MAC & Sephora - 19 тема

  • 40 338
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Дени благодаря за новата тема  bouquet
Ще ви следя за да не изпусна нещо ново от предстоящите пролетни колекции Hug
Те са ми най на сърце Flutter

# 16
  • Мнения: 35 998
Не се притеснявай, сайта е абсолютно точен и поръчките идват за горе долу седмица в пощата Peace
 точно това исках да кажа горе - това е сайтЪТ  Wink

# 17
  • Мнения: 812
Нещо Мак не ме привличат напоследък.Новите метиорите и на мен са ми интересни.Утре очаквам Diorific  Rose D'or  Crazy
Благодаря за темичката   bouquet

# 18
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Денси, има ли го някъде при вас?

# 19
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Нещо Мак не ме привличат напоследък.Новите метиорите и на мен са ми интересни.Утре очаквам Diorific  Rose D'or  Crazy
Благодаря за темичката   bouquet

Аз съм разочарована от тази пудра.
Блестящото е само "напръскано" отгоре, а отдолу е много едро смляна пудра, която все още тествам. Скоро ще пусна не много ласкав пост.
Иначе кутийката е малко бижу.  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 4 762
Колкото повече снимки гледам на Нейкид 3, толкова по-малко ми харесва. Много, ама много са прекалили с розовото  Tired Нещо, да кажем близко до сбор на Нейкид, но много по-симпатично ми е Lorac Unzipped palette. А качеството на Лорак е феноменално  Peace




newsm09  О, Elle, това не трябваше да го показваш!!!!

Направо ми се догримира като видях снимката........ Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 1 611
Говори ми  Hug На един клик съм  Peace

# 22
  • Мнения: 31 238
Денси, има ли го някъде при вас?
Да имаше го в Мас, но беше отдавна със зареждането на колекцията. Сега не знам.
И на мен Диорската пудра никак не ми харесва, добре че не я купих! Само кутията и е хубава. Пудрата си е направо с много лошо качество, нехарактерно за Диор.

Нейкид 3 обаче ми харесва страшно, днес я пробвах на грим и нямам търпение да я поръчам.

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 339
Аз чакам от Magnetic Nude двойната четка за руж и едни сенки, които ме се видяха много приятно  розово - A natural flirt.

От къде могат да се купят он лайн палитри на LOrac?

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 268
Да, наистина от къде? Аз имам 2-3 техни неща но са ми пращани от USA...

# 25
  • Мнения: 812
Направо ме разочаровахте,какво не и харесвате на пудрата на Диор?

# 26
  • Мнения: 31 238
Направо ме разочаровахте,какво не и харесвате на пудрата на Диор?
А глупости не се разочаровай, тук всеки харесва различни неща! На теб може да ти хареса страшно много! Всеки има претенции, изисквания и очаквания и те се разминават тотално.  Hug

# 27
  • Мнения: 13 626
На мен ужасно ми хареса пудрата. По-скоро намирам кутийката за кичозна, но самият продукт е жесток Heart Eyes Не съм имала нищо на Диор за сравнение, просто като си я намазах на ръката и се шашнах Grinning

# 28
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Жаки, намазала си си я само, не си я носила. Там е разковничето.  Peace

Просто не е това, което е на пръв поглед. Имам доста продукти на Диор и наистина качеството и е много ниско.

# 29
  • Мнения: 13 626
Тоест блещукащите частички изчезват ли?

Общи условия

Активация на акаунт