Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 48

  • 51 955
  • 726
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 79
Да, аз имам точно това синьо - All night blue и тюркоаза Innocent turquoise

# 436
  • София
  • Мнения: 1 690
Оф, ще трябва и аз да ги купувам, сребристите са отдавна в списъка. Графиня дьо Адри́, понеже сме с еднакъв цвят на очите, ти на кои си притежател?

На всички  Laughing
Най-много харесвам сребристо-лилавеещото, което е показала Чек и едно в цвят шампанско, което страхотно избистря погледа и винаги ми казват,ч е изглеждам много свежо когато съм с него. Довечера мога да видя точните имена  Peace

# 437
  • Мнения: 13 804
Някакви нови цветове от тези сенки не са ли излизали при нас?
Аз имам само едно шоколадово, показвала съм гримове с него ако помните.
Наскоро гледах в Instagram много готини лилави и зелени нюанси, явно в чужбина пускат редовно нови Thinking

# 438
  • Мнения: X
Много готин цвят Heart Eyes На тези Ателие не им ли се намира и такова лилаво Grinning

Аз не разбрах дали това синьото е от единичките, но с тази наситеност сигурно е от тях.





# 439
  • Мнения: 242
Нещичко от мен, че отдавна не съм се включвала (и гримирала всъщност) Simple Smile
И предварително се извинявам за "злобната" физиономия, но на ухилените снимки очите ми са много присвити и нищо не се вижда от грима Laughing

Скрит текст:

# 440
  • Мнения: 13 804
Foxita съветвам те да се вдигнеш до София и да отидеш на интервю в МАС, в момента търсят гримьор  yes
И ще напишеш ли моля те какви са миглите?

# 441
  • Мнения: 242
Foxita съветвам те да се вдигнеш до София и да отидеш на интервю в МАС, в момента търсят гримьор  yes
И ще напишеш ли моля те какви са миглите?


Еее, Жаки, ако бях от София изобщо нямаше да се замисля дали да ходя на интервюто  Mr. Green
Това го приемам като комплимент от теб, защото знам, че не коментираш нещо когато не го одобряваш Wink Мерси Simple Smile
Миглите са тези:

На снимката в кутийката обаче изглеждат по-гъсти в основата отколкото са в действителност.
В ДМ ги продават.

# 442
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
А защо не обмислиш прелокация на местожителсвтото?  Mr. Green

Честно, този талант трябва да бъде максимално използван.

# 443
  • Мнения: 13 804
Комплимент е разбира се  thumbsup Всичко твое винаги ми е харесвало!

Тези мигли ги имах, ама какво ли съм направила с тях.... Thinking имам ужасният навик да си ги губя всичките Blush

# 444
  • Мнения: 242
А защо не обмислиш прелокация на местожителсвтото?  Mr. Green

Честно, този талант трябва да бъде максимално използван.

Без да искам софиянци да го приемат като обида, но ако не е на живот и смърт (ама да не казвам голяма дума, че знае ли се Rolling Eyes) изобщо не искам да живея там. Имам доста познати и приятели, даже и близки роднини от София и като цяло бих казала, че повечето ми приятни хора са или софиянци, или морски, но все пак.... Simple Smile
Но е факт, че там да се реализираш в нещо става доста по-бързо отколкото тук.

Усещам, Жаки, защо харесваш моите гримове... подобно на теб си падам по драматичните, тъмни гримове  Mr. Green Пак мерси Simple Smile

# 445
  • Мнения: 13 804
Taка си е, тук е ад....милиони хора, коли, нон стоп задръствания и тн. Да те хванат лудите Crazy
Ама и МАС как ме дразнят с това едно магазинче. Вече толкова години са на българският пазар, как не можаха да се разширят малко. Аз дето съм от София като тръгна да ходя до тях ми е път колкото до Пловдив Mr. Green

# 446
  • Мнения: X

Ама и МАС как ме дразнят с това едно магазинче.

За България са същите кипърци, които продават и ЕЛ тук.

# 447
  • Плевен
  • Мнения: 348
Моля Ви да ми препоръчате ФДТ и пудра, с които да не изглеждам, като призрак на снимки.
Сега си гледах снимки на които съм с ББ на Филорга, запечатан със свободната пудра на Шанел и съм много бяла  Shocked. Не вярвам да е от апарата, защото са правени от професионалист.

# 448
  • Мнения: 13 804
Знам ги аз мнодо добре какви са, но се чудя защо продължават да държат само един магазин.
Очевидно има търсене, нещата им не съм видяла да застояват. Толкова много хора биха пазарували, но като актуалните колекции свършат за ден-два това няма как да стане.

viv_pl, в фдт-на и пудрата има висок SPF. От него се получава това бяло лице на снимки. Или потърси нещо без фактор, или за снимки (особено професионални) контурирай и бронзирай по-силно лицето.

# 449
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Biancaneve ако знаеш колко пъти съм слагала тази синя сянка на Диор в кошницата сайта Feelunique и после пак махала. Така и не се реших да я взема и явно не съм сгрешила. Накрая и аз ще си взема нещо на Atelier, само където не ми е ясно как. Имаше нещо във фейсбук , но не мога да ги открия. От много време ги следя в youtube и съм им фен.

Общи условия

Активация на акаунт