Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 ян. 2014, 22:31 ч.

Сърдечни малформации- тема 9

• 142 373
  • 619
  •   1
Отговори
# 615
  • Варна
И аз имам този телефон. Нали знаете, че има определени часове за информация. Пробвайте да звънете на регистратура и да помолите за номера на реанимация 02/9217160

# 616
  • Пътеводителят е достоверен, действителността често греши!!!
Здравейте,  някой може ли да помогне с актуален телефон на детската реанимация в НКБ? Дали са ни телефон, който е закрит, а от другите номера дават пак същия, т.н. външен телефон. На визитката и от останалите номера дават 02 9201 479 за информация, а той не работи! 

Пуснах и ЛС, но и тук да го има: #детскаРеанимация 029211326 .

# 617
И аз имам този телефон. Нали знаете, че има определени часове за информация. Пробвайте да звънете на регистратура и да помолите за номера на реанимация 02/9217160

Не сме си и помисляли да звъним в часове, различни от тези за информация, звъняхме и на регистратурата, и на секретарка, дават този, който не съществува и още един, но който вдига там, казва, че е вътрешен телефон и не давали информация! Сега чакаме 17 часа и пак ще опитваме.
Благодаря, keisi и cvete!

# 618
Нямам представа,но в групата Детско сърце във фейсбук има и хора,които работят в болницата,питайте там.

# 619
  • Варна
Здравейте,
За жалост и аз се присъединявам към форума, тъй като преди двадесет дни родих и веднага се установи , че детето е с порок на сърцето. Проблема при нас е неизградена междукамерна мембрана, както и клапа. Прочетох темата , но все пак искам да попитам ако има майчета с подобен проблем как е протекло при тях. Засега сме оставени под наблюдение, като ни казаха, че към третия месец ще си покаже дали сме за операция или не.

И още нещо , има ли конкретно към някого към когото мога да се обърна за присъединяване към фейсбук групата , тъй като изпратих покана за включване, но не са ме добавили.

Общи условия

Активация на акаунт