Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 48

  • 51 941
  • 726
  •   2
Отговори
# 480
  • Мнения: 4 428
Благодаря, момичета  Grinning Радвам се, че ви харесва грима  Hug

Ей сега видях, че съм пропуснала да сложа снимката на палитрата с черното. Ето я:



Веси, на тази палитра на Шисейдо консистенцията на сенките същата ли е като на коктейлната палитра? Харесва ми грима ти, струва ми се, че има нещо малко по-различно от обикновено?

Епона, ти доволна ли си от тази палитра на Ту Фейсд? Мноого й се чудя  Crazy Страшно ми харесва, като консистенция и цветове. Но сега, като имам Вайс2, се чудя дали няма да ми дойде в повече  Crazy
А тройката на Шисейдо не е съвсем същата, като коктейла. Коктейла е направо почти кремообразен  Crazy Тройките не са чак толкова "меки", но за мен са по-добри от всичко останало - УД, Ту Фейсд, да не говорим за високия клас  Wink
Много се надявам тази година пак да пуснат някоя по-голяма палитра, но с по-интересни цветове от коктейла  Flutter

Утре ще намина през Блик да видя Коледната колекция на Колистар - някой дали вече го направи, май не съм пропуснала такъв коментар, но напоследък съ малко разсеяна и нередовна  Blush

Ще чакам да кажеш  Hug Ти си голяма зарибителка по Колистар и Пупа  Crazy

# 481
  • София
  • Мнения: 10 623
Вижте тук тенденциите за грима през 2014.
Като гледам мога да се впиша в тях със синята очна линия, купена миналото лято от Кико. Flutter

# 482
  • Мнения: 331
Вижте тук тенденциите за грима през 2014.
Като гледам мога да се впиша в тях със синята очна линия, купена миналото лято от Кико. Flutter
Ужас Sad Нищо не ми хареса, т.е. нищо от тенденциите не би ми отивало ooooh!

# 483
  • Мнения: 2 215
я виж тук дали ще ти допадне нещо, че напуканите устни от предишния пост и мне не ме вдъхновяват Simple Smile
http://miss-koketka.ru/krasota/makiyazh/169-modnyj-makiyazh-2014
http://beauty.passion.ru/makiyazh/modnyi-makiyazh/modnyi-makiyaz … -2014-77-foto.htm
това е по марки за тази зима
http://newberry.ru/beauty/makeup/fashion-makeup-fall-winter-2013-2014.html

# 484
  • Мнения: 4 428
Вижте тук тенденциите за грима през 2014.
Като гледам мога да се впиша в тях със синята очна линия, купена миналото лято от Кико. Flutter

За оранжевото червило нямат никакъв проблем  Crazy Но с белите сенки и "авсолютно натуралната" визия, няма да се разберем  Sunglasses

# 485
  • Мнения: 331
я виж тук дали ще ти допадне нещо, че напуканите устни от предишния пост и мне не ме вдъхновяват Simple Smile
http://miss-koketka.ru/krasota/makiyazh/169-modnyj-makiyazh-2014
http://beauty.passion.ru/makiyazh/modnyi-makiyazh/modnyi-makiyaz … -2014-77-foto.htm
това е по марки за тази зима
http://newberry.ru/beauty/makeup/fashion-makeup-fall-winter-2013-2014.html
Като фен на очната линия, тези определено ми харесват повече!   bouquet

# 486
  • Мнения: 37 256
Вижте тук тенденциите за грима през 2014.

аз ще бъда извън тенденциите - или ще давам тон за тези от 2015, или ще бъде безнадеждно демоде Laughing

# 487
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Ледената кралица есен мила покрай теб само минала Simple Smile
Зима си, и ника си го оправдаваш!
Мерси   bouquet
Не се бях замислила за ника Wink - явно на подсъзнателно ниво съм си го избрала в тон с цветотипа и усещането ми  Party

Вижте тук тенденциите за грима през 2014.
Като гледам мога да се впиша в тях със синята очна линия, купена миналото лято от Кико. Flutter
Само ярките червила в оранжевата гама ме грабват. Белите сенки и ,натуралната' визия са ми направо като измити, ала призрака Каспър Mr. Green

# 488
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Общо взето едни и същи тенденции. Обожавам оранжево червило и точно си мислих, че е време да го изкарам и отново ползвам.

# 489
  • София
  • Мнения: 1 648
Веси, последният ти грим е феноменален! Абсолютно отивам да си взимам и аз тази тройка на Шисейдо. Не че на мен ще ми седи толкова прекрасно, но просто не мога да се сдържа  Heart Eyes



О, натурална визия и бели сенки? - Не е за мен. С цветната очна линия може да се разберем... Ако е на долния клепач... А на горния има нещо много контрастно... Simple Smile

Аз от тези пролетни колекции съм се побъркала по корал, розов корал, коралов корал, праскова, коралова праскова  Whistling  hahaha Та за мен в момента това са тенценциите Simple Smile




И един грим от мен:

http://www.eatlovemakeup.com/2014/01/blog-post.html

# 490
  • Мнения: 331
Ел, ти си моят тотален фаворит (и Фокси)! Няма такива очи, такава красота!  Heart Eyes

# 491
  • София
  • Мнения: 10 623
Ел, ти си моят тотален фаворит (и Фокси)! Няма такива очи, такава красота!  Heart Eyes
На мен също! Hug Crazy
Много прецизно работят и двете!
При мен едното око винаги става по-хубаво от другото. Винаги с лявото съм по-прецизна в изпълненията си.
Тази сутрин бързах ужасно и се сетих да се намажа с пръсти с Лореалските бурканчета. Леле-мале! На какво се направих само! ooooh! #2gunfire Mr. Green
Момичета -имам си четки! Що се мажа с пръсти, да се чуди човек?! Joy hahaha ooooh! Crazy

# 492
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 889
....
Тази сутрин бързах ужасно и се сетих да се намажа с пръсти с Лореалските бурканчета. Леле-мале! На какво се направих само! ooooh! #2gunfire Mr. Green
Момичета -имам си четки! Що се мажа с пръсти, да се чуди човек?! Joy hahaha ooooh! Crazy

Ами - ха де  Peace но май стана въпрос, че Адри така действа и може би ти е останало в съзнанието  Blush



Ел, бях те питала - след предния грим - с дуо глутър и база на Сефора - на каква база нанесе глитъра, с коя четка, суха ли, прозираше ли, имаше ли цветна основа?



За тенденциите - учудващо ми харесват  Joy hahaha иначе  не се съобразявам с никакви тенденции и нося - каквото имам и както мога и разбира се - да ми харесва  Peace

Обаче този път и трите са мои - особено белите сенки  Heart Eyes с ванила сянката на МАС ще е идеално  Heart Eyes за червилото няма да е проблем, а най-често и ще съм без грим - навън с количката  Blush

# 493
  • София
  • Мнения: 1 648
Благодаря ви много  Hug

Аленка, извинявай, не съм видяла  Blush С глитъра си действах като нормални сенки. С четка за коректор нанесох базата, която е в комплекта, като я напластих добре. След това със суха 239 на МАК нанесох глитъра с потупване. Не съм слагала никаква друга основа или примерно цвят под глитъра. Покри идеално. Единственото различно, което направих е, че гримирах първо очите, после лицето. Никога не правя така. Но колкото и да се внимава, няма как глитър да не попадне на лицето, та реших да не рискувам. И то точно за НГ Simple Smile

# 494
  • София
  • Мнения: 10 623
....
Тази сутрин бързах ужасно и се сетих да се намажа с пръсти с Лореалските бурканчета. Леле-мале! На какво се направих само! ooooh! #2gunfire Mr. Green
Момичета -имам си четки! Що се мажа с пръсти, да се чуди човек?! Joy hahaha ooooh! Crazy

Ами - ха де  Peace но май стана въпрос, че Адри така действа и може би ти е останало в съзнанието  Blush
Да, де! Като маймуните! Що да не пробвам и аз?! Joy hahaha #2gunfire ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт