Звездни компромати-196 част

  • 50 622
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
# 691
# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 23 869
Филмът на Матю е убийствен. Той също. И заслужава Оскар, не само заради физическата трансформация- играе като за последно.
Кажете заглавието, че не съм го гледала. Като е убийствен да го гледам Simple Smile

# 693
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Филмът на Матю е убийствен. Той също. И заслужава Оскар, не само заради физическата трансформация- играе като за последно.
Кажете заглавието, че не съм го гледала. Като е убийствен да го гледам Simple Smile
http://www.imdb.com/title/tt0790636/?ref_=nv_sr_1

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 10 827

Дааамм. И на мен много ми "харесва". Чудя се кое ми харесва повече : напъханите под мишниците гърди, ужасната й татуировка, комунистическата баня или "черничкото" по ъглите  Thinking

http://www.missbloom.bg/%D0%B7%D0%B2%D0%B5%D0%B7%D0%B4%D0%B8/%D0 … 0%BC/article.aspx
 hahaha
Всичко толкова нелогично звучи. Първо момчето уж е помагало на Ким. Тя му направила забележка за папараците /а би трябвало да му е благодарна, освен ако не й харесва това, че я следват навсякъде, наврели обективи в задника й/. После момчето, което уж й помага, започва да я псува. След това тя звъни на Кени да му реве, а в това време момчето търпеливо стои и го чака, за да бъде набит  Grinning

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 23 869
Благодаря, дърпам и отивам да гледам Матю Макконъхи Simple Smile

# 696
  • София
  • Мнения: 23 124
Изобщо това "време му е" какво означава...
Това означава, че е абсурдно бозавата Дженифър Лоурънс, която се е пръкнала като актриса преди 2 години, да речем, да е призната с Оскар, а Лео, който е изиграл дузина блестящи роли, да е пренебрегван.
Все ми е тая за коя роля Лео ще вземе Оскар, отдавна си го е заслужил.

# 697
  • Sofia
  • Мнения: 26 580
Ужасна снимка  Sick а банята и ваната направо отврат

# 698
  • София
  • Мнения: 1 424
и аз мисля, че лео си е заслужил оскара отдавна. като мъж не го харесвам, но е факт, че лош филм няма. страхотен актьор е. евала!

# 699
  • Мнения: 31 366
Обичам Лео! Heart Eyes Дано Оскара е при него този път!

# 700
  • Мнения: 309
Изобщо това "време му е" какво означава...
Това означава, че е абсурдно бозавата Дженифър Лоурънс, която се е пръкнала като актриса преди 2 години, да речем, да е призната с Оскар, а Лео, който е изиграл дузина блестящи роли, да е пренебрегван.
Все ми е тая за коя роля Лео ще вземе Оскар, отдавна си го е заслужил.
Обичам Лео! Heart Eyes Дано Оскара е при него този път!
Подкрепям! Страхотен е Heart Eyes

# 701
  • Мнения: 1 253
За мен е пълен абсурд,че Лео все още няма Оскар.Много гадно го прецакаха за Титаник.А кой каквото ще да ми разправя,филмът беше толкова силен и успешен именно заради него  Rolling Eyes Направо ме е яд  Crossing Arms Дано той да вземе сега  Praynig
По онова време Лео беше за тийновете това, което днес е Джъстин Бийбър.  Laughing Според мен, ролята му в ''Титаник" не изисква кой знае какви актьорски способности и съвсем логично не беше дори номиниран.
Истински го прецакаха за Blood Diamond. Това беше ролята, който ме накара да погледна със съвсем други очи на него като актьор.

А ролята, която аз и до ден днешен помня е първата - "Защо тъгува Гилбърт Грейп". Там Лео е дете, през 1994. Има номинация за нея, но няма Оскар. Наистина е брилянтен. Ако случайно сте изпуснали филма, гледайте го, заслужава си. Peace

# 702
  • Мнения: 5 622
Латино сватба на Бора Бора, все едно индийска сватба в Китай  Thinking

Индийска сватба в Китай е много по-възможно, поне са на един континент, от латино на Бора Бора. Хаха. Може хората да си мислят, че Бора Бора ( два пъти за да го запомним Mr. Green ) е в Латинска Америка  Laughing

Тази Моника е много хубава. Как от грозни патенца стават лебеди, не ми е ясно  Thinking  ( преди години от препратка в Красива мама  бях попаднала на тема във форума Тялото. Там видях снимки на момиче, оперирано в Италия, имаше корекции по лицето, гърдите, не знам къде, но разликата беше потресаваща. От грозно момиче беше станала изумително красиво същество!!! Много ме впечатли това и още го помня!  )
Хубаво е момичето, колкото и да намирате кусури. ( на нея или на мизерията наоколо  Laughing ) Но наистина много прилича на Николета.  Rolling Eyes Тя също се пъчи, че е естествена докрай, но никак не изглежда така на по-старите си снимки..къде е истината, не знам  Wink

Последна редакция: пт, 17 яну 2014, 00:05 от БУБА

# 703
  • Мнения: 3 181
Ще се радвам и за Матю и за Лео. Но ми се ще да е Лео. За мен лично най-разтърсващата му роля е тази на умствено изостаналия брат в "Защо тъгува Г.Г." Престъпление беше, че не го оцениха тогава!
И аз съм за Лео. В " защо тъгува Г.Г.'' засенчи и Джонката  Wink, а да засенчиш него не е лесно.
Когато гледах филма, си мислех, че наистина актьора е с проблем, толкова добре играеше Лео....но се обзалагам, че пак ще го пренебрегнат

# 704
  • Мнения: 5 892
Ако си остави ужасно големите усни да спаднат и качи няколко кг-ма може и да бъде красива  Peace

Общи условия

Активация на акаунт