22-ри Зимни Олимпийски Игри Сочи 2014г.

  • 17 285
  • 130
  •   2
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 10 789
A кaкво мислите зa Русия кaто домaкин нa Олимпиaдaтa? Ще се предстaви ли подобaвaщо?

# 31
  • Мнения: 6
С нетърпение вече очаквам да почнат игрите в Сочи. За представянето- не знам,надявам се всичко да е в рамките на нормалното, като организация и прочие. Но поне за откриването ми се иска да видя нещо различно от многобройни зари и манифестации, иска ми се нещо подобно на откриването на игрите в Лондон.

# 32
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Убедена съм, че откриването ще е убийствено. Оттам нататък- притеснявам се дали ще има сняг, и за посещаемостта.

# 33
  • Мнения: 9 144
Всичко ще е на ниво за организацията и откриването.
Публика също ще има, ако трябва ще докарат семействата на военнослужещите от цяла Русия  Laughing

Мен ме притесняват само съоръженията, преди 2-3 месеца имаше инцидент на пистата за бобслей.

# 34
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз се заинтересувах само за ски-шанцата- от пробвалите я дотук атлети всички са във възторг.

# 35
  • Мнения: 717
Няма начин да си изпуснат шанса да натрият носа на Запада. За родину, за партию... бе не знам как се пише, ама нещо такова беше.  Crazy Нямам абсолютно никакви притеснения относно откриването (няма начин да не е супер пищно), организацията или посещаемостта. Ако няма сняг, от Сибир ще докарат, но няма да се издънят.
Надявам се наистина и сигурността на съоръженията да е на ниво, че онзи ден си мислех за грузинския състезател в шейните, който се уби заради канадското желание да се изфукат и да са по-по-най.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 10 789

Публика също ще има, ако трябва ще докарат семействата на военнослужещите от цяла Русия  Laughing


Едва ли ще се наложи. Преди месец ли беше, даваха по руските новини как билетите за различните състезания се изкупиха за нула време. И са го организирали така, че да няма прекупвачи, билетите се продаваха с показване на паспорт, имаше и други ограничения - с една дума,  цивилизована работа.

# 37
  • Мнения: 9 144
Абе те като завъртят обръча, заради кавказците и да имаш билет, ако имаш мургав вид, едва ли ще те пуснат, отделно и чуждите туристи не са си изпочупили краката за да ходят, за разлика от предишни зимни олимпиади.

# 38
  • Мнения: 1 796
И тук да напиша добрата (поне за мен) новина:

Екипът на Евроспорт БГ ще коментира ОИ по ТВ+ и Филм+

# 39
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Аз нямам кабелна, да разчитам на БНТ?

# 40
  • Мнения: 1 796
БНТ също ще предават Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 6 959
Чакам Олимпиадатааа  Party


Много президенти ще бойкотират откриването, но това не пречи то да бъде грандиозно.
Аз съм свободна, мога да отида на мястото на Обама примерно  Thinking Ш чакам да ми звъннат  Flutter

# 42
  • Варна
  • Мнения: 10 789



Много президенти ще бойкотират откриването, но това не пречи то да бъде грандиозно.




По каква причина?

# 43
  • Мнения: 1 796
Заради приетия наскоро в Русия закон, който забранява откритото демонстриране на хомосексуалността, предполагам.

# 44
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мдаа, изведнъж всички станаха много про-. Френските проблеми в насоката обаче никой не ги заклеймява.

Общи условия

Активация на акаунт