Магистратура Педагогика

  • 149 469
  • 467
  •   1
Отговори
# 435
  • Sofia
  • Мнения: 4 482
Някой да се записа магистратура по предучилищна педагогика в СУ за неспециалисти?

# 436
  • Мнения: 2
Някой да се записа магистратура по предучилищна педагогика в СУ за неспециалисти?
.  Аз 🙂

# 437
  • Sofia
  • Мнения: 4 482
Някой да се записа магистратура по предучилищна педагогика в СУ за неспециалисти?
.  Аз 🙂
Исках да ти пратя съобщение на лични, но си забранила.

# 438
  • Мнения: 23
Догодина ми предстои кандидатсване и съм се насочила към педагогика(още не знам каква). Чудя се между унверситета в Стара Загора и този в София. Въпроса ми е - Има ли разлика в начина на обучение? Кой университет е по-добър според вас?
Аз лично никак не искам в София, но не искам и да се доверявам само на моята преценка.
Ще съм ви много благодарна за всеки съвет и насока , тъй като наистина се нуждая от тях.

# 439
  • Sofia
  • Мнения: 4 482
Много трудно някой ще каже каква е разликата, тъй като никой не учи и в двата университета. Аз в момента съм магистратура по ПУП в СУ и ако искаш, ми пиши на лични с конкретни въпроси, които те интересуват.

# 440
  • Мнения: 23
Благодаря ти много за отговора ако се сетя нещо по конкректно ще пиша

# 441
  • Мнения: 89
Здравейте момичета , някой да е записал магистратура педагогика на обичението по матемаитка и информатика във Велико Търново, търся информация за учебния процес.

# 442
  • Мнения: 23
Дами въпросът , кой ще задам ще изглежда много груб.
От известно време споделям на мои близки и познати , че обмислям след 12ти клас да уча педагогика,
но винаги получавам една отрицателна реакция. Лицата на хората се променят , изразът им. Сякаш правя най-грешния избор в жвота си. До такава степен свикнах на тази отрицателна реакция , че почнах да се разколебавам. Та въпросът ми е- Има ли за какво да се притеснявам?

# 443
  • Мнения: 49
Здравейте, колеги! Бихте ли споделили как протича изпитът за придобиване на V ПКС, специалност “Предучилищна педагогика”? Тази година ми предстои да се явя на 03.10.2023 г. Има качен конспект от 5 пет теми , но не пише да се развиват, а че изпитът протича устно. Мога ли да нося учебни помагала , с които работя в детската градина ? План -ситуация ли трябва да представя пред комисията ? По техен или мой избор. Моля за всякаква информация, защото ми много притеснено…

# 444
  • Мнения: 4 942
Здравейте, колеги! Бихте ли споделили как протича изпитът за придобиване на V ПКС, специалност “Предучилищна педагогика”? Тази година ми предстои да се явя на 03.10.2023 г. Има качен конспект от 5 пет теми , но не пише да се развиват, а че изпитът протича устно. Мога ли да нося учебни помагала , с които работя в детската градина ? План -ситуация ли трябва да представя пред комисията ? По техен или мой избор. Моля за всякаква информация, защото ми много притеснено…
Към кой университет е това ПКС?
При нас беше разработка на урок.

# 445
  • Мнения: 49
Към Софийски университет “Св. Климент Охридски “ , специалност “ Предучилищна педагогика”.

# 446
  • sofia
  • Мнения: 417
Здравейте,дано питам на правилното място😊Някои може ли да ми помогне.
Искам да кандидатствам сега магистратура специална педагогика в СУ.Никой не ми вдига ,не знам къде ,какви док. и т.н. Благодаря Ви предварително

# 447
  • Марс
  • Мнения: 616
Ами към сътоветния факултет. В случая този: https://fnoi.uni-sofia.bg/

# 448
  • sofia
  • Мнения: 417
Ами към сътоветния факултет. В случая този: https://fnoi.uni-sofia.bg/
Не вдига никой с дни,ще отида на място освен.Там преди Приска е нали така
Благодаря пак

# 449
  • Sofia
  • Мнения: 4 482
Голям зор беше да ми вдигне някой миналата година. Че и се зъбеха и се изпокарах с тях. Кандидатстването е онлайн, така че няма за какво да се ходи. Аз имах питане по друг въпрос, назад съм писала. Мисля, че е рано за кандидастване още. Май беше в края на август, началото на септември... Сградата на факултета е при колелото на селските рейсове.

Общи условия

Активация на акаунт