Козметични открития и любимци за 2013-та

  • 20 646
  • 117
  •   1
Отговори
# 45
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 892


Добре си бях и аз като не знаех, сега виж какво става.  Mr. Green

Аз смятам да не се ограмотявам много много, че това ограмотяване действа направо разоряващо  Mr. Green

Според мен с ограмотяването - изборът ти ще е по-осъзнат и не на метода "проба-грешка"  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 3 241
О да, знаеш ли какъв осъзнат избор щях да направя оня ден, като разгледах несесера на една приятелка Simple Smile Тя е фенка на Шанел и всичко което пробвах ми хареса  Mr. Green Добре че повечето неща се оказаха разни лимитирани серии, които вече ги няма  Joy
Някой ако види това някъде да свирка Simple Smile
 

# 47
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 892
Доста отдавна е излязло  Blush

# 48
  • Мнения: 3 241
Знам но е разкошен продукт  Peace Пробвах и новите ружове и са страхотни.
Пудрата не ми хареса... седеше като брашняна, а бронзъра оранжавее и е база ....

# 49
  • при моите деца .....
  • Мнения: 7 007
Моето откритие за 2013 са пясъчните лакове.

# 50
  • София
  • Мнения: 70
Страхотна тема!
Моите открития за тази година са
1. Пясъчните лакове - обожавам ги
2. Прахообразната пудра на Шанел - никога вече няма да остана без нея Simple Smile
3. Ружа на МАС от Рири колекцията - откакто го купих всеки ден съм с него
4. Тера Ората, макар толкова да се дърпах да я купувам Simple Smile

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 276
Допълнение:
нещо което едва вчера си прибрах от пощата, и мога категорично да обявя тази година като голямото ми завръщане към CHANEL

И ако миналата година моето лично откритие бяха BB кремовете, тази година се включвам към феновете на пясъчните лакове - скъпи, евтини, каквито ми попаднат Simple Smile

# 52
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206


# 53
  • София
  • Мнения: 25 062
Моите козметични открития през тази година са:

- пясъчните лакове - много ги харесвам, но честно казано и малко ми омръзнаха, затова сега си"почивам" от тях; Simple Smile

- спиралата за мигли на Есте Лаудер - Sumptuous Extreme - очарована съм от тази спирала. Simple Smile

# 54
  • Мнения: 36
Все ми е неудобно да се записвам по подобни теми, защото нямам възможност за скъпи продукти като вас и все пак се записвам да ви чета и да завиждам балгородно.

Иначе за тази година (поне от последните месеци) много ми допадна серията на GD лакове Selective. Също много добре се чувствам от златна колагенена маска за лице на Victoria Beauty. И крема за лице на Дева BioVital


Оооо за малко да забравя, няколко спирали, от които съм много доволна

Flormar Pretty

тука мога да включа и гланца от същата серия, страхотен блясък, а и също доста траен за гланц


тази спирал също е много добра!

# 55
  • София
  • Мнения: 5 096
Все ми е неудобно да се записвам по подобни теми, защото нямам възможност за скъпи продукти като вас и все пак се записвам да ви чета и да завиждам балгородно.



На мен ми е интересно да чета за добри достъпни продукти  Hug
Скъпи и хубави лесно се откриват; с добра цена и хубави продукти доста по-трудно Simple Smile
Аз ще си помисля още малко кои са ми наистина най-любимите. Laughing

# 56
  • Мнения: 36
Все ми е неудобно да се записвам по подобни теми, защото нямам възможност за скъпи продукти като вас и все пак се записвам да ви чета и да завиждам балгородно.



На мен ми е интересно да чета за добри достъпни продукти  Hug
Скъпи и хубави лесно се откриват; с добра цена и хубави продукти доста по-трудно Simple Smile
Аз ще си помисля още малко кои са ми наистина най-любимите. Laughing

И това го има  Laughing
А на мен също ми е интересно да чета за евтини, но качествени, след като ги пробвам и оставам очарована! Свалям шапка на компаниите, които правят евтини качествени продукти!

# 57
  • Мнения: 2 317
От мен това http://www.kozmetika.bg/show/NUXE/54000_%D0%9F%D0%BE%D1%87%D0%B8 … 1%83%D0%BB%D0%B0/


Досега не бях взимала Мицеларнaта им вода,имам други продукти на Нукс,които харесвам,но от както взех травел сет-а им и тя беше вътре.... Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 6 207
Травел сет на НУкс по аптеките ли да търся? Ще ходя до центъра и ме сърбят ръцете за нещо луксозничко.  smile3508

# 59
  • Мнения: 2 317
Травел сет на НУкс по аптеките ли да търся? Ще ходя до центъра и ме сърбят ръцете за нещо луксозничко.  smile3508

Да,в аптеките Peace

Общи условия

Активация на акаунт