допълня, че участие в подаръците взеха и Ън, Стаси и Мери-гери  Hug
Взехме и активна гимнастика и въртележка за кошарата  Heart Eyes

http://detski-magazin.com/-aktivna-gimnastika/5578--jungle-3-in-1-cangaroo.html
http://detski-magazin.com/-/4659--flower.html

да си ги ползва със здраве малката кукла  Heart Eyes

# 674
  • Мнения: 294
Здравейте и от мен  Heart Eyes

Страхотно красива и послушна е малката принцеса Дария  Heart Eyes Наистина ми се стори и на мен много малка, а пък крачетата и бяха суппееееерр мънички  Heart Eyes

pocoloco  аз мих филтрите на абсорбатора в миялната на програмата за тенджери и тигани на 70 градуса . Ако са ти много мръсни ще трябва два пъти да ги пуснеш, при мен от веднъж бяха супер  Heart Eyes

Пипи няма какво да им се разкъса на филтрите  Simple Smile

не правя, чакам Фейт да се реши за второ и Нуб да стане баба, че пак да обикаляме заедно парковете
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ами ако почакаш 4-5 години може и да бутам аз някоя внучка  Mr. Green

За кръчмата - вторник или четвъртък lina_bs да се яви и да каже кога ще е тук  Simple Smile
А, и къде ще ходим да решим  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт