Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 48

  • 51 939
  • 726
  •   2
Отговори
# 615
  • Мнения: 331
И двата грима страхотни! Heart Eyes
Hope, днес те видях в Бенетон. Отдалеч ти видях червилото Радиантско и бях сигурна, че си ти без да съм видяла повече. Аз също бях с моето, но то е светло прасковено.
В Морията на Витошка има само от два цвята от гореспоменатите червила. Laughing Whistling
Хахахахах, да аз съм била Simple Smile Трябваше да се обадиш!   bouquet
Ами ти ме погледна директно, мерех пухенки на детето и после бързо излезе навън. Помислих че си гониш детенцето и после като излязох след малко вече те нямаше. Hug
О, извинявай! Аз не бях с очила и изобщо не съм те видяла  Laughing Blush Да, търчах след Филип и оставих майка ми да плаща  Laughing

# 616
  • Мнения: 79
и аз се отчетох за предизвикателството

# 617
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 889
Аз нещо съм на вълна очна линия, но ми трябват много тренировки още. По-малко от десетина пъти съм пробвала такава.  Blush

Скрит текст:

Тренировки му е майката  Peace само така, но з амен би било по-добре - без гърбицата в широката част и да е една идея по-фино в най-широката част  Peace

На МАС ли ползваш?  Rolling Eyes



Аз днес - пак с най-любимата си палитра - на МАС - Рири Велукс-а и пак с матовото червило  Blush но нямам търпение вече да пробвам и Радиант  Party Party Party
 Червилото не се разлива и не излиза от контура  Peace абе - добро е  Peace но и различно от МАС Peace  Peace







Тази палитра е направена за деца  Blush имам чувството, че и малкият ще се гримира с лекота с нея  Blush



Днес си взех няколко бременни панталона и единият е петролено син  Joy hahaha замислих се, че с никакво червило няма да стои, освен бледо-нюдово - както и с какъв грим ще го нося, ще си сменям униформата, май  Blush

# 618
  • Мнения: 3 378
Момичета, разкажете повече за матовите червила на Golden Rose. Откакто се сдобих със сета моливи за устни на Nars, съм влюбена в завършека им:



Ще опитам и тези нови червила, но ако изсушават устните например, изобщо да не си губя времето  Thinking

# 619
  • гр. София
  • Мнения: 12 306
Момичета, страхотни гримове сте показали.  Hug Hug Hug Hug

# 620
  • Мнения: 331
И аз си взех едно малиново от новите на ГР - като цяло е хубаво, наситено и пигментирано, но не е трайно като това на Радиант, например. То не е и дълготрайно де, като цяло за парите си заслужава напълно.  Peace

# 621
  • Мнения: 523
Hope, това ли е червилото на Радиант?
http://radiant-professional.com/node/755
И кои номера имаш? Simple Smile
Беше споменала за цвят пепел от рози, това номер 01 ли е?

# 622
  • Мнения: 2 979
Момичета, разкажете повече за матовите червила на Golden Rose. Откакто се сдобих със сета моливи за устни на Nars, съм влюбена в завършека им:



Ще опитам и тези нови червила, но ако изсушават устните например, изобщо да не си губя времето  Thinking


Червилата са сухички. Хубаво е отдолу да има балсам, в противен случай малко изсушават устните. Трайни са. Има приятни цветове.  Simple Smile

# 623
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 889
{Тони}  Peace при мен са трайни, пигментирани и не са сухи, явно е до устни  Peace Но  нямат онзи специфичен кадифен финиш, като при МАС  Peace

# 624
  • Мнения: 871
Момичета, имате ли наблюдения върху този продукт /и марката като цяло/ http://moiatakozmetika.mymall.bg/products/%D0%9C%D0%B8%D0%BD%D0% … -Sun-Bronzer.html

Как се нанася/Каква четка ми трябва?
Откъде да се снабдя с екотуулс комплект четки и съответно знаете ли цената им?

# 625
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 889
Ecotools има в Лили и Debenhams, може и на други места да се намират  Peace

# 626
  • Мнения: 871
a.l.e.n.a, благодаря! Ще проверя в Лили   bouquet

# 627
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 889
 BlushРазбира се, там не предлагат всичко, но ако решиш да поръчваш нека - не е от ибей - пълно е с ментета, може от iherb  Peace

# 628
  • Мнения: 871
За ибей мои познати изгоряха с ментета, така че няма да е от там, а с айхърб не се оправям.  Embarassed Иначе досега да съм поръчала ХК за мен и фамилията до девето коляно  Laughing

# 629
  • Sofia
  • Мнения: 8 299
Hope, това ли е червилото на Радиант?
http://radiant-professional.com/node/755
И кои номера имаш? Simple Smile
Беше споменала за цвят пепел от рози, това номер 01 ли е?

Moето е точно такова, номер 07 - студено тъмнорозово.

Общи условия

Активация на акаунт