Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Момичета и при мен сега е много по-различно. Първия път без тежест, болки или какъвто и да е дискомфорт две нощи имах мн силни контракции които спираха като по часовник в 6 сутринта. На третия ден ми падна тапата, следобед ми изтекоха водите и накрая се наложи да ми предизвикват раждането, защото нямах ни болка, ни разкритие, ни дявол. Сегга се чувствйм като разглобена, боли, тежи, натиска ми отвътре сякаш ще излезе, супер изнервена съм, мрънкам като за световно, чак аз не се изтрайвам. За капак ходя да тоалетнатапо два пъти дневно и вече и с хемороиди се обзаведох. Въобще пълна програма....

# 31
  • Мнения: 464
Момичета и при мен сега е много по-различно. Първия път без тежест, болки или какъвто и да е дискомфорт две нощи имах мн силни контракции които спираха като по часовник в 6 сутринта. На третия ден ми падна тапата, следобед ми изтекоха водите и накрая се наложи да ми предизвикват раждането, защото нямах ни болка, ни разкритие, ни дявол. Сегга се чувствйм като разглобена, боли, тежи, натиска ми отвътре сякаш ще излезе, супер изнервена съм, мрънкам като за световно, чак аз не се изтрайвам. За капак ходя да тоалетнатапо два пъти дневно и вече и с хемороиди се обзаведох. Въобще пълна програма....
   И аз  съм така всичко ме боли,тежи хем искам да излизат хем да си поседят колкото може повече  и аз не знам какво искам.

# 32
  • Мнения: 361
Доци, страхотно.
Да ти е жив и здрав Явор, бати също.

# 33
  • Мнения: 19
Запис да не ви изпусна

# 34
  • Мнения: 130
Доци, честито бебе Явор, да ви е жив и здрав и много радости и щастие да ви носи!   bouquet
Елг, дано скоро нещата да се развият както искаш ти! Успех! Hug
Цветно, да оздравяваш бързо!
На останалите мами   Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 6
И аз да се запиша! Sunglasses
За 3 дни да ви оставя и нова тема да започнете!! Simple Smile Не знам защо но и в тази и в предишната тема терминът ми не бе отбелязън #Cussing out!

# 36
  • Мнения: 361
И аз да се запиша! Sunglasses
За 3 дни да ви оставя и нова тема да започнете!! Simple Smile Не знам защо но и в тази и в предишната тема терминът ми не бе отбелязън #Cussing out!
Пиши на Цветно на ЛС.
Тук така се прави, за да не изтървем някой

# 37
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Doci честито голямо момче!Да ти е здрав,щастлив и голяяям късметлия!
И аз съм приготвила за родилното еднократни бикини,ама 2 пакета...те не се ли сменят и изхвърлят при всяко ходене до ВЦ  newsm78
Аз неискам да раждам още,не съм готова психически  Embarassed
Елг ти до къде я докара с болките,с тапата... как си?

# 38
  • София
  • Мнения: 154
Момичета, много хубава среща си спретнахме, искам пак  Sunglasses

Аз се прибрах, пуснах пералня, измих чиниите, хапнах и сега така ми се доспа, ама за кога да лягам вече  newsm78

Елг Hug

Аз контракции нямам, но беба като реши да се протяга ми докарва сълзи, радвам и се де, но си боли...

Хайде до после...

# 39
  • Мнения: 89
Честито бебе  на Doci! Аз с първото преносих и ми беше много по-спокойно някак си, сигурно от неизвестността .... Сега ми е адски притеснено, термина ми е чак 20 януари, но ще е секцио и ще се случи по-рано и уж ще е планирано, уж зная как се прави.. нооо ми е много,много дискомфортно, параноично.притеснено и някак хем нетърпеливо, хем страхливо!

# 40
  • Мнения: 295
Запис и се връщам да чета Simple Smile Честити бебчета на мама ТИД и на мама Доци!

# 41
  • Мнения: 1 266
Коте аз те питах за профилактиката,ти ли си купи инжекцията и с кой говори,за да я приложат.???

Не, те имат ампули вит. К там (Конакион) - няма как да нямат. Просто явно не ги правят на всички бебета, а само на проблемните. Аз просто казах на педиатърката, като дойде да разписвам документи, "нали ще направите вит. К?" и тя каза, че ще направят. Пише, в епикризата, че са направили.
Иначе бяхме купили капки, ако не ми я бяха взели, щях да й дам капките.

# 42
  • Мнения: 361
Мария13, нищо не казвам вече. Че като си помисля ''аха'' и не ще да излезне Joy
Направо ще пиша, че сме се родили.

Гащи еднократни и аз съм си взела. Превръзки на чико ми дадоха, едни големи като помперси са.

# 43
  • Мнения: 30
Айдеее,Честито бебче на мама Доци!!! smile3525Да е жив и здрав Явор!!!  bouquet
Ей няма спиране ей smile3521 newsm44.
Елг,айде тебе ще чакаме сега.И аз на 23.12. бях 4 часа с болки и може и аз да съм се обзавела с някое разкритие и на 30.12. ако ме гледа док може и да го изръся на 31.12.
И аз си взех еднократни гащи,превръзки за родилки големи и едни Шушита за всеки случай ако нямам силно кръвотечение.Ако ми видите сакааааа #Crazy все едно ще зимувам в болницата smile3532 и отделно комплекта за изписване и портбебето и компа....дали няма да ме върнат newsm78?

# 44
  • Мнения: 89
хахахахаха голямо притеснение е това с багажа... какво да вземеш, колко... ужас е! Аз сега ще съм в частна клиника и това не го мисля!

Общи условия

Активация на акаунт