Аххххх!... рожденни дни, ЯНУАРЧЕТО ще е на три! (51)

  • 62 685
  • 750
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 192
Здравейте момичета Hug

Да се разпиша и аз,днес съм до обяд в къщи. Водих и двете на доктор преди малко - малката вчера цял ден спа,лошо й беше,нищичко не е хапнала,а като за капак вечерта и повърна Sad Каката пък е с една задна хрема която се стича надолу и се дави ли дави - цяла нощ е бухала ooooh! Sad Та, сега малко са живнали и двете, а аз извиках баба им за следобяд и отивам на работа.

Елч - наистина паниката е голяма работа. И аз съм същата, като психясам за нещо ела да видиш какво става - място не мога да си намеря. Тръгвам по лекари,изследвания.... И сега ми е влязла една муха в главата,та ще ходя утре до джипито Tired Прегръщам те - сега ти трябва само положително мислене Hug И всичко ще е наред Peace

Мрм, Люба - честити ви работи Hug Пожелавам ви добре да се чувствате на работните си места, и разбира се шефовете да ви оценят подобаващо Peace

Емили
- когато дойдеш пак в София и имаш възможност - обади ми се! Знам,че си била за малко и набързо. Хубаво е, че изследванията са ти добри!!! А за майка ти - стискам палци да се размине опреацията Praynig Целувки Heart Eyes

Дейзи - то верно,че отстрани времето бързо лети,ама кога минаха осем месеца Crazy Живи и здрави бъдете Hug

Лека седмица от мен Hug

# 541
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Рал, Цинабсин е желязно при задна хрема.

# 542
  • София
  • Мнения: 412
Здравейте момичета! Heart Eyes
Вики от вчера е с т, и ще го гледам цялата седмица! Тъпото е, че в градината имат карантина, има случаи на скарлатина, та сега съм на нокти...! Сутринта ходихме до педиатърката, гърлото му е гнойно, взе секрет и сега само ми остава да чакам резултата! Чудя се, защо в градината не са взели веднага секрет на всички деца, а не сега само да тръпна дали ще се опъпчи или не! Тъпа работа!
Елч, нормално е да те понаболяват яйчниците, и аз имах придърпвания! Не се шашкай!
Мрм, от херба съм взимала вит Ц, във формата на животни, и Вики си ги хрупаше с голям кеф! Люба ме светна на сайта и мен! Hug и детска паста с малина взех от там и Вики иска да си мие зъбите с нея по няколко пъти на ден!:))) взех и комбинирани витамини за мен и детето, хапчета за майка ми! С две думи много съм доволна!

# 543
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Какче, изписаха ли АБ или чакате?
Нали знаеш разтвора на йод против гной?!
Целувки

Елч, как е Дара? Мина ли драмата?

# 544
  • Мнения: 1 687
рал, дано и при теб да е безсмислена паника като моята! Wink

какче, мерси за успокоението, аз се шашкам, че вече съм в 11-та седмица, а ме пробожда бая Sad
дано не е скарлатина! а защо не псунахте от бързите тестове, те стават за минути.

люба, при дара драмата мина отдавна, но още не може да се отпусне да пишка без да я поливам. поне вече ака нормално. а вчера ми казах, че я било страх да се къпе Sad

# 545
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Защо я е страх? Какво ти обясни?
Лия обожава да се къпе, дори я оставям да си държи душа и се пличка 5 мин след като сме се измили

# 546
  • Мнения: 1 687
дара никога не е обичала да се къпе, но сега казва, че я е страх откакто я разлепихме, та предполагам, че я е страх, че ще я боли, тя още е възпалена отдолу. иначе не обяснява защо я е страх, само го повтаря.

# 547
  • София
  • Мнения: 412
Люба, чакаме първо резултата. А каква е рецептата с йод?
Елч, въобще не знаех, че има и бързи тестове, никой не ми каза за такива!!! Къде ги правят?
И Вики се къпе вече сам. Сяда на едно столче в центъра на банята, аз първо го поизмивам, после му давам душа и докато свърши топлата вода в бойлера се плацика с кеф!:)))

# 548
  • Мнения: 251
Здравейте, да се разпиша и аз  Simple Smile

Елч, какче, много прегръдки и от мен, дано няма място за притеснение  Hug

рал, дано и при теб всичко е наред  Hug

емили, максимата наистина е много хубама, аз за съжаление ходя с голямо неудоволствие на работа, такова никога преди това не е било...и много нагнетяващо това като усещане...досега много се самонавивах, сега вече започвам да свиквам, то къде ще ходя  Simple Smile

Люба, мрм, все така да се чувствате на работните си места  Hug

тути,  Hug

# 549
  • Мнения: 1 687
адис, защо така ти е неприятно на работа?

какче, при нас в кабинета на педиатъра има лаборантка, която го прави на място, но в която и лаборатория да отидеш ще го направят.

# 550
  • Мнения: 192
Люба - благодаря ти! Не сме ползвали досега Цинабсин,ще го изпробвам,наистина ми писна вече с тая задна хрема Close

Какче
- дано да не е скарлатина Praynig И аз не знаех, че има бързи тестове newsm78

Адис - много е гадно това да прекарваш 8 часа на ден с хора,с които не ти е приятно. Да му се невиди, ама то общо взето навсякъде има такива, които да ти вадят душичката.... Как са децата, второкласника напредва ли със знанията - умножение,деление,туй онуй Crazy Ивайла ходи ли със желание на градина? Hug

Благодаря Ви момичета, че ме мислите Hug Ще дам отчет Flutter Hug

# 551
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Ха, таман скоро исках да ви питам дали децата ви се къпят сами.

Влади над два месеца се къпе сама вече и не дава на никой да влиза в банята с нея. Само настройвам водата и тя ме гони. Стоя отвън и я чакам. Тя чинно се мие - НАВСЯКЪДЕ. От десетина дни и косата сама си мие - е плаче като намокри очите, ама сериозно си иска все още са си мие косата сама...  Mr. Green

Аз приключих с изпитите за този семестър, надявам се, че на последния нямаме оценки още. До тук съм повече от доволна! Малко ме хвана яд, защото не отидох да си поправя петицата, ама хич не се надявах, че ще вземам другите с отличен и сега заради този много добър, май няма да мога да взема стипендия, а иначе щях... Здраве да е!

Влади кашляше миналата седмица. Днес я задържах, хем, че да съм сигурна, че вече не кашля, хем, че си бях в къщи и нямах друга спешна работа, та най-накрая да си я видя. Последните 2 месеца милото само обикаляше около хола и не влизаше (с малки изключения) че учех!

Почивката беше от днес до днес...от утре - на лекции.

# 552
  • Мнения: 183
  Heart Eyes чета , но не ми е до писане.

Някой спешно да препоръча добър уролог- трябва да отида да ми разбиват 10мм камък в бъбрека - от миналия четвъртък съм с нечовешки болки - кризи , тичане до Пирогов за обезболяваща инжекция и така. Благодаря.

# 553
  • Мнения: 81
И аз да се включа на бързо.
Бубе браво на тебе -герой си ти
фея дано се оправиш бързо. Знам че чай от мечо грозде помага. за ъсжаление не мога да помогна с уролог.
вики ми е болничка нещо. Вирусче с кашлица и Т вдига бързо до 38,5-6 , но и смъква много бързо. Дано премине бързо че съм се гипсирала с толкова усложнение след грип , дето ги говорят тази година.
Надявам се всички да сте здравички, усмихнати и много позитивни.

# 554
  • Мнения: 485
Момичета набързо да ви питам. Мисля да пусна Деница да кандидатства за детска градина и в момента има реални шансове да я приемат, но не искам да тръгва от септември. Няма да има дори годинка. Спомням си, че някои от вас успяха да отложат записването за ДГ. По спомени Ети и Адис. Та да ви питам как става този номер с отлагането? Ако има и други наясно, ще се радвам да се включат.

Общи условия

Активация на акаунт