Филми, свързани с ислямския / мюсюлманския/ свят

  • 75 694
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Изгледах "Каракорум" Много ми хареса! От години мечтая да отида до Хунза, дай Боже скоро да ми се случи!
Гледките са невероятни! Направо влизат в сърцето! (поне в моето) Връщат ме в Таджкистан...

Днес синът ми, който е в 10-ти клас в Немската гимназия ми спомена за интересна книга/пиеса, която учат (немска, естествено). И като започна да ми я разказва - това е почти сюжетът на "Без нищо"! Не се впечатлих, а чак се развълнувах!
Прекрасна творба - и като филм, и като книга очевидно.

# 721
  • Мнения: 11 025
Сега пускам "Баща под въпрос", после ще кажа впечатления.
Не е абонамент, напълно безплатно е !
На линка, който си дала пише: "след инсталацията и стартиране, в рамките на 1 минута услугата ще се активира и в продължение на 3 (три) дни ще гледате безплатно ВСИЧКИ КАНАЛИ". Тоест след третия ден вече не е безплатно. При Булсата поне са 15 дни Wink

# 722
  • Мнения: 1 727
"Курманджан датка", историческото предложение ми хареса, природата, костюмите, самата царица си е известна историческа личност, всичко е представено премерено и с усет към епохата. " По тънък лед", нещо не ме впечатли, особено с краят, някак "пришит" ми дойде.

Последна редакция: нд, 05 фев 2023, 00:51 от AniSim

# 723
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 731
Аз казвам, че е напълно БЕЗПЛАТНА ! Кой , както иска да го приема !

# 724
  • Мнения: 11 025
Тя е безплатна, но колко дни?

# 725
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 731
От 1 февруари я имаме и си е НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНА ! Защо продължаваме с този разговор ???

# 726
  • Мнения: 11 025
Защото отново натъртваш на "напълно безплатна" с главни букви, което никой не оспорва, а не отговаряш за колко дни е безплатна. На сайта, който ти написа по-горе, изрично пише, че безплатният период е 3 дни. И аз си инсталирах Булсатком, който е НАПЪЛНО БЕЗПЛАТЕН, но изрично уточнявам, че това е само за 15 дни. После, който е харесал услугата плаща и си прави абонамент. Иначе няма нито смисъл, нито логика.

# 727
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 731
Ще кача едно видео да се види, че ми тръгва без проблем и да БЕЗПЛАТНО е, ако искайте вярвайте, ако искате не. Все ми е тая. Нали си гледам програмит, който искам без да плащам НИЩО.
Скрит текст:
[https://www.facebook.com/messenger_media/?attachment_id=727707608751259&message_id=mid.%24cAAAAAOVLQYyMUk6SsGGIQcBqtPJt&thread_id=100003127326909/spoiler]

# 728
  • Мнения: 11 025
Не говоря за вярване и невярване. Единствено попитах какъв е срокът на безплатната услуга. Отговор няма.

# 729
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 731
Отговор няма, защото си е безплатна ! Какъв отговор искаш !!! Аз то говоря, че е напълно безплатна, а ти пак срокове търсиш ! Както и да е ! Вече няма да пиша нищо ! Човек да не сподели нещо, и ти както винаги само търсиш да спориш...

# 730
  • Мнения: 11 025
Скрит текст:
Добре.


По темата за МЕНАР:
Иранският "Баща под наем" е хубав филм.

Последна редакция: нд, 05 фев 2023, 20:52 от diziler

# 731
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 731
Оф, спри да спориш!!!!!!!!!!!!! Изтегли си прижолението на телевизора и пак ще говорим !

# 732
  • Мнения: 11 025
Скрит текст:
Не съм оспорил, че е безплатно. Попитах за колко дни e безплатно. Няма да го изтегля, ако е за 3 дни или за една седмица, няма смисъл.
Ако някой е гледал "Баща под наем" нека напише в спойлер каква тайна крие бащата, че така и не разбрах.
Скрит текст:
По едно време помислих, че е бил жена преди и е сменил пола. Какво толкова крие от дъщерята?

# 733
  • Мнения: 1 727
За "Баща под въпрос", правилно ти е предположението, нещо през телефона, не мога да открия опцията за скрит текст.
Аз днес видях и "Бащина Воля", хубав филм, на бавен каданс, но смислен.
Почнах и "Капан", да видим дали ще успея да го догледам.

# 734
  • Мнения: 11 025
Спойлерите в мобилния ги пиша ръчно. Преди скрития текст квадратни скоби и в тях думата  spoiler, а след скрития текст пак квадратни скоби и в тях /spoiler
Скрит текст:
Правилно ми е било предположението? Но това не го казаха нито веднъж. А какво беше наследството, така и не разбрах, някакви близалки в куфарчето, дето изрови, огледало... Нещо май съм се разсейвал. Но нямам време да връщам назад.
Сега гледах и "Без предизвестие", определено ми хареса. И пак въпросче:
Скрит текст:
Какво видя Алекс в последните секунди на филма?
Какви са тези филми с отворен край, толкова мн. неща още можеше да се случат...

Последна редакция: нд, 05 фев 2023, 23:24 от diziler

Общи условия

Активация на акаунт