Как се лекува разбито сърце?

  • 45 378
  • 932
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 480
Да, понеже на него много ще му накриви шапката.
Жените правят една огромна грешка, понякога в такива ситуации си мислят, че на някой, на който са му през оная работа с някое подобно действие ще му развалят празника.
Можеш да развалиш празника на някой, на когото му е вътрешно за теб, скъпи дами.
На някой, на когото не е, ще си го премести от левия в десния и ще си изпразнува празника без окото му да мигне.
Затова по най-бързия начин багажа, ключа и без никакви обяснения и срещи от третия вид.
Блокиране на всякакви форми на комуникация, няма просто какво да си кажете.

# 46
  • Мнения: 13 083
Такива палячовци измислени ще има,докато има будали да им играят по свирката.Той от самото начало е давал индикации ,че му е през дедовия за тази връзка.Това,че авторката си е затваряла очите и му е приписвали качества и намерения ,които няма,я е довело до тази нелепа ситуация.
Как ще живея с мък,който НЕ желае да прави секс с мен?!Аз кво съм крастава жаба,хазяйка,пета гума ,какво?Кучето скача според тоягата,той е проверявал докъде може да стигне и така я е изтикал до стената.Ключове ще ми слага на секцията,мореее,да съм го спечелела,ем насран,ем голям!
Жалко,че сте толкова далече!Иначе можеше да се нагласяш,ама много,да си събереш една готина компания от мацки и да си празнувате по женски,ама да можеше"случайно"да те види тоя келеш и да го убиеш с безразличие,като дойде да пита,ама кво стана,му казваш -на 2-ри парцалките и да те няма в живота ми.А и му кажи,че ти е направил най-хубави подарък,показвайки ти окончателно колко е жалък и сега започваш новата година на чисто!
Много се ядосах,наистина !Имам алергия към такива наглеци!Преди години един се опита да ме манипулира така,но аз бях на 17...
Надъхвай се,каквото се надъхваш,режи и хвърляй!Преглътнеш ли и това,ще те съсипе!


П.с, сега прочетох Ази,права е,няма да го заболи,щото не му пука...

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 7 073
Дори и да не му пука за нея, ще засегне егото му , няма да му е весело, че резервата, която добре е манипулирал го е изхвърлила като боклук.

# 48
  • София
  • Мнения: 3 480
Тоталния игнор ще засегне Егото му.
Всяка форма на комуникация и опит за натриване на носа ще доведе до същия резултат- а именно оглеждаш се в грешното огледало и отново, за пореден хиляден път се отразяваш нежелана, което освен да задълбочи чувството за собствено наранено Его, до нищо друго.
И в период, в които все още си зависима от чувствата си към него, ще си достатъчно ранима, за да продължаваш да търсиш доказателства, че струваш нещо за него, все пак и да тълкуваш нараненото му его като чувства към себе си /ето, значи все пак му пука за мен/ и прочие реквизити от омагьосания кръг на непълноценна любов.
Това е като наркотик, от който трябва да се оттървеш и единствения правилен и животоспасяващ така да се каже вариант е късаш и хвърляш без да се обръщаш назад.

И НЕ започваш друга връзка, за да се възстановиш и не си върнеш опорната точка в теб самата, защото рискуваш да попаднеш в същия омагьосан кръг и да ползваш нечия друга любов като средство за лечение, точно както е постъпил той.
Дори да срещнеш някой, изчакай, докато си възвърнеш равновесието и си готова да отдадеш и приемеш любов с чисто сърце.

# 49
  • Мнения: X
Бял сняг,  а не изпитваш ли поне малко яд, че си използвана и манипулирана така?
Хем той тъче на два стана, хем ти трябва да се чувстваш виновна, че търсиш истината.
Че и пак да го спечелваш....     Shocked   За какво?За да ти трови живота отново и отново, докато чака да се събере с бившата?
Не пишеш за причината за тяхната раздяла, но четейки те, оставам с впечатлението, че тя го е разкарала заради друг, а той с теб се опитва да я "впечатлява" в стил:"И кво като си ме зарязала, ето че пак ме обичат, имам друга сигурна жена в живота .....бла-бла-бла."Т.е., опитва се да провокира нейната ревност, да й покаже колко е готин, търсен и обичан, та дано тя се светне какво е загубила в негово лице и припне към него с отворени обятия.
Мен, честно казано , би ми било страшно унизително да играя подобна роля.
И определено бих избесняла от яд.
Не само, че няма да му играя в театрото, ами направо ще го натиря зад кулисите.

# 50
  • Мнения: 0
Ти бъзикаш ли се за ключа на секцията!!???
Той те е третирал като послушно кученце от самото начало на преместването си. И не бившата, а ти си експеримента за него, удобния пристан, тази която може да баламосва както си иска.
На колко години си?
Тези случки се случват на момичета без особен житейски опит, които са израснали в патриархална провинциална среда...и изведнъж са попаднали в голям град на отракан батко.
След години ще се смееш на себе си и на наивността си.


Не. На въпросът ми "Какви са тези ключове(2бр)", той ми отговори "От апартаментите на Х в случай, че няма къде да спя". Х по принцип има сграда и дава под наем и продава апартаментите си.

А ако ти кажа, че е точно обратното, аз от големия град, а той от селото, ще изглеждам ли още по-тъпа? А ако ти кажа и че аз съм тази с повечето опит и връзки и дълги и къси връзки ще "падна" ли съвсем?  Sad


Краси, изпитвам много чувства. Вече се обърквам дали е любов, дали е яд!?  Tired 
Аз искрено съм се била влюбила. Не съм наранявала, изневерявали и т.н.
Видяла съм в него хубавите му качества - амбициозен е в работата си, грижи се за родителите си, има много приятели и т.н. и явно това е замаяло главата ми... не знам... и съм пропуснала лошото, но то сега ме удря като бумеранг... и страдам от собствените си грешни решения...
Относно раздялата с бившата му - доколкото ми е известно тя го е разкарала за да живее с друг.
А на въпросната бивша шапка свалям - живее с един и го върти на пръста си, върти на пръста си и друг мъж...
Как го правят тези жени? Аз така и не го научих този номер...


Мисля като всички вас и съм раздавала такива съвети, затова не мога да повярвам, че съм попаднала в подобна ситуация!

Отново благодаря. Напоследък се бях сдухала и си мислех, че не правя нещата правилно, но вие ми върнахте вярата, че съм правила най-обикновени неща, а просто той не се е изяснил...
И да, аз не искам да съм пристанище при буря... не искам да съм такова. Искам споделена любов. Дори тази любов някой ден да свърши искам началото да е споделено, а ако има край - след него да остане уважение...

# 51
  • Мнения: 15 619
Изведнъж се реже такъв тип връзка, за да няма дълга агония, а кратко преболедуване и по-скорошно възстановяване.  
П.П. Отговарям на първия постинг, вероятно темата се е развила вече в друга посока.  Peace

Никой не заслужава заместващото място, нито ти, нито той. ВСе един трябва да е по-умният и по-смелият. Силна и споделена любов ти желая!

# 52
  • Мнения: 13 083
"""
Относно раздялата с бившата му - доколкото ми е известно тя го е разкарала за да живее с друг.
А на въпросната бивша шапка свалям - живее с един и го върти на пръста си, върти на пръста си и друг мъж...
Как го правят тези жени? Аз така и не го научих този номер..."""

Ами това са така наречените к...ски номера.Или аз не го ям и на кучетата не го давам...Има жени неуверени в качествата си,които имат нужда да са заобиколени от тълпа почитатели,които да подхранват егото им.А и съгласи се,приятно е да имаш план Б,някой глупак,който седи и чака на нисък старт,да му щракнеш с пръсти.Тя го е зарязала нали?Но продължава с лигавщините,смс-чета,липсваш ми и т.н. държи си го и него на каишка.Той обаче явно не я е забравил и ти ,както ти писа и Краси,му служиш за доказателство,че и той не е валат,ето има си гадже и с техните го запознал,да види оная,че не страда за нея.Остави ги тях,те си се заслужават,дано се съберат и да си трошат главите.Ти себе си спасявай!
Осъзнаваш положението,в което си,знаеш,че имаш проблем,значи наполовина си го решила!
Не отлагай,не му давай шанс пак да ти замаже очите!Сега докато много те боли,сега действай.Времето не ти е приятел в тази ситуация,ще започнеш да му намираш оправдания,да се колебаеш.
Твоята любов чака зад ъгъла,не си губи времето с човек,който не те обича!Желая ти сила и воля!

# 53
  • София
  • Мнения: 62 595
Докато е в острата фаза човек/жена/мъж много трудно може да запази достойнство, да реже из корен и пр. Любовната мъка минава през всички фази на скръбта и е по-добре да си ги изживее, за да може да се излекува. Важното е да не се зацикли твърде дълго. Така или иначе изпива всичката горчилка на това да бъде отхвърлен и сърцето се къса на хиляди парченца. Но минава, намират се сили за справяне, макар и да е бавно и трудно. Зная, че сега не вярваш, но след време ще ти мине.

# 54
  • София
  • Мнения: 4 349
колко лесно решавате съдбите на хората без да ги познавате!  Mr. Green Mr. Green

# 55
  • Мнения: 13 083
колко лесно решавате съдбите на хората без да ги познавате!  Mr. Green Mr. Green


"""
Отново благодаря. Напоследък се бях сдухала и си мислех, че не правя нещата правилно, но вие ми върнахте вярата, че съм правила най-обикновени неща, а просто той не се е изяснил...
И да, аз не искам да съм пристанище при буря... не искам да съм такова. Искам споделена любов. Дори тази любов някой ден да свърши искам началото да е споделено, а ако има край - след него да остане уважение...
"""

Ние не решаваме,подкрепяме я и я"надъхваме"Тя помоли за това Peace

# 56
  • Varna
  • Мнения: 2 596
" " Дори тази любов някой ден да свърши искам началото да е споделено, а ако има край - след него да остане уважение..." ooooh!

Абе душа, какво уважение към такъв льолю ooooh! Той през цялото време те прави на маймуна, ти за уважение говориш.  Само като се сетиш какви изцепки е правил и не вярвам да си го спомняш със уважение. Късаш и хвръляш колкото и да боли. 

# 57
  • София
  • Мнения: 3 480
колко лесно решавате съдбите на хората без да ги познавате!  Mr. Green Mr. Green
Това в ситуация, стара като света.
"Една трябва да е там, където е обичана, а не там, където тя обича."
Така казваше моята баба, когато ме съветваше как да си избирам мъж.
И сега знам, че е права. Една жена трябва да бъде обичана. Дори по-обичана, отколкото тя обича.
Даже бих казала, че любовта на една жена е продукт на любовта, която един мъж изпитва към нея.

Делта, това не е адресирано към този конкретен мъж, а по-принцип.

Авторката не е лишена от здрав разум, а от подкрепа.

# 58
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464

…. Той ми обясняваше как трябва АЗ да го спечеля отново… АЗ, АЗ!? Той вече ми нямал никакво доверие, защото съм ровила в телефонът му...

newsm09 Този печели първа награда за наглост.  ooooh!
И по-горе са ти го казали - най-добре е да прекратиш връзката, защото си използвана и манипулирана, но не и обичана в нея. Той ще продължава по същия начин, докато ти му позволяваш. Ще боли известно време, след което ще дойде момент, в който ще разбереш, че повече те е боляло от лъжите и номерата му, отколкото за него самия.

# 59
  • Мнения: 131

…. Той ми обясняваше как трябва АЗ да го спечеля отново… АЗ, АЗ!? Той вече ми нямал никакво доверие, защото съм ровила в телефонът му...

newsm09 Този печели първа награда за наглост.  ooooh!

Аз имам по-добър кандидат  Rolling Eyes  Бие го поне с 2 обиколки на нагломера. Докато ужким щеше да се развежда, реши да си спасява семейството. Жена му разбра туй-онуй, наранена. Той почна да се държи гадничко с мен, меко казано. На опитите му да му кажа и покажа, че това ме наранява, получих изказване в стил да съм мислела по-позитивно  ooooh!  И самосъжалението ми не било уместно, защото той и жена му страдали  #Crazy

Ще боли известно време, след което ще дойде момент, в който ще разбереш, че повече те е боляло от лъжите и номерата му, отколкото за него самия.

А аз като съм го осъзнала това и въпреки това не спира да боли?

Тоталния игнор ще засегне Егото му.
Всяка форма на комуникация и опит за натриване на носа ще доведе до същия резултат- а именно оглеждаш се в грешното огледало и отново, за пореден хиляден път се отразяваш нежелана, което освен да задълбочи чувството за собствено наранено Его, до нищо друго.
И в период, в които все още си зависима от чувствата си към него, ще си достатъчно ранима, за да продължаваш да търсиш доказателства, че струваш нещо за него, все пак и да тълкуваш нараненото му его като чувства към себе си /ето, значи все пак му пука за мен/ и прочие реквизити от омагьосания кръг на непълноценна любов.

И аз мерси  Hug  Че ми е много актуално.

Общи условия

Активация на акаунт