Аххххх!... рожденни дни, ЯНУАРЧЕТО ще е на три! (51)

  • 62 782
  • 750
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 455


Честит 3-ти Рожден ден, мили деца - Марти и Зори! Бъдете здравички, много щастливи и усмихнати, бъдете радостта и гордостта на всички, които ви обичат!
Честит празник Рали и Буби! Heart Eyes

И Честит Рожден Ден на твоето пораснало момченце, Пепинка!   Hug Да ви е жив и здрав Богомил, да има весело и щастливо детство! Hug

Хубав ден на всички ви момичета! Hug

# 91
  • Мнения: 205


Честит 3-ти Рожден ден, мили деца - Марти и Зори! Бъдете здравички, много щастливи и усмихнати, бъдете радостта и гордостта на всички, които ви обичат!
Честит празник Рали и Буби! Heart Eyes

Благодаря ти много Емили, искам да кажа, че ти си най-милия потребител в тоя форум.

Аз ви чета, но нещо са ме налегнали едни черни мисли и затова не пиша. Иначе днес съм много щастлива разбира се. На моменти още не мога да повярвам, че го имам това човече. Той днес се събуди много щастлив, явно вече съвсем осъзнават какво значи рожден ден, заведохме го в яслата, занесохме торта, балони, шапки, свирки/ за ужас на госпожите/. Обаче като отидохме нямаше никакви деца, дано да се съберат поне 5-6 деца да успеят да се позабавляват.
Той не ходил на ясла от близо месец и тази седмица очаквам да има съпротива, но днес отиде с удоволствие. Оставила съм фотоапарат дано госпожите да успеят да направят някоя и друга снимка. Иначе парти на клуб не сме предвидили, ако успее да устиска да е здрав в събота и неделя може да спретнем едно парти с приятелчета.  

Честит рожден ден на всички дечица, да са здрави най-вече и да имат едно щастливо детство.

# 92
  • Мнения: 455
Рали, благодаря за хубавите думи, мила! Hug

Искрено се надявам тези черни мисли да не са свързани с нещо конкретно в момента.
Дано да се съберат деца в градината и Марти да отпразнува весело. Ще чакаме снимки! Simple Smile
Аз много съжалявам, че при нас вече е забранено да се носят торти. Остават приятни спомени и снимки за децата от тези празненства.

Последна редакция: пн, 13 яну 2014, 11:53 от Emilly1212

# 93
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Привет и от мен  Hug събота и неделя ми минаха като миг  Grinning

Не остана време да поздравя малките сладкиши-Дара ,Рая,Влади и Калина.Желая им многооо здраве и много сбъднати мечти!  Hug Heart

Честит рожден ден на днешните сладкиши-Зори,Тия и Марти!Много здраве и усмивки ви желая!


какаРала
 Hug

Елч тортите са ти уникални,браво мила   bouquet

# 94
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Буби, Рали желая ви децата да са много щастливи, здрави и един прекрасен празник да имате!
Еми, Рали е права, че си много мила и позитивна( добавям).

# 95
  • Мнения: 487
Буби, Рали , честит рожден ден на Зори и Мартин. Нека бъдат много здрави и щастливи   bouquet

# 96
  • Мнения: 205
Всички сте много мили- да не се разсърди някой. Благодаря на всички, които ми се обадиха, писаха във ФБ, смс и така. Аз въобще не очаквах, че някой ще се сети за рд на Мартин и затова ме направихте многооо щастлива като ми писахте/ обадихте. Благодаря на всички

# 97
  • Мнения: 455
Люба, Рали,  Hug от мен остава да почерпя! Grinning Благодаря ви, но тъкмо и аз щях да напиша това, което и Рали е казала - ВСИЧКИ ТУК сте много мили, добри и позитивни! Вие софийските мами си се познавате и лично, и сте си близки и извън темата, аз съм далеч от вас, но без да преувеличавам казвам, че ви чувствам наистина част от моя живот, без която не мога! Heart Eyes

Бубе, сложи ако имаш време Деница на амнезия на първа страничка, при мамите, които отново се радват на детенце! Hug

Аз пък цял ден се изказвам тук, айде стига вече! Mr. Green

# 98
  • Мнения: 295
Ралииииот няколко дни съм се сетила за вашия ден.Мога ли да го забравя!?То какви вълнения баха,какво чудо...Да е жив и здрав този красавец!Да напълни сърцата и дома ви със смеха си!Прегръщам ви!
Бубе,честит празник на Зори!Да е все така нежна и добичка!Много здраве и щастливи дни!

# 99
  • Мнения: 192
Честит 3-ти Рожден Ден на днешните рожденници - пракрасните чаровни мацки - Зори и Тия, и разбира се неотразимия кавалер Марти! Да са здрави, послушни /но не много Wink/ дечица и много да радват мамите и татковците си! newsm51

За Емили - напълно съм съгласна - толкова мил и прекрасен човек трудно се среща в наши дни! Еми Heart Eyes Hug

Нещо и аз от няколко дни започнах да се вълнувам за нашия Р.Д. Хем е далеч още,хем започва да наближава Heart Eyes Няма да забравя как всеки ден раждахте Party  Crazy а аз още се търкалях с шкембака Sunglasses Laughing

Хубава вечер,момичета Hug

# 100
  • Мнения: 455
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Калина на Тонита, Ди на Мелона и Нати на Фея! Пожелавам много здраве,  щастливи преживявания и игри,  радост и усмивки на днешните ни рожденичета! Heart Eyes

Рал Heart Eyes Hug

# 101
  • Мнения: 369
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДНЕШНИТЕ СЛАДУРИ:

Калина на мама tonche
Диана на мама Мелона
Нати на мама фея зловеща графиня


Здраве, късмет и мнооого палави игри!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 1 687
еее, аз откога съм ви казала, че емили е най-милата от нас, вие сега се сетихте Mr. Green Mr. Green Mr. Green
емили, а ти недей да скромничиш! Laughing

бубе, така е, защото не ме слушаш, мила Laughing Laughing Laughing но ето, сега вече имаш опит с фондан и ще можеш да направиш суперска торта за 4-тия рд на влади Wink а и в крайна сметка важното е, че влади си я е харесала Simple Smile

како рала, какви са тези черни мисли! да ги нямаме тези! щом сме живи и здрави останалото се нарежда, няма да се даваш!
между другото и аз все си те спомням как идваше при нас в стаята с големия си корем да ни обясняваш как се шашкаш преди раждането Laughing Laughing Laughing

честит рожден ден и на днежните рожденници! да са живи и здрави, ухилени и щастливи!

ние иначе днес започнахме кофти деня - лошата новина от рд на дара се потвърди и лелята на мм почина днес. хем осъзнавам, че това е животът и ще има все повече такива моменти в него оттук нататък, хем някак не мога да го приема Sad

# 103
  • Мнения: 748
Честит рожден ден на Ди и Нати! Честито и на вчерашните рожденици Зори, Тия, Марти и Боги! Да пораснат здрави и щастливи.

Аз мислех да пусна Дария другата седмица за 2-3 дни да си празнува рождения ден в градината. Но май няма да е. Сега се чудя какво забавление да измисля за деня, че гостите ще дойдат в събота.
Не смея да я пусна, че пак са със сополи. Писна ми вече. Бебето от 6 месеца, четири е със сополи, които спряха само да изкара една шарка  ooooh! Миналата седмица свърши антибиотика, сега не може да диша

# 104
  • Мнения: 496
Момичета, благодаря от сърце за пожеланията!  Hug Исках още снощи да се включа, но не сколасах от многото празнувания...

С малко закъснение да честитя на астралното близначе на Зори - Марти! Рали, да ти е жив и здрав, бъдете щастливи заедно и най-вече здравички!  Hug

Честито и на днешните ни рожденичета - Ди и Нати! Бъдете много здравички и щастливи, мили деца!  newsm59

Ние си изкарахме прекрасно детския празник. Зори беше страшно щастлива, за първи път празнува осъзнато и се наслади на празника си. Дойдоха ни на гости Пепинка с Рая и Боби, и още едно детенце на възрастта на Зори и Рая. Тричките си играха страхотно, направо се изненадах. Та така... И аз съм много щастлива от което. Вечерта се събрахме с близките. Simple Smile

Елч, много съжалявам за лелята на Лъч.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт