Домакини- епизод 26/ късметлийски

  • 33 361
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • UK
  • Мнения: 5 999
Kaka Daka честит подарък, с кеф да си го ползваш. Много си слушала за такъв подарък, аз като не слушам и не щат да ми донесат  Mr. Green

И аз тъй, от непослушните съм била  Crossing Arms Joy Joy Joy Joy Ма Тите Hug що кафе да я черпавам newsm78 hahaha

Хайде честито, да си го ползваш с КЕФ!!!

# 31
  • Мнения: 893
Засякохме се с Мари в темата за самоубийствата. Тя от един ъгъл гледа, аз от друг. Мисля съм споделяла за братовчед ми, който остана вдовец с бебе на 14 дни. Жена му, която ми бе като сестра, се самоуби. Не усетихме. Не разбрахме.Слепи ли сме били. Казаха следродилна психоза. След дъжд качулка. Влязох в темата и разбрах, че още не съм го преживяла. Вече година и половина. Та така.

# 32
  • София
  • Мнения: 11 700
 smile3507 Заспала съм. Сега какво ще правя довечера,  newsm78 ще ви досаждам.
Я, тук са дошли едни другарки, дето липсата ги я хванала окончателно. Къде ходите , Бонболинка, Ледена, Мони  newsm78 ще получите червена точка.  Naughty
В онази тема и аз си казах мнението, ами така мисля, така смятам че е правилно. Това е положението.

# 33
  • Мнения: 117
Мушкатова  Hug, иска ми се да ти кажа нещо, но не знам какво, затова само една голяма  Hug

О Марчева, значи ще си имам другарче за нощната смяна  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 4
Добър вечер, другарки!
Айде, да си излея душичката пред вас. Не е нищо кой знае колко сериозно. Просто много ми писна от квартирата, в която живеем и най-вече от хазяйката. Имаме много влага, мухъл и всичките му там екстри. Хазяйката смята, че ние сме ДЛЪЖНИ да оправяме всичко по къщата и същевременно да си плащаме редовно наема и сметките. Да, но тази къща не е моя и от къде на къде ще плащам аз за всичко? Не включвам боядисването на къщата през една година или нещо, което ние сме повредили. Естествено, че ще го поправим/сменим. Там дори и дума не казвам. Директно действаме. Но тя живее точно отсреща и постоянно ни следи - кога излизаме, кога се прибираме, кой идва вкъщи и т.н. Освен това не е съгласна с повечето неща, които правя за детето и начина, по който го гледам. Например днес реших (това си е лично мое решение, става дума за моето си дете и не съдя никой ако не го прави по този начин, просто това е МОЯТ начин и МОЯТ избор за МОЕТО дете), че след като вече седи доста стабилно седнал, да се опитам малко по малко да го слагам на гърне. Знам си часовете, в които се изхожда почти всеки ден и съм решила да опитам. Пък ако не стана - голям праз. По-късно пак ще пробвам. Изнервих се, защото вместо да ми каже директно мнението си в очите, тя се обърна към малкия и му вика "Мамо, аз съм малък още, чакай да проходя, да, малък съм още!". Дъщеря ѝ има пет деца. Ми искала е жената, родила си ги е. Да са живи и здрави. Но това не означава, че ги е отгледала по правилния начин. Според мен не е. Та те като седнат да се хранят нямат елементарна култура. Ядат наведени, тъпчат се. За мен това е по-кофти от един успешен/неуспешен опит за махане на памперса. Него така или иначе ще го махнем, но на внуците ѝ ако се наложи да отидат на официална вечеря ще се изложат тотално. Това не е ли по-кофти? Да ти се уригва на масата някой и да яде като свиня. Ама иначе мен умее да ме съди. Защо не съм му била давала сладки бисквити със захар, защо не му купуван зрънчо и разни други простотии. Щяло да му хареса. И все ме съди. Днес даже ми каза с пълни подробности на какви игри са играли малкия и мм вчера. Бяха в спалнята. Имаше слънце, вдигнах щорите. Защо ме следи? Нали сама твърди, че хорския живот не я интересува? Може да ви се струва глупаво, но всичко това е с години и в много големи порции. Значи аз не мога вкъщи да си правя каквото си искам, тя все наднича. Чувствам се като животно в клетка под постоянно наблюдение. По стечение на обстоятелствата се оказа, че сме плащали ДВОЙНИ сметки за ток. Когато ѝ го сервирах не успя да си скрие задоволството. Казах, че съм си предплатила тока напред за поне две години, а тя мии каза, че имало някакви данъци, дето трябвало да се покриват. Да, но ИМОТЪТ НЕ Е МОЙ. Много ми е накипяло и обидно. Толкова години сме помагали с какво ли не. Вече помощта ни се смята ЗА ЗАДЪЛЖЕНИЕ. Е няма да стане. Има и още, ама друг път ще разказвам, че стана много дълго.
Кръстева нещо се изгуби, какво стана с това момиче  newsm78
Люси, и мен не ме пропусна "Коледното чудо"  Laughing ама не питай с колко, защото ме е страх да се кача на кантара  Mr. Green Това обаче не пречи на дрехите ми да отесняват  Whistling Уж днес щях да почвам диета, пак всичко отиде по дяволите.
Кака Дака, честит ти таблет, със здраве да си го ползваш!
Коконче, браво на Теичка, радвам се много, че си хапва вече самичка!
Вио, гуш! Ще влезете в час четиримцата, видя се то  Hug
Марчева, много ми хареса разказа ти  Heart Eyes Вълшебна страна е Италия. А за жеста към Вио - браво ти! Чак мен просълзи   bouquet
Ма Ко, весело изкарване на РД на малчо. А така, наконти се, начерви се  Laughing ще избиеш рибата  Wink
Смърф, кога ще качиш някоя снимчица? Нетърпелива съм  Sunglasses
Марѝ  Hug
На всички останали пожелавам прекрасна вечер. Нямам време да пиша повече, ще ставам. Извинете, че не ви споменах всичките, но не успявам. Благодаря още веднъж на Господ, че ви имам!   bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 11 700
....
О Марчева, значи ще си имам другарче за нощната смяна  Mr. Green
Тук съм, но първо ще изгледам един филм сигурно за трети път , но много хубав по Кино Нова "Няма място за старите кучета"  и ще дойда.
SK, явно си ядосана, но аз се питам, защо изобщо  си разрешила по-близки отношения...Как така ще ми се дава акъл от някой, който не би трябвало да го познавам много, освен да му плащам наема. Въпросите които са в моята къща, моята кухня, моята спалня касаят само мен и моето семейство. Не допускам близки отношения, добри - да, но си имам граница. Затова и много хора не ме харесват...защото не ги допускам до себе си. Не обичам такива приятелства, то не са приятелства, а по-скоро някакви задължения към хазайката. Само задължения!! Не бих я допускала да пие кафе у нас, освен когато ѝ се плаща наема. Имам наематели и така се държа с тях. Те са ми чужди.

# 36
  • Мнения: 4
....
О Марчева, значи ще си имам другарче за нощната смяна  Mr. Green
Тук съм, но първо ще изгледам един филм сигурно за трети път , но много хубав по Кино Нова "Няма място за старите кучета"  и ще дойда.
SK, явно си ядосана, но аз се питам, защо изобщо  си разрешила по-близки отношения...Как така ще ми се дава акъл от някой, който не би трябвало да го познавам много, освен да му плащам наема. Въпросите които са в моята къща, моята кухня, моята спалня касаят само мен и моето семейство. Не допускам близки отношения, добри - да, но си имам граница. Затова и много хора не ме харесват...защото не ги допускам до себе си. Не обичам такива приятелства, то не са приятелства, а по-скоро някакви задължения към хазайката. Само задължения!! Не бих я допускала да пие кафе у нас, освен когато ѝ се плаща наема. Имам наематели и така се държа с тях. Те са ми чужди.

С времето станахме близки. Харесвах я. Докато не си показа истинското "Аз".

