Как се лекува разбито сърце?

  • 45 370
  • 932
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 798
Той не се е борил за мен, а аз за него. Представете си колко бях глупава!

# 31
  • Мнения: 0
А защо след празниците - той те отсвирва да не  ходиш по-рано, да не му развалиш комфорта с бившата и ти ще ходиш  да празнуваш - какво и с кого? 

Не, не, не! Пояснявам: След празниците, защото реших да прекарам Коледа и Нова година при родителите си. (На около 600км от него). Тоест към 2ри януари ще се приберем "у дома" и събирам смелост и решителност тогава да му кажа (всъщност нищо няма да му казвам) да го уведомя, че желая да напусне жилището ми.
Той има къде да отиде за по-малко от 30 минути. На секцията ни стои един ключ, за един апартамент...да ми напомня, че и да го изгоня той имало къде да спи...  ooooh!
Боже, срам ме е дори да пиша всичко това...

Благодаря ви за споделените истории и хъса, който ми давате! Имах и имам нужда от това!   bouquet

# 32
  • Мнения: 3 242
Жените имаме невероятната сподобност да се самозалъгваме и да се правим, че не виждаме очевадното Simple Smile
За мен е съвсем очевадно, че пича си пада по бившата и с теб само си убива времето, а може просто да си му удобна... да не споменавам че дори не прави секс, което говори много ясно, но явно не искаш да го видиш. На твое място бих му стегнала багажа и като се върне ще го чака на входа и изобщо няма да си правя труда да се изясняваме или да говорим. Колкото по рано приключиш с него, толкова по бързо ще се отърсиш от проблема и ще започнеш нов живот. Имай малко самоуважение и не позволявай да се държи така с теб Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 3 480
Абе нищо не му дължиш.
Само жените се обясняват като ученички на някой олигофрен, на когото и обяснения не дължат.
Каква смелост, събирай му партакешите, позиционирай ги в съседите или някъде другаде и само го уведоми от къде да си вземе багажа.
Барабар с ключа от другия апартамент.

# 34
  • Мнения: 2 478
Бял сняг, много добре знаеш, че трябва да прекратиш това мъчение ВЕДНАГА! И ще го забравиш, разбира се, не си глупава, знаеш, че трябва малко време. Но да стоиш някой да се подиграва с достойнството и чувствата ти, за да те държи егоистично за "резервен вариант" е повече от обидно. Задай си въпроса "Кой е той, че да се чувствам зле заради него?" и "А той заслужава ли тази любов?" и сама ще вземеш решението. И моля те, не отивай на 30,нито на 31, остави му резервния вариант празен. Изхвърли му багажа на вън, да се спасява.
Не една връзка е приключила точно на нова година ...и все за добро в било!
Успех!

П.С. Хваща ме зверски яд на такива нагли мъже и такива заблудени жени като теб ( не го казвам с лошо чувство, дано го разбереш)!

# 35
  • France
  • Мнения: 726
Момичетата ти дадоха точни съвети. Никаква Нова година с него. Събери му багажа и го изнеси от вас. Покани приятелка, на която имаш доверие- женска съпричастност ще ти е нужна. И няма нищо срамно да споделиш с близките си за преживяванията.
Аз, вече 3-ти месец си ближа раните: останах без мъж, без жилище, без работа. Детето и майка ми бяха опора и 3-4 приятели.
Лятото получих паническо разстройство заради този бурсук. По няколко паник атаки на ден, беше кошмарно... След като се прибрах в Сф, атаките спряха....

