Зимата полека се изнизва СЕПтемврийче за пюренце се облизва !

  • 57 526
  • 410
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 12
Днеска гадно времето и сме си в къщи. Ванката е с гадни пъпчици. Педи каза, че са от претопляне Sad
Ама не минават вече цяла седмица...

# 211
  • Мнения: 15
Ей, направо забравих да влизам във форума. То не бяха изпити, захранване и излизане Simple Smile ние утре сме на консултация, така че чакайте новини Simple Smile

# 212
  • Мнения: 10
Здравейте мами, ако може да се запиша и аз тук. Моята девойка - Вяра по термин трябваше да се появи на 24.08, но както с таткото си бяхме сигурни се появи на 05 Септември. Първо , родихме се 3950ки и 53сам. Имах проблем с плацентата и от вътре са ме шили много още ме боли от вар на вар.
Ние започнахме със захранването в Сряда-19.02 ,след множество увещавания от майка ми, познати и педиатъра. Хапваме буренце, чистичко без сол и тен. Яде го но малко се мръщи, но по скоро защото иска сама да си държи лъжичката. Само забравих да добавя,че сме само на кърма.
Момичета да ви питам има ли някоя майка от Надежда с която да си правим компания в разходките, че съм нова в квартала и ми е малко скучно самичка с малката. Simple Smile

# 213
  • Мнения: 931
За лъжичките и захранването, нали знаете - яде се с две лъжички Simple Smile Едната за бебето, да рови с нея и да я пъха в устата и другата за мама, която да издебва момента, в който устата е празна и да изстрелва бързо порция пюре в нея Simple Smile

Не съм от Надежда, но не ми е много далеч.

# 214
  • Мнения: 15
Ние сме вече 64/6700 пораснали, расте ми момичето. Била е голямо бебе, добър ден нали я роди 4 кила знам колко е голяма, ама не мисля, че еот най-големите вече Crossing Arms
Иначе е здравичка Praynig биха ни последната двойна ваксина ooooh! нямат край пустиите
Добре дошли на новите мами, future_mam радили сме еднакви моми  Mr. Green само дето аз преносих от 7 до 20 септември bowuu

# 215
  • Мнения: 398
Я и аз да драсна някой ред, че съвсем ще се залича от БГ мамма  Laughing
Страхотна тема и заглавието много ми харесва!
Колко редовни бяхме преди да родим...хахахахаа. Една тема за няколко дена я изписвахме.
Ние на 5 месеца без една седмица сме 8 200 и 69 см. Биха ни и последните двойни ваксини.
Прекрасен ден на всички!  bouquet  bouquet  bouquet

# 216
  • Мнения: 5
За лъжичките и захранването, нали знаете - яде се с две лъжички Simple Smile Едната за бебето, да рови с нея и да я пъха в устата и другата за мама, която да издебва момента, в който устата е празна и да изстрелва бързо порция пюре в нея Simple Smile

Не съм от Надежда, но не ми е много далеч.

Ние се пробваме със захранване с лъжичка и пюре от четири дни, но момчетата не проявяват особено желание, даже има рев и сръдни. Трябва ли да ги насилвам и да бутам лъжичката в устата, притеснявам се да не намразят и лъжичката, и храната.

# 217
  • Мнения: 3 218
Ние сме вече 64/6700 пораснали, расте ми момичето. Била е голямо бебе, добър ден нали я роди 4 кила знам колко е голяма, ама не мисля, че еот най-големите вече Crossing Arms

Че кое й е голямото на фона на нашите 9 кг и 72 см?! newsm78

# 218
  • Мнения: 931

Ние се пробваме със захранване с лъжичка и пюре от четири дни, но момчетата не проявяват особено желание, даже има рев и сръдни. Трябва ли да ги насилвам и да бутам лъжичката в устата, притеснявам се да не намразят и лъжичката, и храната.

Аз бих изчакала. На моето му давам само ако и доколкото желае. По-настоятелна мисля да стана като стане на 6м, ако се наложи. Сега само опитваме Simple Smile

# 219
  • Мнения: 15
Ние сме вече 64/6700 пораснали, расте ми момичето. Била е голямо бебе, добър ден нали я роди 4 кила знам колко е голяма, ама не мисля, че еот най-големите вече Crossing Arms

Че кое й е голямото на фона на нашите 9 кг и 72 см?! newsm78


Питай я Crossing Arms много си ми е добре детето  baby_neutral

# 220
  • Мнения: 931
Пък да кажа, моят юнак на обяд го пробвам да яде - хапва по 5-6 лъжички (те са само на върха) и не ще. Обаче вечер татко му като се прибере и като седнат заедно на масата - яде, та му плющят ушите. Оставих ги да направя една салата - като се връщам, купичката му  почти празна... Много е важен, когато тати седне да яде и той да яде заедно с него...

# 221
  • Мнения: 5
Аз бих изчакала. На моето му давам само ако и доколкото желае. По-настоятелна мисля да стана като стане на 6м, ако се наложи. Сега само опитваме Simple Smile
[/quote]

Благодаря, ще поизчакам малко Simple Smile

# 222
  • Мнения: 9
Ние бяхме така на всичко се сърдеше и даже изплюваше.Сега хапва всичко, НО ако е сладичко.Слагам в зеленчуковите пюрета по малко плодови защото иначе се мръщи.

# 223
  • Мнения: 1
Здравейте мами ако може и аз да се присъединя към вашата група ? Ние сме родени на 23.09.2013 и вече се захранихме с пюренца и на обяд ядем само пюре и си изяждаме всичко дори и захар не му слагам Simple Smile  Rolling Eyes Simple Smile

# 224
  • Мнения: 23
Здравейте Simple Smile, искам да се включим и ние. Моята принцеса се казва Иванина, родена на 13.09.2013, при термин 14.09.2013, спешно секцио, 3,120кг, 50 см. Сега 68 см  и е 6700.

Общи условия

Активация на акаунт