# 37
  • Мнения: 1 826
Еееее,много сте изписали.Не мога да ви изчета-цели 7 страници и нова тема.
Прочетох ви,но до като да пиша забравих половината неща.Така,че от утре влизам в крачка да ви следя постоянно .За днес само ви  Hug и   love001

# 38
  • Мнения: 117
Марчева ние сега ще вечеряме, после ще меся и след това и аз съм тук, тъкмо ще си изгледаш филма.
От написаното сега разбирам що си ми симпатична, и аз съм малко като теб, трудно допускам хора до себе си. Обикновено ме мислят за темерут
SK Марчето много добре ти го е казала. И аз никога не допускам близки отношения със хазаите.
Ще ти пиша повече по-късно, че ме викат да вечеряме.

# 39
  • София
  • Мнения: 11 700
...........

С времето станахме близки. Харесвах я. Докато не си показа истинското "Аз".
Няма такъв филм, а само финансови отношения. Това е. Сега ще я сиктердосаш и само това е. Как ги правите тези приятелства... newsm78 когато са намесени пари  ..

# 40
  • Мнения: 4
...........

С времето станахме близки. Харесвах я. Докато не си показа истинското "Аз".
Няма такъв филм, а само финансови отношения. Това е. Сега ще я сиктердосаш и само това е. Как ги правите тези приятелства... newsm78 когато са намесени пари  ..

Историята е много дълга... Познавам я от преди да се нанеса тук и да се вземем с ММ.

# 41
  • София
  • Мнения: 11 700
Марчева ние сега ще вечеряме, после ще меся и след това и аз съм тук, тъкмо ще си изгледаш филма.
От написаното сега разбирам що си ми симпатична, и аз съм малко като теб, трудно допускам хора...

Какво месене бре, жена,..а стига толкова, спри се. Празниците минаха.
Вечеря,....нали казахме че няма вече да се вечеря , или аз пак съм неразбрала.  Thinking
SK, аз си казах вече, пари намесват ли се...приятелствата са до там. Само официални. Лично мнение, но живота ме е научил.

# 42
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
мМарче, и аз се каня да го гледам.Никога не съм го гледала.Трета поредна вечер съм на филма по Кинонова.
Стефи, какаво да ти кажа?Не се нерви.Вие трябва да подържате само делови отношение.Краен вариант местене.
Мушкате, просто покъртително.Без думи. Hug Hug
Аз съм боядисана и много филирана.Доволна съм.
Целувки.
Дават Деца на кг , който не го е гледал.

# 43
  • София
  • Мнения: 11 700
мМарче, и аз се каня да го гледам.Никога не съм го гледала.Трета поредна вечер съм на филма по Кинонова.
Стефи, какаво да ти кажа?Не се нерви.Вие трябва да подържате само делови отношение.Краен вариант местене.
Мушкате, просто покъртително.Без думи. Hug Hug
Аз съм боядисана и много филирана.Доволна съм.

Здравей, красотнице!  Simple Smile Много обичам красиви жени!
Гледай го филма - жесток трилър. Има и роман и той е жесток.  Ебе, жестока работа му викам аз.  Mr. Green
Мушкатова, сложни са нещата. Не бих искала да правя коментар, не е моя работа, но този случай е малко по различен от това за което пишат момичетата , там в онази тема.  Hug Ех, Мушкатова...що се случват такива неща...тежки, сложни, тъжни.
Контеска, защо не се е обаждала. Там при тях направо е станало много сложно от към климатични особености. Минус 35 градуса.  Mr. Green Мале, мале...

# 44
  • Мнения: 644
sk Toва е твоето дете и ще си  го гледаш както решиш.
Ако сгрешиш ще се поучиш.
Ужас!Няма ли как да си смените квартирата.С такава клюкарка на главата мога да откача.
Във Варна има една такава.Мине се не мине и се изцепва нещо.Единия път ми вика:Ти от къде си идва онзи ден в тъмното.Другия път къде ми бил мъжа.
 JoyВикам другия път ще и кажа ,че отиде на война Joy
Кръстева наистина я няма много време.
Славчето не ни  е разказала за почивката.Да се яви,моля!

Общи условия

Активация на акаунт