Къде в Бургас? (39)

  • 67 968
  • 741
  •   1
Отговори
# 435
  • Бургас
  • Мнения: 620
Браво skica мисията успешна


 Peace

# 436
  • Мнения: 1 894
Да сте виждали подобна лампа в Бургас?

# 437
  • Бургас
  • Мнения: 6 249
Търся си дънки. Размер 31-32, да не е ластично - въобще да няма еластан вътре, да не е по крака - право, евентуално с леко стеснение към глезена и да не е описващо. Да не е на разни кръпки, разкъсаници и пайети - изчистено. Също така да не е скъпо - до 50 лв. максимум. Днес влязох в "Престиж"-а в "Славейков" - отдавна не бях влизала там - само боклуци. Направо се потресох от магазините Confused

Чудя се - в Уайкики дали няма да има?

# 438
  • Бургас
  • Мнения: 15
По-напред в темата някой питаше за кърпички за почистване на сребро - преди малко си купих такава от Лидл, но все още не съм я пробвала и не мога да дам отзиви. Струва 3.50лв

# 439
  • Мнения: 2 216
skica браво! Цяло чудо е, че не си се отказала, а си намерила къде да ги дадеш. Ще го имам предвид този център, знам къде се намира /под детската ясла/
..........
Да попитам къде има разнообразие от цветове детски тънки чорапогащници? На 13ти февруари и складовете на Сан Стефано няма

# 440
  • Мнения: 668

Чудя се - в Уайкики дали няма да има?
Аз много често си купувам от там, изчистени, имат моя размер   Crazy 30-32 Около 34-40лв, а ако са намалени и за 20съм си взимала.  Peace

# 441
  • Мнения: 35
 gickaGianna  Hug

# 442
  • Бургас
  • Мнения: 620
Момичета кажете ми читав адвокат са погледне един договор за наем с проблемен наемател




  Peace

# 443
  • Мнения: 2 061
Момичета,препоръчайте ми някой техник на съдомиялна ,по възможност да ходи по домовете.
Благодаря. Hug

# 444
  • Мнения: 539
ДА ВИ СЕ ОПЛАЧА,какво стана днес: мъжът ми с двете деца отишли в Тарантулата,сладкарницата на Левски.Купил еклер,нещо шоколадово и торта малка.Общо за 29лв.
Прибираме се вкъщи,давам на децата еклера,отварям кутийката-МУХЛЯСАЛ,И ОТГОРЕ И ОТДОЛУ.Снимах го,по късно може да пусна снимката,но ми е на телефона и не знам как ще стане.ядосах се,прибрах го в хладилника,за да им го върна утре.Режа тортата,опитваме я с мъжът ми-прясна изглежда,режа на децата и ХОП изненада-точи се черен косъм отвътре.Ми призля ми.Голямото дете отказа да яде,малкото хапна торта защото не разбира.А другото шоколадовото нещо хапнахме малко,не мога да преценя дали му има нещо.Детето обаче ми сподели че в колата са хапнали много мъничко от еклера.Не са дали касова бележка,затова нищо не мога да направя,освен да върна еклера,да ми го сменят с нов ,макар чеот там нищо повече не искам да погледна.Сега очаквам тоалетни премеждия

# 445
  • Мнения: 2 487
Мнения за ресторант Национал ? Как е кухнята там и има ли жива музика?

# 446
  • Бургас
  • Мнения: 275
Виж в темата за заведенията в Бургас. Там май го обсъждаха надълго и нашироко.
@vesy_kad , мерси, утре ще си взема и почвам голямото търкане Simple Smile

# 447
  • Мнения: 112
Момичета,препоръчайте ми някой техник на съдомиялна ,по възможност да ходи по домовете.
Благодаря. Hug

И аз търся!   bouquet

# 448
  • Бургас
  • Мнения: 6 249
rajnaa , аз сребро чистя с паста за зъби.
Say My Name, благодаря, ще проверя в най-скоро време там!  bouquet

# 449
  • Мнения: 6 214
Мнения за ресторант Национал ? Как е кухнята там и има ли жива музика?
Има жива музика, но не знам в кои дни. Яко чалга.

Общи условия

Активация на акаунт