Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 48

  • 51 939
  • 726
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 34 786
Стиплинга на RT, а фон дьо тена е Мас.

# 61
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Защо директно на четката?

От гримьори съм научила, че се слага на ръката и оттам се размазва хубаво на четката, за да е равномерно количеството на продукта по косъмчетата.

# 62
  • Мнения: 532
Честита Нова година!  bouquet

И ние я посрещнахме вкъщи, но все пак сложих набързо малко грим за собствен кеф - нюд на клепача, опушен с бордо, хареса ми как се получи Blush

# 63
  • Мнения: 2 506
Благодая ви , момичета!   bouquet
А къде има Мак в Пловдив?

# 64
  • Мнения: 34 786
Благодая ви , момичета!   bouquet
А къде има Мак в Пловдив?
Няма. Peace Има само един в София.

# 65
  • Мнения: 79
Момичета, ЧНГ!! Аз се позагубих, но празници, гостита .... даже не успях да се включа в предизвикателството .... Стъпих на лаптопа, та и нов купувахме, хаха ... Иначе имам готови неща, само малко оправяне на снимките и качваааааам.
Успешна и вдъхновена да е новата ни гримова година!!

# 66
  • Мнения: 257
На мен ми прилича на стиплинг четката  Peace

Да, и аз сега, като се загледах, виждам, че е рязко отрязана, а не заоблена! Rolling Eyes
Прави сте, момичета.

# 67
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 889
Тя е точно за ФДТ  Peace

Интересно ми е - професионално кой я гримира и съветва  Peace

# 68
  • Мнения: 3 675
Интересно ми е - професионално кой я гримира и съветва  Peace
Получава професионални съвети от форума!  Wink Laughing

Честита нова година на всички!
Желая ви много здраве, успех и щастливи моменти през 2014!

# 69
  • Мнения: 616
Предизвикателство Любим грим за студения сезон.

Епона



Използвани продукти:
- Chanel Illusion d'Ombre - Fantasme
- Urban Decay - Smoked Palette - Blackout, Kinky, Freestyle
- Chanel Mascara - Le Volume de Chanel
- Mac Fluidline - Blacktrack

# 70
  • Мнения: 616
Може да гласувате в новата анкета. Не получих нови предложения, така че остават предлаганите дотук.

# 71
  • Мнения: 79
Епона, фантастично!

# 72
  • София
  • Мнения: 1 648
За много години, момичета  Hug



Записвам се в темата с две тъпи снимки на грима ми от НГ:

Скрит текст:



Снимките са правени към 4 през нощта, бях полу-заспала вече. Разбира се - въобще не се е хванала красотата на грима.

Казвам ви, никога не съм харесвала грима си толкова много. На живо беше стррааахотно (а аз не съм от самохвалките), дори не исках да се трия.

Използвах ето това и съм влюбена в този глитър. Имам и сребърния, ще се постарая скоро да изпробвам и него.[/color]

# 73
  • Мнения: 341
Здравейте, момичета, знам, че не е точно по темата, но искам да изкарам професионален курс за гримьор. Препоръчайте ми къде и също и каква е цената. Търсих в Гугъл и първият резултат, който ми показа, е на Профейс, изглежда обещаващо, но е страшно скъп по моите критерии - 3000 лв/20 дни и 1500 лв/10 дни. Така ли вървят наистина цените на тези курсове?

# 74
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 889
Епона  Hug страхотно  Heart Eyes

Ел  Peace на мен ми харесва  Peace разкажи повече - как постави глитъра - има ли цветна основа под него, прозира ли, базата  на дуото ли ползва и т.н.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт