Домакини- епизод 26/ късметлийски

  • 33 364
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 201
Ма Ко благодаря за новата тема     bouquet
И аз.    bouquet
Само хубавини да се споделят тук ..

# 16
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Ще пораснат,Коконче.После ще видиш ти що е то зор.Сега е нищо.

# 17
  • София
  • Мнения: 9 857

Много ми е смачкано, няма да ви отегчавам.

Отегчи ни, не се притеснявай, може пък да помогнем или поне да те "изслушаме". Hug

Коконче, а ти попита ли дали ще ти дадат да носиш кърма в болницата? На мен навремето, отдавна беше де, но категорично ми забраниха, не била стерилна. Но можеш да замразяваш, ако не се лъжа, и после да и даваш като си дойде. Да каже Морена, де, аз не съм кърмила дълго децата си, да не кажа, че малкатая кърмих 20 дни и съвсем целенасочено я отбих. За каката докато беше два месеца в болница се цедях вкъщи на три часа и хвърлях кърмата Cry. Имах много кърма, докато беше в болница тя, като си я взхме спря и кърма, и всичко. С малката си бях решила да не кърмя.

# 18
  • Мнения: 471
ЗА МНОГО ГОДИНИ,МИЛИТЕ МИ!!!
Желая ви преди всичко здраве,спокойствие и много домашен уют!!!
Прегръщам ви всички!!!

# 19
  • Мнения: 900
Влязох в една тема и ... се скапах.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 171
Честита Нова година дами!
Пожелавам ви да е изпълнена с много обич и усмивки, и много, много здраве!

Чета ви, тук съм,много се радвам, че има хора като вас все още. Ама нещо нямам време за писане, я някой ми е на главата, я някой нещо ми мърмори или иска ooooh! Щото искам като си пиша да съм сама, не обичам някой да ми наднича и диша зад/във вратЪ


ПП признавам без бой, че някои от постовете и жестовете ви ме разплакаха /но от радост, от това, че все още доброто е м/у нас/   bouquet

# 21
  • UK
  • Мнения: 5 999

Много ми е смачкано, няма да ви отегчавам.

Отегчи ни, не се притеснявай, може пък да помогнем или поне да те "изслушаме". Hug

Коконче, а ти попита ли дали ще ти дадат да носиш кърма в болницата? На мен навремето, отдавна беше де, но категорично ми забраниха, не била стерилна. Но можеш да замразяваш, ако не се лъжа, и после да и даваш като си дойде. Да каже Морена, де, аз не съм кърмила дълго децата си, да не кажа, че малкатая кърмих 20 дни и съвсем целенасочено я отбих. За каката докато беше два месеца в болница се цедях вкъщи на три часа и хвърлях кърмата Cry. Имах много кърма, докато беше в болница тя, като си я взхме спря и кърма, и всичко. С малката си бях решила да не кърмя.



Да дават, дори е желателно и им раздават и едни бутилки всеки път за кърма Peace

# 22
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Коконче видях едно бонбонче сладко във фейса. Пу пу красотница. Браво и на Теа, щом вече яде сама бързо ще си я вземете  Hug
Влязох в една тема и ... се скапах.
Какво стана? Няма да се скапваш. Тук сме за да не допускаме такива състояния.  Hug
Стефи и за теб се отнася
Марче и ме н развълнува покрай Вио, браво на теб  Hug
Ледено студена, Бонболина и всички зачезнали да се явяват, че празниците свършиха, по-честичко се появявайте
Сготвих пиле с картофи и леща, че да не готвя утре. Ще си подстрижа бритона и ще си измия косата, че ще съхне до понеделник. Утре имам за задача да си нарисувам ноктите и в понеделник ще се фръцкам като горда и Убава мама на рожденник

# 23
  • Germany
  • Мнения: 7 941
За много години и от мен! Бъдете здрави и много щастие и любов да има в домовете ви! Simple Smile

# 24
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Ако е темата за която си мисля...има за какво да се скапе, повярвай Ма Ко.. Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 117
Влязох в една тема и ... се скапах.
Няма да се скапваш, ние сме тук  Hug

Здравейте, момичета.
Благодаря за новата тема   bouquet
Много ми е смачкано, няма да ви отегчавам.
Желая ви прекрасен ден!
Недей и ти така, сподели, няма да ни отегчиш, ще те изслушаме, ще те подкрепим и ще ти оправим настроението  Hug

Коконке Морена ти е дала много добри съвети за кърменето. Хубаво е че си си взела вече помпа. Не знам сега какви има, ама аз на времето ползвах една съвсем обикновена механична. Всичките ми познати които бяха си взели скъпи електрически после минаха на механични, защото са по-добри, поне бяха преди 10 години.
Браво на малката коконка Теа, все така да наддава и скоро да си я приберете в къщи. Сега отивам да видя снимките във ФБ. Боже като родиш едно човече и разбираш колко много и колко важни са 30-40 грама  Hug
Мари, събудихте ми любопитството за коя тема говорите  newsm78, надявам се че е за някакви глупости, а не за сериозен проблем  Hug

# 26
  • Мнения: 2
Здравейте,таблетта е страхотен,чакам малката да заспи и едвам ще се нащракам.Много съм доволнааа,веднъж да ме зарадва мм,че не е по подаръците.Аз правих гювеч,с месо и картофи,и зеленуци,и се наядох с него отиде ми диетата.От утре пак ще я почвам наново hahaha

# 27
  • Мнения: 644
Днес готвих булгур с домати като яхния.Едно време баба ми правеше това ядене и всички умирахме за него.Пекох и пиле.Правих и баница.Подквасих мляко сега го чакам да стане.Правих на Емо сок от дюля и круша.Кисел бил.Слагахме мед и го изпи.
 Joy Коконке направи едно кафе на детето и ще видиш като се ококори Shocked
Карате ме да се смея.
Браво на Марчева!Вио недей плака!
Kaka Daka честита придобивка със здраве да си я ползваш!
Ск сподели да ударим по-едно рамо!

# 28
  • Мнения: 843
И аз благодаря за новата тема   bouquet
Цял ден не съм се спряла,сега седнах да ви изчета и трябва да ставам,а така не ми се мърда...ама няма начин.
Моите мъже спят.Не ми се мисли пак в колко ще му се доспи на бебо след тази късна дрямка.
За всички  Hug

# 29
  • Мнения: 117
Kaka Daka честит подарък, с кеф да си го ползваш. Много си слушала за такъв подарък, аз като не слушам и не щат да ми донесат  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт