Аххххх!... рожденни дни, ЯНУАРЧЕТО ще е на три! (51)

  • 62 814
  • 750
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 687
мрм, според мен шеф козирог е много готино - те по природа са стриктни, следват правилата и не са интриганти. но пък този твой жизнерадостен експресивен шеф на някой огнен асц ми мирише, та може и да е по-емоционален, знам ли Laughing

тути, голям късмет за градината! браво!
а вие последно няма да заминавате ли? или просто още не се знае кога?

амнезия, успя ли за аеробиката?Simple Smile

аз да ви се отчета успях днес да дам изследвание почти без да ми е зле. мобилизирах ли се що ли, ама в другите дни ми е мноооого по-лошо. а днес станах в 6 ч. и хапнах в 8.30 ч. оцелявао се и така  Laughing сега чакам резултатите на тсх и фт4. пуснах и гърлен секрет, че това гърло почва да ме шашка чак. ама щял да излезе във вторник или сряда чак.

# 526
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Привет и от мен  Hug

мрм направо ти завидях за работата,звучи страхотно  Hug
При мен на работата е голяма скука,нов офис все още няма добра реклама,направо време не минава,обърнах го на читалня-за една седмица прочетох трилогията на Силвия Дей,вчера почнах Хиляда сияйни слънца на Халед Хосейни,срам ме е да кажа,че съм била на работа и в същото време се прибирам скапана от бездействие

Елч ще се заминава мила,даже мм вече има и билет на 16.03,но ако нещата не се наредят така като си мислим и не заминем скоро(аз и децата) ще да трябва да имам резервен вариант 

# 527
  • Мнения: 455
 Къде сте момичета? Аз имам 5 минути почивка между гладенето и готвенето, та да попиша малко.

Елч,  излязоха ли резултатите? Радвам се, че си била добре, как се чувстваш днес? Браво на Дара за пъзелите, а и как хубаво рисува... Hug Сами никак не го влекат тези дейности, чак се притеснявам. Кака му на неговата възраст редеше големи пъзели, беше й голяма страст, както вашите деца. Той милият има с големи части, нарежда, ама бързо се отегчава...Дай му да тича, лудее,  бръмчи и кара коли...

Буби, браво и на Зоринка, а на Митето викаш му се услаждат частите Grinning Благодаря, че питаш за Сами. Последните дни си беше пишкал в яслата,  много го хвалихме,  дано да продължи и да е минал периода с непишкането.

 Люба, благодаря за споделената бисквитена торта с пастичера. Разкошна е, ММ много я хареса, аз също. 

Тути, много се радвам за градината за Нели.

Амнезия, благодаря ти    bouquet

# 528
  • sofia
  • Мнения: 4 296
И ние сме вкъщи. Вчера с Рали, Жужка и Чери си спретнахме супер среща. Децата играха в един клуб, а ние кафенце пихме.
Еми, радвам се за тортата, с козунак също става жестока. Аз в последно време взимам крем Оле ванилия и за 2 мин с 400мл мляко е много вкусен.
Вие какво готвихте днес?
Прибирах се 45мин от работа и бях разочарована и смачкана. Работният ден мина супер иначе.

# 529
  • Мнения: 1 687
емили, мерси, че питаш, мила! реултатите ми са ок, не са блестящи, но са в границите за бременни. начев каза, че са си екстра, но все пак мога да увелича дозата, ако искам да съм още по-спокойна, познайте дали ще го направя? Simple Smile

люба, защо разочарована?

иначе мен от вчера ме приболява сериозно яйчника като да ми идва и съм се парализирала от ужас. атова и не пиша, че нещо съм се ошашкала Sad

# 530
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Елчи, бъди позитивнааааа, нищо лошо няма да ти се случи. Нош-па пиеш ли?

Разочарована, защото ще се прибирам около 7 и няма да имам време за нищо. Иначе колегите и работата са си супер

# 531
  • Мнения: 748
Елч, почивай повече и се опитай да мислиш позитивно  Hug

Преди малко опитът ми да правим мартеници с Дария претърпя пълен провал. Показах и как да навива конецът на ръчичката, а тя се скъса от рев, че не може. Всъщност успя с червения конец, но явно белият беше по-упорит и беше решил да я дразни   Grinning Прибрах всички конци и сега имаме само един червен помпон.

Люба, поръчах си близалки от iHerb с твоя код за отстъпка.

Буби, Кирил на 8 месеца ще стане. Виж колко бързо растат чуждите деца  Wink Само дето хич не иска да седне, да не говорим за нещо повече. Наборчетата му ще вземат вече да прохождат.

# 532
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Ама вярно бързо, кога 8мес  Close
Аз съм пристрастена към близалките.
За майка ми лекарства взимам на половин цена. Много ми е любим сайта. Реконструктор за коса, паста за зъби взимам

# 533
  • София
  • Мнения: 311
И аз барабар Петко влязох в темите за iHerb да чета и да си избирам, ама големи фермани са написани - не ми се чете. Я направо похвалете какво купувате, да пробвам.
Дейзи, верно голям станал Simple Smile Моят племенник е на 8+ и също не седи.
Елч, да не са ти дните около цикъла - мен първите 3-4 месеца яко ме болеше около тези дати.

# 534
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Мрм, какво ти трябва?

# 535
  • София
  • Мнения: 311
Нещо за атопична детска кожа, вит. Ц, маски за коса, паста за зъби. И други неща ще се сетя, но това за проба.

# 536
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Вит С за деца или не, на хап, разтворимо или за смучене?

# 537
  • София
  • Мнения: 311
Еее, ти колко опции ми даде Simple Smile Детски сироп или малки таблетки.

# 538
  • Мнения: 455
Елч, радвам се за добрите изследвания, щом лекарят е казал, че са ОК, не се притеснявай. И лежи и си почивай, бебчо е добре. Не забравяй мантрата!  Simple Smile

Ех, Дейзи, ама много пораснал наистина малкият ви мъж. И Сами седна след 8 мес., когато е готов, ще го направи.

Люба, много е хубаво, че си харесваш работата и колегите.
Една проста максима за житейско щастие - сутрин да ти се ходи на работа, а вечер да ти се прибира в къщи.
Тортата ще я пробваме и с козунак.

# 539
  • Мнения: 1 687
люба, пия но-шпа, ама можело само 3 пъти на ден. тази нощ не съм спала от болка. то не е чолкова силна, ама паниката ме убива Sad
мрм, не ми е датата около цикъла, а около овулацията. мен си ме приболяват яйчниците и тогава, ама пък чак толкова да ми е точен организма...баси!

люба, сигурно ще свикнеш и ще си нагодиш режима, а и наистина ли всеки ден ще се остава до 19 ч?
а и колегите и обстановката са мноооого важни. ако те са ти ок няма да ти тежи работата. аз изкарах 4 г. на работа, която определено не усещах като моята работа, но понеже шефката и колегите ми бяха супер винаги съм ходила с кеф на работа и уж временно, временно 4 г. останах Laughing

емили, установих, че много трудно се прилага мантра на себе си Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт