Аххххх!... рожденни дни, ЯНУАРЧЕТО ще е на три! (51)

  • 62 816
  • 750
  •   1
Отговори
# 555
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Ще се разбереш с директорката. Ти от кога искаш да я пускаш?

# 556
  • Мнения: 487
Искам да я пусна пролетта на 2015, но това ще са близо 5-6 месеца от началото на учебната година и не знам дали е възможна такава отсрочка. Уговорката с директорката да пази мястото предполага ли "почерпка"?

# 557
  • Мнения: 186
Да се включа и аз!
От вчера съм на работа и вече се уморих  Laughing То много бързо се свиква да си седи човек в къщи.
Бременелките, как сте?
А болничките вече оправиха ли се?
Люба, много е хубаво, че работата ти е допаднала.
Кали не се къпе сама, не желае. Доскоро държеше да се облича сама, сега вече и мина мерака. Само си избира дрехите. Но за сметка на това при излизане винаги трябва да е с парфюм, червило и прическа.
За празниците ще си ходим до Харманли, днес свекърва ми има годишнина и ще я празнуваме тогава.
Малко мрън:
Скрит текст:
Бясна съм на НОИ, болничният ми е внесен при тях на 11.02. и още го обработват. Знам, че срока е 15 работни дни, но винаги са пускали парите до 1-1,5 седмици от внасянето, сега го бавят вече трета седмица.

Хубава вечер от мен

# 558
  • София
  • Мнения: 311
Пепита, не се отчайвай - аз още си чакам майчинството за цялата 2012 Whistling
Фея, бързо да се оправяш - за съжаление не мога да ти помогна с лекар.

# 559
  • София
  • Мнения: 598
Амнезия, и без почерпка може. Кажи първо, че не е проходила и никой няма да бърза да я взима Grinning, така при нас имаше едно дете, няколко месеца отлагаха. Няма нужда в началото да казваш, че няма да ходи. Масово се практикува и да се дава месец за месец мед. бележка. Плащаш таксата и поне 5-6 месеца няма да те закачат. Ако искаш, ще питам майките какви бележки са носили

# 560
  • Мнения: 455
Привет и от мен!  Hug

Рал, ще ти пиша ЛС по- късно.

Адис , прекрасно те разбирам за работата. Аз ходя с огромно нежелание, и днес плаках,  омръзна ми да ме товарят непрекъснато да върша работа и на други хора, и да ми се карат на всичкото отгоре, забравям от напрежение и бързане, всеки ден по 9-10 часа, не почивам, а шефът и повечето от колегите са отврат.

Фея, дано бързо мине, търси някакви координати на доктори в интернет, ако няма кой да те насочи. : Hug

Какче,  как сте?

Елч, ти как се чувстваш?

Сами не се къпе сам, ама той май прави всичко последен от децата тук. Wink

Със сигурност пропускам нещо, което съм искала да пиша, ама ще ме извините,  направо съм скапана.

   Hug на всички

# 561
  • Мнения: 205

  Heart Eyes чета , но не ми е до писане.

Някой спешно да препоръча добър уролог- трябва да отида да ми разбиват 10мм камък в бъбрека - от миналия четвъртък съм с нечовешки болки - кризи , тичане до Пирогов за обезболяваща инжекция и така. Благодаря.

Фея, иди в Александровска при д-р Джераси/жена е това/

# 562
  • Мнения: 1 687
докладвам, че днес най-после съм добре. вчера малко ме пристягаше, но днес съм шен.

аз пък гледам местата за детски градини и се отчайвам. я ме светнете - приетите в ясла деца кандидатстват ли наново за 15-те места? защото ако и те са в списъка просто тези, които не сме били приети в ясла нямаме шанс.

# 563
  • Мнения: 487
аз пък гледам местата за детски градини и се отчайвам. я ме светнете - приетите в ясла деца кандидатстват ли наново за 15-те места? защото ако и те са в списъка просто тези, които не сме били приети в ясла нямаме шанс.

Ако са били в СДЯ получават 1т мисля.  Тези деца с по 9 точки са най-вероятно такива от ясла.

ПС. Нямам мн време да се включвам, но чета  от време на време.  Confused По-късно ще се опитам пак да пиша

# 564
  • София
  • Мнения: 415
Елч, в ОДЗ-тата децата от яслите автоматично преминават в градинските групи. Тези, които са били в чисти ясли получават 1т. бонус и кандидатстват по общия ред.
Радвам се, че вече си добре!!! Я, и аз да те питам при кой ражда в Токуда и кога се записа там, може и на лични.

Вики все още вдига температура сутрин и вечер. Кашля, има хрема, и е кисееееел... Днес трябва да излязат днес резултатите от секрета, ако е отрицателен, ако не утре.

# 565
  • Мнения: 205
Вики все още вдига температура сутрин и вечер. Кашля, има хрема, и е кисееееел... Днес трябва да излязат днес резултатите от секрета, ако е отрицателен, ако не утре.
Диди, Мартин беше по същия начин и за съжаление се наложи АБ. Пуснахте ли ПКК и ЦРП.

Елч, радвам се, че си добре. Не е ли време да спреш с паниките. Всичко е наред. И викам като се поуспокоиш да ми видиш звездите Mr. Green, че съм в едни вихри, усещам, че тая година няма да ми е от скучните

# 566
  • София
  • Мнения: 415
Рали, преди малко видях резултатите и за жалост си отглеждане стрептококи някакви си, които пък са признак за скарлатина. Звъня й от 2 ч. на педиатърката да ми каже какъв АБ да почнем и какво следва, ама не ми вдига...
Тъпото е, че сега 10 дни ще пие АБ, после се взима нов секрет, после се взима кръв и урина, май е ЕКГ се прави, че се оказа че тази гадост често водела до усложнения! Трябва и ние с ММ да си пуснем секрет, да видим дали не сме го лепнали и ние. Уж, възрастни рядко боледуват, ама знае ли се! С една дума -закъсация!:)))

# 567
  • Мнения: 1 687
какче, ако нямате симптоми за какво да си пускате секрети с тм?

како рала, започвам те! Simple Smile
аз не съм отваряла откакто сте ми дали данните, само моята карта си гледам и се шашкам Mr. Green

# 568
  • Мнения: 487
Mohita мерси Simple Smile Ако не ти е проблем ще се радвам, ако питаш Simple Smile В момента събирам всякаква информация. Струва ми се, че ако изчакам до догодина ще е по-трудно да се влезе, защото повече майки ще решат да си пуснат децата, а при положение, че в София има 14000 родени деца през 2013 мисля, че пак ще има проблем с местата.

Елч, за какво пак се притесняваш ? Simple Smile Имам едни стари книги с билкови рецепти и там е написано: На бременната жена трябва да ѝ се намира работа, за да не си мисли глупости  Mr. Green С Калоян въобще не ми оставаше време за такива неща. С Деница имах повечко време и от време на време се вкарвах във филми, та реших да си уплътнявам деня по-пълноценно, за да не ми ражда главата глупости  Laughing
Ще ходиш ли на ФМ? Като гледам след 2-3 седмици ще започнат залозите за пол  Mr. Green

Болничките да се оправят бързо

# 569
  • Мнения: 1 687
амнезия, как за какво! аз вече се притеснявам за ФМ и БХС Laughing Laughing Laughing голям талант съм в измислянето за какво да се шашкам. Laughing

а за залозите ще трябва бързо да се организирате, защото на 13.март съм на ранна ФМ при Марков и понеже ще съм почти в 13-та седмица се надявам да каже пол Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт