Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 48

  • 51 946
  • 726
  •   2
Отговори
# 495
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 889
Ааааааа, не е така - човек добива опит с експериментите  bowuu И аз не обичамс пръсти, ако не става с четка - зарязвам продукта  Peace



Мерси, Ел  Hug и аз не виждам всичко -  Hug няма проблеми, по-скоро се чудих дали да си повторя питането - да не те обидя, ако си писала вече, но при всяко влизане - за това поглеждах и се надявах да не съм била и толкова разсеяна - да не видя  Heart Eyes

Аз днес ще пробвам онази Рири палитра на МАС, за която имахме приказка през декември   Peace все я отлагам за лъскавото, но й дойде реда  Blush

# 496
  • Мнения: X
Тази сутрин бързах ужасно и се сетих да се намажа с пръсти с Лореалските бурканчета. Леле-мале! На какво се направих само! ooooh! #2gunfire Mr. Green
Момичета -имам си четки! Що се мажа с пръсти, да се чуди човек?! Joy hahaha ooooh! Crazy

Аз снощи се мазах със сините. С тази четка на Артдеко. По-малко хвърчат, отколкото с четка за коректор. За да е по-силен цветът (щото хич не е  Mr. Green), първо си намазах клепачите с каяла на Пупа. Супер стана, само не ми е ясно с какво се маха тази комбинация. С корселин може би.  Laughing

# 497
  • Sofia
  • Мнения: 2 739
Момичета, с какво се постига този ефект на клепача:

# 498
  • София
  • Мнения: 10 626
Аз снощи се мазах със сините. С тази четка на Артдеко. По-малко хвърчат, отколкото с четка за коректор. За да е по-силен цветът (щото хич не е  Mr. Green), първо си намазах клепачите с каяла на Пупа. Супер стана, само не ми е ясно с какво се маха тази комбинация. С корселин може би.  Laughing


Аз тези сенки (аз имам само кафевите, от размяна са ми) си ги нанасям обикновено с Инглотската четка 80HP  bouquet., понеже ги ползвах досега винаги като тъмният цвят в моите комбинации и винаги си се нанасят идеално Peace.
Досега на цял клепач не бях ги носила. Но се нанасят с всяка твърда четка. За да може да отнеме от пигмента в бурканчето.

# 499
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 889
Момичета, има нова любов  Flutter Crazy влюбчива ли съм, не знам  Confused ама връхлетя изневиделица, да му се неначудиш  Blush става въпрос за това:

RiRi Hearts MAC Veluxe Pearlfusion Shadow: Phresh Out



Бях крайни скептична и взех палитрата с големи задръжки, защото изглежда на големи ронещи се брокати, но не - самите сенки са със супер кремообразна текстура, мажат се - като Нейкид, но не остават намазана следа, а нещо като мат с повечко фини брокати, жестоко са го измислили майсторите от МАС  Peace

Няколко пъти съм изпитвала подобен възторг, сега може би и защото не очаквах - съвсем,  от всички цветове - само златния не ползвах, леки преливки, превъзходно  Hug С голямо внимание ще следя за подобни продукти на бранда - до сега винаги съм пренебрегвала продуктите за очи  Blush

Е, на снимките и 10% от ефектите не излизат, но   Mr. Green поне давам сигнал да се обърне внимание на продукта  Peace

И другото, което се престраших да пробвам е матово червило на ГР - има доста разлики спрямо тези на МАС  Peace На ГР стоят матово, но не кадифено, като наМАС, няма го онзи специфичен пухкав финиш, на ГР се мажат по-лесно и не стават на "парцали, като някои на МАС, мисля, че на снимката е излязло добре, при мен беше трайно - с него пих кафе то чаша и кока кола от бутилка - не се промени  Peace  изкарва часове  Peace





Тук снимката е от няколко сантиметра:





За сравнение с Ruby Woo - като финиш - то е някак точно, като кадифе  Blush





# 500
  • София
  • Мнения: 10 626
Аленка, чудно е ГР червилцето на снимката ти! Peace

# 501
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Предимно заради синия цвят - Make-Up Atelier Paris: Make Up Tutorial - Blue


Тук гримьора работи със Waterproof Gel Colour Base





 newsm20 На гримьорката!!!!!

Жесток кукленски грим!

Сега ме сърби да тествам подобна изгъзица върху момичетата.  Mr. Green
Дали вместо гела може да се сложат кремообразни сенки? И до колкото видях размаза по краищата очна линия...

Най- много ме интересува какво има на ръката като протектор, на което пише Ателие?

Да уточня, че мен хич ме няма в гримирането, ама приятелките ми съвсем.  Mr. Green Та са ми позовлили да експериемнтирам с тях, а и на мен ми е забавно.

# 502
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 889
Аленка, чудно е ГР червилцето на снимката ти! Peace

Очаквах да е по-кадифено, някак  Blush

# 503
  • Мнения: 4 199
Момичета, и аз се присъединявам към въпроса на cutesmallcat, не се гримирам и единствено този тип ''мокра'' или бляскава нюд сенка много ми допада, предварително благодаря на отзовалите се!

# 504
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 889
Преди време, наскоро - пак коментирахме темата и по тази причина - аз този път пропуснах, но ще опитам с търсачката да намеря "дискусията"  Peace

# 505
  • Мнения: 79
На мен не ми харесва този мокър ефект на клепача - като мазен клепач ми изглежда:)

# 506
  • София
  • Мнения: 10 626
На мен ми изглежда като някоя от MaC Paint Pot-базите. Thinking

# 507
  • Мнения: 4 199
Аз точно подобен ефект искам, но да не мазнее, а да е като стъкло, и аз не знам как да го обясня, пусто, като не разбирам от козметични терминологии Simple Smile Понеже, едни от малкото ми сенки които имам, са точно кремообразни, уж да постигна подобен ефект, ами те точно за 5 минути са се събрали на клепача  Rolling Eyes

# 508
  • Мнения: 70
Аз точно подобен ефект искам, но да не мазнее, а да е като стъкло, и аз не знам как да го обясня, пусто, като не разбирам от козметични терминологии Simple Smile Понеже, едни от малкото ми сенки които имам, са точно кремообразни, уж да постигна подобен ефект, ами те точно за 5 минути са се събрали на клепача  Rolling Eyes

Пробвай да полагаш база отдолу и не би трябвало да се събират  Peace

# 509
  • Мнения: 4 199
Хвърли ме в оркестъра ( отивам да търся какво е база) Embarassed Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт