Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 48

  • 52 001
  • 726
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 506
A защо не си я поръчате от интернет? Има я за 20 лири в Дебенхамс.

# 316
  • София
  • Мнения: 85
A защо не си я поръчате от интернет? Има я за 20 лири в Дебенхамс.

Защото до момента не знаех, че нямат тестери в Сефора и исках да я видя на място. Ще я поръчам, то друго не ми остава.   Rolling Eyes

# 317
  • Мнения: 2 506
Гледам, че много хора я търсят. А и цената е добра. Само трябва да се ползва превозвач.

# 318
  • София
  • Мнения: 10 628
Много често когато човек види наживо тази палитра, желанието му за нея секва на мига.
Споко. И това минава. Peace
6 х съм посягала към нея и съм отдръпвала ръката си от нея. Mr. Green

Последна редакция: пн, 06 яну 2014, 17:20 от kopche

# 319
  • Мнения: 13 804
Много често когато човек виви наживо тази палитра, желанието му за нея секва на мига.
Споко. И това минава. Peace
Aбсолютно Peace
Ако навремето имаха тестери и на Naked надали щях да я купя.
Сигурно скоро ще я заредят пак и в HQ, BB и другите сайтове

# 320
  • Мнения: 79
Днес правих матов черен грим, опушен с приглушено лилаво и малко кобалтово синьо, под веждата и за блендване - матови беж и бяло.... Нямам лаптоп в момента, та да си едитна снимките или трябва да разуча програмата на тела;)

# 321
  • Мнения: 13 804
Като сме на черна тема, тая жена е велика




Сега точно около празниците беше правила пак нещо много черно...останаха ми очите Heart Eyes

# 322
  • Мнения: 2 215
Много е красиво Жаки, имам такова черно на Инглот, ама никога няма да го докарам така.

# 323
  • Мнения: 13 804
И аз имам на Инглот такова, но със златни частички вътре. Много хубаво ми се е получавало, ама баш така не Grinning
Тя и много си ги обработва снимките, но обработка или не просто ти е кеф да го гледаш Heart Eyes Страшно е красиво

Btw който не я знае ето ѝ Фейсбука https://www.facebook.com/AuroraAmorPorElMaquillaje?ref=br_tf
Всичките ѝ неща са разкошни

# 324
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 891
Днес половин ден се опитвам да се свържа със Сефора за Бейсикса...Жалко, че нямах време да вляза в темата, така щях да знам, че е изчерпана. Но все пак ме включиха в списъка с чакащи... Mr. Green
Момичето от The mall каза, че въпреки че вече не предлагат UD, се случва да им зареждат бройки. Не знам дали изобщо има смисъл да ги чакам, особено пък ако съм 654354675-та в списъка им... #Cussing out Жалко!

Сигурно си първа, защото до вчера имаше и списъкът трябва да е от вчера или днес  Peace

# 325
  • Мнения: 5 279
Тестери на двете пралитри Нейкид съм виждала в Сефора в мола на Цариградско преди да си ги купя  Peace
Вече няколко пъти казват, че няма да има УД в Сефора и след това докарват пак  Wink

# 326
  • Мнения: 79
Мен нещо не ме влекат нюд палитрите - имам една на Есенс и доста си я ползвах зимата, в интерес на истината... Имам и такива цветове от други палитри или единични сенки, но Нейкид- ите никога не са ми харесвали особено, гледайки суочове и т.н. ....

# 327
  • Мнения: 341
Някоя от вас да е ползвала електрическа спирала? Току-що видях в един онлайн магазин за евтини палитри и съм така   Crazy

# 328
# 329
  • Мнения: 13 804
Bourjois имаха такава която вибрира, миналата година я гледах. Но такива спирали не могат да ме впечатлят.

Общи условия

Активация на акаунт