Сърдечни малформации- тема 9

  • 170 129
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 137
Здравей
Съжалявам, че преминаваш през това. И аз научих по време на бременността си, диагнозата беше друга, но детето ми е оперирано на 10 ден след раждането. Сърдечни операции в България се извършват само в НКБ София, детските хирурзи в момента са само 3ма или 4ма. Сега детето ми е здраво, но честно казано преминахме през ада. Ако имате финансова възможност, съветвам да помислите и да обсъдите с др. Маринов операция в чужбина. Освен операцията на моето дете се наложи и една друга процедура, която вече направихме в чужбина  (благодарни сме, че в НКБ му спасиха живота, но просто не можех да д върна повече там) Разликата в медицината, отношението и всичко останало е огромна. Успех 🍀

# 721
  • Мнения: 26
Здравей
Съжалявам, че преминаваш през това. И аз научих по време на бременността си, диагнозата беше друга, но детето ми е оперирано на 10 ден след раждането. Сърдечни операции в България се извършват само в НКБ София, детските хирурзи в момента са само 3ма или 4ма. Сега детето ми е здраво, но честно казано преминахме през ада. Ако имате финансова възможност, съветвам да помислите и да обсъдите с др. Маринов операция в чужбина. Освен операцията на моето дете се наложи и една друга процедура, която вече направихме в чужбина  (благодарни сме, че в НКБ му спасиха живота, но просто не можех да д върна повече там) Разликата в медицината, отношението и всичко останало е огромна. Успех 🍀
Здравейте, може ли да пиша на лично 🤔че май и аз ще търся друга болница за следващата операция

# 722
  • Мнения: 3 137
Пишете ми

# 723
  • Мнения: 39
Здравейте! Предстои ни контролен преглед при д-р Маринов в болница "Света Екатерина". Може ли да споделите колко струва към днешна дата,понеже за първи път се налага да ходим без направление. Освен това бих искала да знам какви са вашите отзиви за прегледите от д-р Маринов там. Благодаря ви много!

# 724
  • Мнения: 3 137
Даже не съм знаела, че работи там. Знам само за НКБ, Надежда и Марковс 🙄

# 725
  • Мнения: 39

Ето това е часът,който записах през СуперДок. Винаги сме били в НКБ при друг проследяващ лекар,но този път реших да идем при д-р Маринов за контролен преглед. И сега изобщо не съм наясно как се процедира..🙄

# 726
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
В кабинета му бяхме септември, прегледа беше 100лв. Обадете се и питайте направо в ДКЦ-то, ще ви информират.
Нямам забележки към него, човека има подход, обяснява на разбираем език.



anesto, предполагам в тази тема си видяла какво съм писала за детето ми, само че не мога да ти отговоря на съобщението, защото ти е пълна пощата.

Общи условия

Активация на акаунт