Бюджет 2500 лв - екзотична дестинация :идеи ?

  • 32 693
  • 226
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 437
Тук малко на реклама ми намирисва . Хайде кажете я най-сетне тази фирма да се успокоят всички  Wink

# 61
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 006
Аз също да добавя, че съм доволна от Алфатур (не е реклама). Ходила съм с тях в Турция, Египет, Сингапур, Бали, Тунис, Малта, Тайланд, и Куба + някакви из Европа, ама тях всички ги организират. От Трансатлантик също съм доволна, с тях също в Куба и Кения съм ходила,  малко са скъпи, но това беше отдавна, преди 10+ години и почти само те предлагаха тези дестинации. От 2МКО честно казано съм разочарована, 4 пъти ми местиха пътуването до Перу, като накрая го преместиха за дъждовния сезон!  Crossing Arms

# 62
  • Мнения: 11 747
Да, това с несъбирането на групи е много неприятно. Аз също имам леки забележки към 2МКО, например в офертата пишеше, че настаняването е в 4* хотели, а от три хотела само един беше 4*, а другите бяха единия 3*, а другия 3*+. И не е коректно, ама съм доволна, че изобщо пътувах, защото се видя, че с Оданс и не пътувах даже.

# 63
  • Мнения: 6 031
Има една екскурзия  със самолет и кораб на една тур.фирма-Италианска и Френска ривиера-Ница, Монако,Монте Карло,Кан,Барселона и  от там се качвате на кораб до Рим -екскурзията е уникална-10 дни със закуски и няколко вечери и цената е 1300 и нещо лв. на човек.

Сподели, моля, коя е агенцията или направо посочи офертата. Благодаря.




И аз се присъединявам с такава молба. Заинтригува ме тази екскурзия. Звучи доста интересно.

Вие сигурно прочетохте само първа страница на темата... Защото на втора страница е дадена фирмата!  newsm78

# 64
  • Мнения: 1 122
За Карибите могат да стигнат при положение че резервирате достатъчно рано на база АИ. Тогава може да ви излезе около 1000 евро на човек с всичко. И ще имате и малко за харчене. Това при положение, че само искате да лежите под палмите на плажа.

Канарите ми се струват по- удачни, защото са по- близо, респективно по- евтино и пролетта ще са си летни температурите плюс наличие на палми Simple Smile

# 65
  • Мнения: 485
Аз бих ти предложила да подходиш по-прагматично към мечтата ти, щом никога не си пътувала. Избери си близка, общодостъпна и евтина дестинация, за да видиш дали ти харесва да пътуваш - Истанбул, Метеора, Синая. Може пътуванията да не са твоят начин да прекараш свободното си време и че за теб вместо сбъдване на мечтата, това да са най-тъпо похарчените 5 000 лв. в живота ти. 

# 66
  • Мнения: 794
Аз бих ти предложила Индонезия.
Там имат прекрасни будистски храмове, прекрасна природа и невероятно красиви плажове  Heart Eyes newsm76 Two Hearts newsm74

# 67
  • Варна
  • Мнения: 68
За тези пари аз бих предложила круиз в Средиземно море,макар че февруари- март ще е още студено.Агенции съм ползвала единствено Cruise.bg, но ние бяхме на Карибите и този бюджет е малко.

За друга дестинация,също бих предложила Дубай.След като не сте излизали извън България,ще ви бъде интересно да го посетите.Аз съм обиколила цяла Европа , но Дубай определно ми хареса,различен свят е.

Иначе за друга агенция,можеш да провериш в Global travel. Постоянно има промоции и добри оферти за екзотични дестинации.И в момента мисля има. Peace

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 382
Тук малко на реклама ми намирисва . Хайде кажете я най-сетне тази фирма да се успокоят всички  Wink
Май и вие сте прочели само първа страница, защото на втора съм написала, че не познавам агенцията и нямам представа дали са коректни или не. Но екскурзията наистина е страхотна, съчетана със самолет и круизен кораб и обикаляща страхотни места-била съм на повечето-Монако, Монте Карло,Кан,Ница идр. но те са толкова красиви, особено пролетта, че просто е като приказка и бих отишла още стотици пъти, а и Рим и Барселона не са за изпускане. Смятам, че тази екскурзия ще остави незаличими спомени, особено пък като не си ходил никъде, а и е даже под нейния бюджет, защото има и няколко вечери в цената -и пари ще и останат за харчене. Дано поне авторката на темата ни уведоми какво е решила в крайна сметка, за да знаем, че не сме си говорили тук напразно.

# 69
  • Мнения: 11 747
Авторката така я затрупахме с идеи, препоръки и акъл..., че според мен нищо няма да може да реши, не и благодарение на тази тема. Общо взето си разказахме кой къде е ходил и за какво е мечтал. Поне половината писания нямат общо с нейното питане. Другата половина надхвърлят нейния бюджет и накрая полезността започва да клони към нула. Но поне си начесахме клавиатурите  Simple Smile

# 70
  • тук-там
  • Мнения: 4 276
Авторката така я затрупахме с идеи, препоръки и акъл..., че според мен нищо няма да може да реши, не и благодарение на тази тема.

Така е, но.... Бюджет - 5000! Никога не излизали извън БГ, пък и екзотика! Това за 30 г спомени го пропускам. Варианти бол! Peace

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Благодаря на всички отзовали се . Когато  се върна от мечтаната ексурзия неминуемо ще споделя тук.

# 72
  • Мнения: 437
Лошото в нейния случай е , че няма как дa изръсиш торба пари и да се напътуваш за 30 години напред. То си е хоби , начин на живот , страст , за други дори мания , но с един път не става.

Аз пък мисля , че получи достатъчно предложения , но трябва и малко по-голяма активност от нейна страна. Иначе няма смисъл да пита тук , а просто отива в някоя от популярните агенции където ше се погрижат за всичко,

Последна редакция: нд, 05 яну 2014, 23:48 от stenk

# 73
  • Варна
  • Мнения: 480
Благодаря на всички отзовали се . Когато  се върна от мечтаната ексурзия неминуемо ще споделя тук.

След  5 страници предложения и чуденки как да ти се помогне това ли е ,което можа да кажеш на всички отзовали се в темата newsm78.
 Shocked Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 11 747
Е, тя не е длъжна да дава отчет, все пак... Не ѝ се карайте. Дори никъде да не отиде, а само да мечтае, не е забранено да си пусне тема, да сподели, други хора да споделят. Това е форум, не е сделка, не очаквайте бърз и конкретен отговор и да питате за какво сте се хабили  Simple Smile  А и гледам всеки пише с удоволствие, не по задължение.

Общи условия

Активация на акаунт