Аххххх!... рожденни дни, ЯНУАРЧЕТО ще е на три! (51)

  • 62 680
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Ч. Р. Д. на Сами и Ема! Нека са здрави и усмихнати!

# 61
  • София
  • Мнения: 412
Честит рожден ден и от мен на Сами и Ема! Да са живи и здрави и умерено палави! Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 496
Честит рожден ден на Сами и Ема! Да пораснат големи, здрави и умни деца! Да радват близките си с прекрасните си усмивки!    bdbaloni

Емили, Инка, честит празник, момичета!  smile3525

# 63
  • Мнения: 485
Емили, Инка, честит празник! Да си ви живи и здрави децата и да се радват на хубаво и безгрижно детство.

Елч, като писа. мислех да го снимам кекса вечерта, ама се оказа, че бях сложила повече ябълки и беше станал малко кашкав и не се беше надигнал на места. Та накрая се отказах.

# 64
  • Мнения: 186
Честит рожден ден на Сами и Ема! Да бъдат здрави, весели и много щастливи!!!

# 65
  • Мнения: 455
Момичета, благодаря ви много за хубавите пожелания към Сами! Много сте мили!  Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 455
Хей, къде сте, момичета? Явно върви трескава подготовка за рожденни дни и няма време за форуми...пък и времето е пролетно, толкова е топло тук, че е само за разходки.
Не е нормално това време, дано позавали я дъжд, я сняг, че какво ще правим лятото без вода...

Децата ви справят ли се с оцветяване на книжки? С какво им давате да работят - моливи, флумастери, пастели?
И какви пъзели редят, с по колко части?

# 67
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Еми, Лия рисува с фулмастри, но имам план да й взема меки моливи.
Аз РД го уредих за 15мин на място в клуба, а на 19ти само остава да слагаме роклите, да правим прическите и да присъстваме. Лия се е научила да показва 3 пръстчета и казва, че е на три вече  Laughing
Ние сме при свеки и времето е разкошно, пролет. В Сф било ужасно!

# 68
  • Мнения: 183
Честити рожденници - и тези , които съм пропуснала -здраве , безгрижно детство и много да радват мама и тате (и всички около тях разбира се ) Heart Eyes Hug За мамите на рожденниците   bouquet

Не знам къде е пролетно времето , при нас седми ден изобщо не се вдига пустата мъгла  Confused , но на фона на високите минусови темп. по света май е за предпочитане  Thinking

Аз поръчах торта за яслата с Диего - че ни е любимец , а за съботата след р.д. ще видим здрави ли са ни гостите, как ще процедирам още не съм на ясно.

Хубава вечер и здраве от нас.  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 10 яну 2014, 17:11 от фея зловеща графиня

# 69
  • Мнения: 496
Димара, честито ти пораснало момченце! Да ти е жив и здрав Пепи!    bouquet  newsm59

# 70
  • Мнения: 192
Димара - Честит 3- ти Рожден Ден на Пепи! Да расте здрав,голям и умен мъж! bdbaloni

 Hug

# 71
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Честит рожден ден на днешните малчугани! Да са живи и здрави, много палави и усмихнати!   bouquet

Честито и на малките слънчица, които пропуснах тези дни   bouquet

Аз поръчах торта за детската градина, реших, че няма да имаме РД в детски център, заради многото болни. Ще се съберем роднини. Бях се скапала малко, че детето няма да има весел празник, а тя милата - всеки ден повтаря как ще има РД в градината и ще й казват "БРАВО" като духне свещичките, ще седне на големия стол и т.н. Аххх, колко им трябват на малките малчугани Heart Eyes, а ние само се притесняваме дали им е достатъчно.

В къщи ще правя една тортичка - тип чийзкейк и една , която се надявам да стане змия (прословутата змия). Днес пазарувахме, утре съм на лекции и въобще нямам идея кога ще успея с подготовката.

ЕДНО ПИТАНЕ
- мацки, има ли някой, който би могъл да ми помогне с някакви материали по КОУЧИНГ? Не намирам нищо, което би могло да ми бъде от полза, а скоро ще имам изпит, на който предварително трябва да съм подготвила някакви материали. Така че , ако имате каквото и да е по темата, моля помагайте

# 72
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Дара, Лора и Кристофър, бъдете здрави и порастнете достойни личности!
 Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 485
Елч честит рожден ден на малката Дара! Нека да расте здраво, щастливо и усмихнато дете.

Пепинка, честит рожден ден и на Рая. Нека бъде все така палава Simple Smile

# 74
  • Мнения: 496
И въпреки, че се чух с щастливите майки, не мога да се въздържа да не честитя и тук рождените дни на двете красавици Дара и Рая! Да са живи и здрави малките слънца! Това е за тях:

Общи условия

Активация на акаунт