Магистратура Педагогика

  • 149 348
  • 467
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 1 845
Все още ми е рано за впечатления, но като за начало ми е малко странно.

# 196
  • Варна
  • Мнения: 108
Аз записах магистратура в ДИКПО-Варна към ШУ, специалност ИНО. Ако някой може да ми помогне с материали или информация за изпитите ще съм много благодарна.

# 197
  • Мнения: 2 590
Стойкови2015, какво по-точно те интересува?  Питай по-конкретно.

# 198
  • Варна
  • Мнения: 190
Аз съм същата специалност там, ако имаш въпроси може да ми пишеш на лично.

# 199
  • Мнения: 4 593
Аз завършвам ИПО към Шуменският, ако с нещо мога да помагам съм насреща - план конспекти, дипломни.
искам да попитам какво подготвяхте за изпита  по математика при Павлова,че не съм наясно ,а също как мина по музика при Рускова,за 1 семестър става въпрос.

По музика правихме план-конспекти, по математика мисловни карти

# 200
  • Мнения: 64
Здравейте и за много години!  Моля,ако има някой записал или завършил вече следдипломна квалификация по пнуп в "Асен Златаров" Бургас, да ми пише!  Благодаря

# 201
  • София
  • Мнения: 1 034
Здравейте. Къде мога да видя какъв Магистър в СУ мога да запиша след завършване на Бакалавър НУПЧЕ? Не мога да се ориентирам в сайта.. намирам само за 3-4 специалности, че може, дали са само това?   

# 202
  • Мнения: 4 941
Някой знае ли дали някъде може да се запише магистратура в областа на педагогиката дистанционно? Сега завършвам ПНУП.

# 203
  • Мнения: 4
Привет!
Тази година мисля да запиша  магистратура Начална и предучилищна педагогика 5 семестъра(неспециалисти) в ПУ или СУ (Дилема)
 Ако можете да ми дадете повече инфо , ако сте преминали през това обучение)))
Благодаря за отделеното време и Успех!

# 204
  • Мнения: 94
Здравейте, момичета!
Сега да споделя и аз за моите дипломи и дилемата накъде да се насоча.
Завърших висше НУП към ПУ 1996г.- редовна форма на обучение. През времето на прехода нямаше работа за начални учители, така и не успях да се реализирам като такава- ходих по замествания от едно в друго училище и в един момент ми писна да съм "запълваща дупките" за смешните 160 лв.
Така зарязах мечтата си да бъда учител.
През 2005 г. се преквалифицирам и завърших задочно магистратура Маркетинг. За много от вас сега, както и за мен тогава, беше странно, но в Бургаския Свободен Университет е възможно всичко.
От известно време съм безработна и обмислям мисълта да се върна към първата си професия.
Една приятелка ми сподели, че мога да стана преподавател по икономически дисциплини с моята магистратура по Маркетинг.
Някъде назад във форума бях прочела, че затова се изисква допълнителна квалификация.
Може ли някоя от вас, преминала през подобен преход да сподели какви са възможностите ми?
Почти нямам опит в работата си като начален учител, а като служител в търговски компании имам над 12 години стаж- от Търговски консултант до Мениджър , не е кой знае какво, но за съжаление по- голяма перспектива от мениджърска позиция в провинцията нямаш!

Благодарности към всички отзовали се!



# 205
  • София
  • Мнения: 1 250
Привет!
Тази година мисля да запиша  магистратура Начална и предучилищна педагогика 5 семестъра(неспециалисти) в ПУ или СУ (Дилема)
 Ако можете да ми дадете повече инфо , ако сте преминали през това обучение)))
Благодаря за отделеното време и Успех!

Само да знаеш, че в СУ са две отделни специалности- ПУП или НУП и са по 4 семестъра.

# 206
  • Мнения: 13
Здравейте и за много години!  Моля,ако има някой записал или завършил вече следдипломна квалификация по пнуп в "Асен Златаров" Бургас, да ми пише!  Благодаря

Аз записах следдипломна квалификация за детски учител в "Асен Златаров", започваме на 10ти този месец. До момента нямах никакви впечатления от този университет, но от администрацията и организация на учебния процес още преди да съм започнала съм разочарована. Ще се радвам някой да сподели опит именно от този университет и след дипломните квалификации там. Поздрави Simple Smile

# 207
  • Мнения: 2 682
Здравей, Десиславаа.
Аз съм магистър във въпросния университет и имам позната в следдипломна квалификация, за която питаш. Ще си позволя да изразя мнение относно организацията, защото няма абсолютно никаква разлика във формата на обучение. Съобщава се всичко в последния момент, променя се по 100 пъти програмата, въобще трябва да имаш железни нерви. Добре ти тренират нервната система за бъдеща работа с ученици.

# 208
  • Мнения: 64

Десиславаа, писах ви ЛС

# 209
  • Мнения: 4 941
Здравей, Десиславаа.
Аз съм магистър във въпросния университет и имам позната в следдипломна квалификация, за която питаш. Ще си позволя да изразя мнение относно организацията, защото няма абсолютно никаква разлика във формата на обучение. Съобщава се всичко в последния момент, променя се по 100 пъти програмата, въобще трябва да имаш железни нерви. Добре ти тренират нервната система за бъдеща работа с ученици.
+1
Това най-вече!

Общи условия

Активация на акаунт