# 36
  • Мнения: 3 242
Предлагам ти да си направиш един опит Simple Smile не му се обаждай тези дни, не му се обаждай и за това че няма да ходиш при него за Нова година, да видим дали изобщо ще се сети да ти се обади и да те кара да ходиш да празнуваш с него  Peace

# 37
  • Мнения: 2 650
 "С него се разбрахме на 30ти да пътувам и да прекараме нова година заедно. Снощи му се обадих и му казах, че имам приятели, които могат да ме закарат без пари при него на 28ми (все пак говоря за около 7, 8 часа път и ми се прииска да пътувам с кола и безплатно  Embarassed ), а той остана някакъв безразличен, какво съм щяла да правя 4 дни по-рано, щяло да ми е скучно, той по-цял ден бил насам натам… въобще точно реакцията, която никоя жена не заслужава… очаквах „супер, много ще се радвам”.
И тогава разбрах, че той просто не иска да се засичам с бившата му "
Заради това!  Мило, хубаво момиче, обидата те заслепява, не толкова любовта, за която така  се хващаш и е нормално да те боли. Мога да ти кажа, че когато си в позицията на жертва е по-лесно измъкването.  Твърде възможно е този човек наистина да храни топли чувства към теб, твърде възможно е да изпитва това, което изпитваш ти, лъган от бившата и това да не му дава мира.. Възможно е, когато го оставиш свободен  - да се разочарова и да съжалява, че те е изгубил...Възможности всякакви, но е очевидно, че тези възможности  при вас не се припокриват в посока заедност, освен в наранеността. Просто не си позволявай да станеш като него.

# 38
  • Мнения: 539
аз не бих отишла да посрещам НГ с него. ПО-добре сама,отколкото да съм там където съм нежелана.Относно багажчето - събирам го и .......да ходи да си използва резервния ключ.

# 39
  • Мнения: 200
Разкарай го! Не е твоят човек. Да си ходи при Камила.

# 40
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
А защо след празниците - той те отсвирва да не  ходиш по-рано, да не му развалиш комфорта с бившата и ти ще ходиш  да празнуваш - какво и с кого? 

Не, не, не! Пояснявам: След празниците, защото реших да прекарам Коледа и Нова година при родителите си. (На около 600км от него). Тоест към 2ри януари ще се приберем "у дома" и събирам смелост и решителност тогава да му кажа (всъщност нищо няма да му казвам) да го уведомя, че желая да напусне жилището ми.
Той има къде да отиде за по-малко от 30 минути. На секцията ни стои един ключ, за един апартамент...да ми напомня, че и да го изгоня той имало къде да спи...  ooooh!
Боже, срам ме е дори да пиша всичко това...

Благодаря ви за споделените истории и хъса, който ми давате! Имах и имам нужда от това!   bouquet



Ти бъзикаш ли се за ключа на секцията!!???
Той те е третирал като послушно кученце от самото начало на преместването си. И не бившата, а ти си експеримента за него, удобния пристан, тази която може да баламосва както си иска.
На колко години си?
Тези случки се случват на момичета без особен житейски опит, които са израснали в патриархална провинциална среда...и изведнъж са попаднали в голям град на отракан батко.
След години ще се смееш на себе си и на наивността си.

# 41
  • Мнения: 2 650
 Joy ,  ГАЛИ__ , това ми хареса Laughing

# 42
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Разкарай го! Не е твоят човек. Да си ходи при Камила.

 Peace rotfImbo

# 43
  • Мнения: 738
Ама чакайте сега, какво багажче да му стяга? Не стигат всичките унижения, ами и багажа да му стяга. Да си го стегне сам!

Тя трябвало да му спечели доверието...мръсен парцал. Съжалявам, ама се ядосах. Да му имам високото самочувствие.

# 44
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Ама чакайте сега, какво багажче да му стяга? Не стигат всичките унижения, ами и багажа да му стяга. Да си го стегне сам!

Тя трябвало да му спечели доверието...мръсен парцал. Съжалявам, ама се ядосах. Да му имам високото самочувствие.

Цитирам:

Дойде септември и въпросният мъж се премести да живее при мен. Аз естествено бях безкрайно щастлива... приятелят ми ме гушкаше, целуваше, готвеше ( Wink ) , на екскурзии ходихме, запозна ме с родителите си, баби, дядовци и всичко беше страхотно, но…



Използвача се е намърдал при нея, а не е общ апартамент.

Общи условия

Активация на акаунт