Отговори
# 705
  • Мнения: 200
Честити бебенца на новите мами! Да са ви живи и здрави мъниците, а на вас бързо възстановяване

# 706
  • Мнения: 61
ЧЕСТИТИ МАЛКИ СЪКРОВИЩА НА НОВИТЕ МАМИ, ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДА ИЗПЪЛВАТ ЖИВОТА ИМ С РАДОСТ И  ГОРДОСТ!!! Hug Hug Hug

# 707
  • Мнения: 11
Здравейте, искам да се похваля и аз с моето отроче, появи се на бял свят на 31.01, момиченце - Сияна, 47 см, 2.700 кг, нормално раждане, термина ми беше за 18.02  Heart Eyes

# 708
  • Мнения: 11
Честити бебенца на всички други мами, да са ви живи и здрави. Искам да попитам вече родилите мами има ли такива, на които пъпчетата на бебетата са вързани с конец, какво точно го правите, на мен ми казаха само да го стягам и да му капвам по малко спирт.

# 709
  • Мнения: 200
Честити бебенца на всички други мами, да са ви живи и здрави. Искам да попитам вече родилите мами има ли такива, на които пъпчетата на бебетата са вързани с конец, какво точно го правите, на мен ми казаха само да го стягам и да му капвам по малко спирт.

Честито момиченце, да ти в жива и здрава принцесата
Нашето пъпче още не е паднало. С конец е и има щипка. Казаха ми да стягам конеца колкото мога, да въртя щипката първо по часовниковата стрелна и да капвам 1-2 капки спирт. След това да я въртя в другата посока и пак да капвам 1-2 капки спирт.

# 710
  • Мнения: 42
Честито на всички родили!!! Да са ви живи и здрави и много да ви радват! Бързо възстановяване Hug

Момичета това с пъпчетата ми звучи много страшно
Аз още си чакам да се наканим Simple Smile Вече нямам търпение

# 711
  • Мнения: 150
Толкова много бебенца, честито на всички и специално на 

Flower  Fairy Hug Hug Hug
Много да ви радва малкият мъж, бързо възстановяване, сигурна съм че чакането си е заслужавало!

# 712
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТИ БЕБЕТА  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes Искам и аз вече да съм в отбора на родилите,но уви-нашата сладурана не и се излиза.Има време до 15ти февруари,но може и по-късно да се роди  Wink

# 713
  • Мнения: 1
Честити бебоци на всички родили! Да са живи и здрави Simple Smile
Нашето пъпче падна още в клиниката,на 5 ден,но сега от време на време кърви...уж било нормолно,при вас как е? Аз го поциствам с памуче и спирт 70%

# 714
  • Мнения: 12


честито на всички нови мами Simple Smile

Как сте момичета какво ще правите днес айде малк осе събудете темичката замръкна

# 715
  • Мнения: 591
ЧЕСТИТИ БЕБЕТА  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes Искам и аз вече да съм в отбора на родилите,но уви-нашата сладурана не и се излиза.Има време до 15ти февруари,но може и по-късно да се роди  Wink
Тандичка, нашата девойка също не бърза..ние сме ден след вас Simple Smile а толкова искам вече да я гушна Hug
Честити Божидар и Вилизар,момичета! Нека растат здрави и силни мъже и много да ви радват smile3525 stork-boy stork-boy newsm30 newsm30

# 716
  • Мнения: 2 111
Честити нови бебета в темата! Да са живи и здрави и много да радват родителските сърца!

Аз имах фалшива тревога на 06.02., която започна със силна диария и прерасна в леко болезнени контракции на ~ 6 мин., които обаче после се разредиха и в крайна сметка престанаха. Сега си седим и си чакаме.  Grinning

# 717
  • Мнения: 11
ЛЛЛ имам въпрос:

Имам кърма, която изцеждам с помпа около 20-25 мл след всяко цедене, за сега я изхвърлям, но искам да си я запазвам. Въпросът ми е мога ли да събирам кърмата от цеденето през деня, като я пазя в хладилник, а вечерта да я прибирам в пликчета и да я замразявам.


Имам още един въпрос, много често ми се случва бебчето да хълца след хранене, това означава ли че го прехранвам?

# 718
  • София
  • Мнения: 2 130
Здравейте мамчета. КАк сте. Ние сме добре и за сега нямаме намерение да излизаме . Днес ме провериха за разкритие, но имаме само около 1см, което си е нищо. Контракций съвсем слаби и неравномерни. Лекарите бяха сигурни , че най много до 10/02 ще устискаме, но като гледам ще си изкараме още доста и май ще си стигнем термина. Живи и здрави , когато си реши малчо тогава Simple Smile.

ЧЕСТИТИ НИ НОВИ БЕБЕНЦА  Hug. ЖИВИ И ЗДРАВИ И БЪРЗО ДА СЕ ВЪЗСТАНЯВЯВАТ МАМИТАТА. 

didkata ще си позволя да ти кажа какво ни казаха за съхранението на кърмата на един курс.
Там ни обесниха да съхраняваме директно в камерата ако ще замразяваме. Значи слагаш това което си изтискала и си го слагаш в контейнерчето. После като цедиш пак  вадиш това контейнерче и добавяш новата и пак обратно в камерата и така докато се напълни.
Не ни посъветва да събираме и накрая да се замрази, но не мога да ти кажа какво точно ни обесни, не помня вече. Само добре запомних че така е най добре да се замрази.
На нас ни обесниха с контейнерчета. Сега  с пликче незнам как.
Но недей така да я изхвърляш, това е супер ценно нещо.

Хубава вечер от мен и леко раждане на всички който предстоим  Hug

# 719
  • Мнения: 140
Здравейте момичета и аз съм бъдеща февруарска мама. Терминът ми е на 19-ти, вече съм нетърпелива да гушна момченцето си! Стискайте палци всичко да мине добре, после ще мина да се похваля  Embarassed Успешно раждане и на другите бъдещи февруарски мами Hug

Общи условия

Активация на акаунт