Beren Saat и Intikam - Никой няма да бъде забравен в тази история! - тема 10

  • 88 705
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 604
ПРИВЕТ,МОМИЧЕТА! wavey wavey wavey

Успешна нова седмица на всички!

Тони Hug
Честита Нова Година и на теб,мила!
Най-хубавите пожелания тази година се полагат на теб.
Да си здрава преди всичко,щастлива,усмихната и да имаш много късмет!

И ние чакаме заедно с теб малката принцеска,която ще е най-новия член на темата. Grinning
Благодаря ти за подсказките,които ми липсваха напоследък. Чудя ти се как след толкова време помниш сериала в такива подробности. В крайна сметка сюжета е един и същ,но нещата при нас се случват  по абсолютно различен начин и в друга хронология и сякаш гледаме друг сериал.
Това си е направо супер.


Дайче Hug

Нямам много време тези дни,но все пак успях да изгледам отново 37 епизод. Пак щях да задавам въпроси по него,но засега се отказвам,защото ако почна,ще изпиша темата и Чики ще трябва да прави нова. Laughing Laughing Laughing Ще чакам вие да споделите и тогава,за да не се излагам много.
Установих обаче,че много ме тормози факта,че така и не схванах няколко основни неща от втори сезон. Ще питам,пък някой ако знае и ако има време и търпение да ми отговори,че тотално съм се омотала.

1/ По каква причина Нурдан и хората й са отвлекли и държали затворена Зейнеп. Али каза на Ямур,че не е виждал сестра си цели 7 години,което си е много време.
Каква е връзката на Али,тоест на Синан с Нурдан. Стана ли известно откъде се познават те. Доколкото си спомням той точно нея търсеше и знаеше,че тя крие Зейнеп.

2/ Спомням си,че на ръката на Мелек-дъщерята на Нурдан имаше някакъв белег. А също така имаше някакъв белег и на ръката на Зейнеп. Това има ли някаква връзка или просто бяха следи от инжекции,с които я упояват примерно. Нещо много силно гримирана ми се стори Зейнеп когато я откриха Али и Хаки  в онзи хотел .По този повод ми се въртят разни предположения,но няма да ги споделям,че ще си умрете от смях с мен.

3/ Другото нещо,което ми е тотално неясно е историята с Диджле и баща й. За чека ми е ясно горе долу благодарение на обясненията на Дива. Но каква е историята с баща й. Или той е просто начин да накарат Диджле да им играе по свирката. Ако целта е въпросната програма,която тя трябва да вземе от Хакан и чрез баща й просто я „мотивират” да съдейства,то тогава каква всъщност е тази програма или и тук съм се отдалечила на километри от истината.

Спирам дотук,че вече ставам нахална.

                              

Тези две малки момчета не са просто фенове на Берен.
От Дайчето разбрах,че всъщност са актьори,които са участвали в сериала „Безмълвните"/”Suskunlar” с участието на Мурат Йълдъръм и Берг Хакман в главните роли.
Оказа се обаче,че тези момчета имат доста богата филмография за крехката си 12 годишна възраст.
Братята Емирхан и Денизхан Акбаба,които аз помислих за близнаци,но не са,са играли детските роли в доста сериали.  
Те са били малките Тео и Нико /Ибрахим Паша и брат му/ в 1 и  2 сезон на  „Великолепният век”. По това време са били 9 годишни. Както споменах играли са в „Безмълвните”,а също във „Времето лети”,”Малки тайни” и др.През тази година са участвали в „Чучулигата” и в „Отмъщението”. Снимката с Берен от снимачната площадка е съвсем отскоро,така че вероятно предстои да ги видим в една от следващите серии.Каква ли роля ще играят?


Денизхан с Бурак Йозчивит на снимачната площадка на „Чучулигата”.

                                


Емирхан с актьора Сарп Акая по време на „Безмълвните”.

                                


Изминалата година за Берен Саат

Източник: http://vk.com/berensaatofficial

                              

-В самото начало на януари Берен Саат започна да се снима в новия сериал “Intikam”/”Отмъщението”.
В него тя играе ролята на Ямур Йозден,която зарязва собствения си живот,за да търси отмъщение за несправедливото обвинение и смърт на баща си.

-На 26 февруари Берен Саат празнува своя рожден ден.
Този специален ден Берен отбеляза на снимачната площадка заедно с екипа на сериала, а също така нейни верни фенове  й поднесоха специален сюрприз. Берен се отблагодари на всички за поздравите и пожеланията,които са й отправили чрез специално видео послание.

-През май ние разбрахме,че Берен Саат ще стане рекламно лице на известната козметична фирма фирма “Дуру” .
Много се зарадвахме на лъчезарната й усмивка в рекламното видео и снимки.

-Също през май научихме новината,че Берен е започнала подготовката си за роля в нов игрален филм,който ще се заснеме през летните месеци, веднага след края на първи сезон на сериала. С нетърпение чакахме новини и слухове около новия проект,както и датата на премиерата на “Моят свят”. Когато разбрахме,че тази роля ще е огромно предизвикателство за Берен като актриса,защото  тя трябва да пресъздаде образа на сляпо,глухо и нямо момиче,нетърпението ни стана още по-голямо.
През цялото лято почти всеки ден научавахме по
нещо ново,свързано със снимачния  процес,актьорите,сюжета,екипа на новия филм.
Официално беше обявена и датата на премиерата на “Моят свят”-25 октомври 2013 год. На този ден в кинотеатрите на Турция беше показан за първи път филма. Ние зрителите отново имахме възможност да се убедим колко забележителна актриса е Берен Саат-майстор от висока класа. Премиера на филма през следващите седмици се състоя в много европейски градове,на някои от които присъства и лично актрисата.
Берен участва в няколко специално организирана  в чест на премиерата официални гала-представяния на филма,даде множество интервюта за различни медии и събитието беше отразено навсякъде подобаващо. Още през първите две седмици на показването по екраните,филма отбеляза забележителен касов успех.

-През декември сериалът “Отмъщението” беше удостоен с наградата “ELLE Style Awards 2013 “ като най-стилния сериал за годината.

-Пак през същия месец Берен Саат беше удостоена с наградата “Жена на годината” от списание “GQ”.




БЕРЕН СААТ ИМА ЗЛАТНИ РЪЦЕ

Това е заглавие на статия от турската преса.

Източник: vk.com/berensaatofficial

Енгин Хепилери разказва за нещо,случило се на снимачната площадка.

Неотдавна на снимките на поредния епизод аз имах много силно главоболие,което ме измъчваше. Продуцентът ми каза” “Хайде,ако искаш нека да отложим снимките за утре.” Не ми се искаше да спираме снимките,но наистина не бях на себе си и се съгласих.
Когато видя в какво състояние съм,Берен ми се притече на помощ. Направи ми половинчасов масаж и с ръцете си отне болката от главата ми. Направо ми просветна пред очите и получих силен заряд от положителна енергия. След това ние с много хубаво настроение продължихме снимките. Не се съмняваме,че новата 2014 година ще донесе още повече успехи!


Дива Hug
Фрагмана е изключително интересен. Сериозен екшън ни предстои,но поне загадката около Дерин вече е ясна. Чакаме да го преведат.

Слагам и линк към ютуб на фрагмана на 38 епизод,защото на мен ми засича в сайта на Канал Д.

http://www.youtube.com/watch?v=Tq_XRy9VnAk


Хубава вечер! Hug

# 61
  • Мнения: 326
Дъгичка,като се има предвид,че съм много далеч в онлайн гледането,определено ми е по-лесно да помня американската версия. Като гледам нашата версия,тогава и при мен ще е каша-маша...  Joy Joy Joy Joy

# 62
  • AMS
  • Мнения: 6 452


Привет, момичета!!!
Тони, Hug Hug Джули, Hug Чики, Hug Дайче, Hug Дъгичка, Hug Бамби, Hug сърдечно ви благодаря за постовете!!! Може и рядко да пишете, но винаги ви чета с голям интерес.
Кралицата,  Hugлипсваш.
По съдържанието -
Дъгичка, въпросите, които си задала и съмненията, които си споделила са и мои. Мисля както теб и се надявам на теб с превода.
Но белезите на Зайнеп и Мелек нямат нищо общо, според мен. На Мелек са от катастрофа, когато е била на 2 години. На Зайнеп, явно е от уповайщи, или наркотици.
Не се притеснявай да задаваш въпросите си. Аз също имам такива.  Не съм разбрала нещо от "компромата", а го имаше в 36-ти май епизод.  В това, което Хаки намери за Нурдан и истинското семейство на Мелек, имаше един убит журналист!? /даже с име/, който явно е заснел катастрофата, или ...? Ямур, когато отиде на срещата с Нурдан, я заплаши, че "дъщеря ѝ" Мелек, ще разбере, че "майка ѝ" е убийца.
Ами това е за сега от мен.

Фрагманът за 38-ми еп. ме застреля. И Дерин я няма, и двойката Ямур - Али се разпада, и Хаки с пистолет....
Няма да опровергаят Конфуций и няма да ни спестят нищо.


Последна редакция: пн, 06 яну 2014, 21:14 от di...va

# 63
  • Мнения: 6 604
Малко фотки от фрагмана.













Дива,благодаря ти,мила! Hug
Без теб съм за никъде...

Ямур преживява много болка заради Дерин и Рюзгяр.
Сега тя е още по-решителна по отношение на Арсой.


                       

# 64
  • Мнения: 927
Епизод 38 трейлър1 - бг превод
http://vbox7.com/play:6df2e8f7d0

И специално от мен за Дива:
http://www.youtube.com/watch?v=bjwEWq2fKDI
Малко късно разбрах, но вече ще го имам в предвид  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 06 яну 2014, 21:56 от BaMbIto

# 65
  • Мнения: 3
Добър вечер, момичета  Hug Hug Hug

Благодаря много на всички ви за написаното.  bouquet

ДжулиHug
Много благодаря за превода на любимата ми част от серията!  bouquet smile3525 Оказа се така, както и предполагах - Али се оттегли от плана за отмъщение на Ямур. Много силни думи, много добра актьорска игра и песента допринесоха за този чувствен момент.
Джули, много ни липсваш! Надявам се скоро отново да бъдеш по-често с нас! Hug

ДъгичкаHug
Прекрасно клипче!!!  bouquet Справила си се повече от перфектно. Мисля, че няма никаква нужда да имаш съмнения относно изпълнението си. Всичко е похвално, а и да имаме с превод този момент е повече от уникално. Браво! bouquet smile3525 Hug
Благодарности и на "учителката" ти Бамби  Hug


БЕРЕН СААТ ИМА ЗЛАТНИ РЪЦЕ

Това е заглавие на статия от турската преса.

Източник: vk.com/berensaatofficial

Енгин Хепилери разказва за нещо,случило се на снимачната площадка.

Неотдавна на снимките на поредния епизод аз имах много силно главоболие,което ме измъчваше. Продуцентът ми каза” ”Хайде,ако искаш нека да отложим снимките за утре.” Не ми се искаше да спираме снимките,но наистина не бях на себе си и се съгласих.
Когато видя в какво състояние съм,Берен ми се притече на помощ. Направи ми половинчасов масаж и с ръцете си отне болката от главата ми. Направо ми просветна пред очите и получих силен заряд от положителна енергия. След това ние с много хубаво настроение продължихме снимките. Не се съмняваме,че новата 2014 година ще донесе още повече успехи!


Много ми хареса тази история, защото нещата, които четем в пресата за Берен се оказват верни - тя наистина е професионалист! (не че се съмняваме) Не само, че снимките са продължили, заради масажа й, а и е доказала какъв приятел човек може да има в нейно лице.  Naughty

Много добре са описани и най-добрите моменти от годината за Берен. Определено смятам, че беше доста силна - нов сериал, филм и много награди. И всичко напълно успешно и престижно. Стилът и добрият нюх й донесоха всички тези позитиви!

Много интересен е фрагманът! Очаквано съдбата на Дерин е пагубна. За жалост оставаме без присъствието й, но пък от тук нататък очаквам един нов Рюзгар, което е моето желание напоследък.




Фрагманът за 38-ми еп. ме застреля. И Дерин я няма, и двойката Ямур - Али се разпада, и Хаки с пистолет....
Няма да опровергаят Конфуций и няма да ни спестят нищо.[/b]

ДиваHug
Така се оказва май  Sad Дори и Баръш излиза от образа си на мирно и добро момче. Всяко нещо си има граници.

Тони, хайде, чакаме да ни зарадваш с една хубава новина! Hug  bouquet
Очакваме през безсънните нощи с едното око да гледаш бебчето, а с другото - да ни четеш  Laughing И ти, като Джули, ни липсваш!  Hug

ДайчеHug
Благодаря ти за богатия снимков материал!


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 2 нови отговора.


Докато си пиша коментара...и хоп - имаме си превод  Hug

Бамби,   bouquet много ти благодаря!

Последна редакция: пн, 06 яну 2014, 22:18 от Чики Маринова

# 66
# 67
# 68
  • Мнения: 326
Добро Утро,душички златни! Hug
По въпроса за еп.38- Рюзгар засега не знае,че Дерин е мъртва. Когато се събуди,ще се наложи да се сблъска с действителността. Но оттам започва и неговото отмъщение,защото той ще разбере кои са виновни за смъртта й. Заплахата,която Баръш отправи към Арсой,той няма да успее да осъществи. От този момент нататък екипът на Ямур ще се увеличи с още няколко човека- Аслъ ще помага на Рюзгар в грижите по детето и с инфо за сем.Арсой,а Рюзгар-той в един момент ще разбере,че Ямур и Хакан през цялото време му пазят гърба. Така екипът става Ямур,Рюзгар,Хакан,Али и Аслъ,но тя е по-скоро играеща на няколко позиции. Ако следват сюжетната линия при американците, Игор ще бъде убит,но от кой-няма да ви кажа!
Предполагам,че Хакан е с пистолет заради Диджле и опита й да я спаси. Може би след този опит се получава и разединението на връзката между Али и Ямур. В тази война те загубиха прекалено много- и близки,и приятели,но и душите си. А това е много тежка цена,която трябва да платят,за да продължат напред.
Като зная как завършва 2-ри сезон при американците,направо не ми се мисли какво ще ни спретнат тук като ситуация. Ще поживеем-ще видим!  Peace
Хайде,лек и ползотворен ден! На всички именници-да са живи и здрави,а на всички с именници в семейството-да си стягат д-тата за купон. Аз съм от вторите-и баща ми и свекъра са именници!
Моля,почерпете се за тяхно здраве:
Скрит текст:

# 69
  • Мнения: 326
Епизод 38 трейлър1 - бг превод
http://vbox7.com/play:6df2e8f7d0

И специално от мен за Дива:
http://www.youtube.com/watch?v=bjwEWq2fKDI
Малко късно разбрах, но вече ще го имам в предвид  Rolling Eyes
Благодаря за превода!  bouquet  bouquet  bouquet

# 70
  • Мнения: 3
Добър вечер  Hug Hug Hug

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!!!


Тони, да са ти живи и здрави, и баща ти, и свекът ти   bouquet Да си носят името гордо!

Аз също искам да почерпя, защото сестра ми и любимият са именници.





Аз отивам да празнувам и желая на всички, които са като мен, да си прекарат много хубаво!



# 71
  • Мнения: 6 604
ЗДРАВЕЙТЕ! wavey wavey wavey

Тони,Чики Hug Hug
Честито на празнуващите!
Да са ви живи и здрави и весел празник!


Тони,благодаря ти за подсказките. Hug

Дайче,виждам те на балкона. Hug

                              Снимки от 38 епизод.
























Тази седмица има и резюме,макар и кратичко,с което си допълвам поста.

Превод с гугъл.

Rain, изпитва голяма болка Deep умре пред очите ви, давайки огромна болка в дъжда.

Deep умре пред очите ви, давайки огромна болка в дъжда. Дъжд в очите на мъртвата кожа, оставя след себе си много въпроси и болка. Вятър в болницата дава живот и смърт битка. Халдун, който се опитва да унищожи доказателствата. Cemrem Şahika също се опитва да се държи далеч от мястото на събитието, но разбира, че това е капан за мир, губи контрол над своята болка и гняв и разпечатки на къщата на Arsoy. Смърт Халдун е научил, че този жесток план бори със съвестта си Emre. Потресен от смъртта на Deep Rain, живот на Arsoy ще се отклони от целта си да се превърне в кошмар.

http://www.kanald.com.tr/intikam/Ozetler/Yagmur-buyuk-aci-yasiyor/5085.aspx

Последна редакция: вт, 07 яну 2014, 20:38 от * Дъга

# 72
  • Мнения: 3 555
 Hug Hug Hug
Тони, Чики  smile3525 Чудесно здраве пожелавам на имениците ви и с много обич да ви даряват  newsm10
Дива, Тони, Дъгичка  Peace Благодаря за фрагмана, подсказките, резюмето  Hug  като прибавим и добрата актьорска игра не само на Берен съвсем другояче ще се гледа в четвъртък епизода  Peace  Wink Grinning
Дъгичка  #Crazy От снимките съм "меко казано" шашардъ  Shocked Халдун, Емре и Шахика на погребението на Дерин  newsm78 и то след като вече има публикации, че се възобновява делото на Адил и то с доказателства за невиновност  Naughty Crossing Arms
Много интересен епизод ни очаква, много  Peace каква ли ще е реакцията на Ямур и Хакан, а и на Баръш ...  newsm78  ами на Джемре ...  Sad  ooooh!
 Embarassed  Само аз ли няма да съжалявам, че Ямур ще се раздели с Али  newsm78  много съм разочарована от него в последния епизод  Thinking
И аз като Чики очаквам един по-различен Рюзгяр  Naughty Е, не би могъл да е като Хакан  Peace





Спокойна нощ  newsm46

# 73
  • Мнения: 326
Добро Утро!
Благодаря ви за пожеланията,милички!  bouquet Hug
Чики,и на твоите именници ,макар и на патерици, пожелавам много здраве,щастие и да бъдат твоя подкрепа. Hug  bouquet

Дайче,Али и Ямур може сега да се разделят,обаче и двамата изпитват много силни чувства един към друг. И ако Ямур обича истински някого в този момент и има нужда от него,то това е Али.
Да,обича Рюзгар,но в един момент,когато му разкрие коя е в действителност,ще видите как той ще я нарани жестоко.  Whistling Няма да подсказвам повече по въпроса-моментът е от 3-ти сезон при американците!

На всички Беренки-много  Hug Hug Hug Hug

# 74
  • Мнения: 3 555
 wavey  Здравейте и хубав ден  thumbsup Smile
 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes     В темата ни е яко "затишие ... "  #Crazy вероятно в очакване на поредния 38 епизод тази вечер  newsm78
Тони    bouquet Благодаря допълнителните пояснения  Peace Hug

               Beren Saat Arabia
               7 януари
قرار غير متوقع من يامور! هل ستضحي يامور بكل شيء لاجل ديرين؟

هل تتخلى يامور عن كل شيء؟

الانتقام - الخميس


Превод с  google на арабския текст :
Решението се очаква от Ямур! Дали Ямур ще жертва всичко за ....   newsm78 ?
Предаваш ли се Ямур след всичко това?
Отмъщението - четвъртък


До нова среща тази вечер в 20:00 часа  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт