Енгин Акюрек в очакване на „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 244

  • 31 881
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 954
Ели ,радвам се на позитивните и мислещи хора в темата . Hug
Другите ги игнорирам !

# 706
  • Мнения: 23 331


От EAUFC ни предлагат нещо сладко ...

Аурелия - ÖYKÜ KARAYEL

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 34 197

Мариянче, това е от дизифорума, Коя е хубавицата?

Да. Това е Йойкю Карайел. Спрягат я за евентуална партньорка на Енгин. Фенката просто ги харесва като двойка и е направила този колаж.

# 708
  • Мнения: 136


Нианта, Барисеа, удоволствие ми беше да чета постовете ви.   bouquet


Скрит текст:
Клио, приемаш ли съвсем добронамерен съвет?

Не дразни напразно "лъвовете".  Peace

Такива комплекси на тема актьор никъде няма в доста обемния подфорум от сапунки.
Умопомрачително е как дори намек за някой друг актьор води до мелодрами, спойлери, сарказъм, че и откровени грубости.
Уважаеми дами, този ЧОВЕК Енгин Акюрек спи, яде, движи се по улиците като обикновените хора, не живее и работи на отделна планета, той общува, снима, изпълнява режисьорски нареждания, ПАРТНИРА си с други актьори, те са негови КОЛЕГИ. Цитирайте ми някой текст, туит или прочие, в които той да заклеймява някой свой колега, да го иронизира, да го квалифицира, да изразява скептицизъм относно актьорските му качества примерно, моля.
Хайде, спрете с тази болезнена чувствителност на тема колеги на Енгин Акюрек, че никак не е здравословна.  Peace
И сменете клишето с "позитивизма" с някоя друга плоча.

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 405



ENGIN AKYUREK HIS KISS  Heart Eyes

# 710
  • Мнения: 1 097

Сега да се насладим на другия профил,също е страхотен.

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 34 197


От мен - с любов. Дано ви подейства позитивно.

# 712
  • Мнения: 1 097
този ЧОВЕК Енгин Акюрек спи, яде, движи се по улиците като обикновените хора, не живее и работи на отделна планета, той общува, снима, изпълнява режисьорски нареждания, ПАРТНИРА си с други актьори, те са негови КОЛЕГИ.
Няма мелодрами,даже няма и драми чисто и просто това е темата,където се обсъжда творчеството и таланта на актьора Енгин Акюрек и не е редно да се обсъждат други негови колеги,с които не е работил и поне за сега няма изгледи да работи.А когато човек влезе дори и само от чисто любопитство  в темата е редно да се държи възпитано и интелигентно.

# 713
  • Мнения: 23 331

Клипът е на Спрингдейзи. Тя е неизчерпаем автор - почти всеки ден прави нещо ново.

Лично аз признавам за абсолютен шедьовър върху тематиката с целувките - ето този  клип на DeSiRe

# 714
  • Бургас
  • Мнения: 405
п
Лично аз признавам за абсолютен шедьовър върху тематиката с целувките - ето този  клип на DeSiRe
[/b][/color]
Скрит текст:

newsm10 Този клип трябва да се гледа на разгърнат екран Embarassed.....Ама така си е Blush

# 715
  • Мнения: 1 007
Щастливите фенове с най-обичания и желан актьор.

# 716
  • Мнения: 23 331
Този също.

Engin Akyürek "Παρε το δρομο ξαναγυρισε"╭♥╯

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 34 197


За какво говорим.....

# 718
  • Мнения: 23 331

Engin Akyürek Call me maybe!

# 719
  • Мнения: 1 026


Тъкмо тези гифчета гледах сега. Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт