Всяка мама чака с нетърпение на Юлското бебче първото движение!

  • 25 103
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 208
Относно стриите... мен много ме притесняват. Започнах преди няколко дни да се мажа с кокосово масло. Мирише страхооооотно,мазно е,разтапя се много приятно по кожата, но не знам дали ще спаси положението. Някой нещо чувал ли е интересно, освен хубавата статия?  Flutter
Мен ме грабна с това, че е органична. Peace

П.С. Нас-новите ще ни сложите ли на 1ва страница?  Whistling хаха

GG BG едно въпросче, попива ли добре кокосовото масло?

# 61
  • гр. Варна
  • Мнения: 124
Здравейте,да се похваля и аз,днес ми беше феталната морфология.Всичко е наред,записах се вече официално на ж.к.Изместват ми термина от 02.07 на 20.07 заради късна овулация.
Иначе,от както отидох за първи път на гинеколог с тази бременност,минах сума ти и прегледи при двама лекари,да не би да има аномалия с бебето и да не се развива както трябва.Но и на двамата мнението е,че съм просто с много късна овулация.Вече съм доста по спокойна

# 62
  • Мнения: 5
Здравейте, много е хубава новата тема. Мина ми ФМ, всичко е наред, казаха ми, че май е момче, но още не било напълно сигурно. Излезнаха ми и резултатите от БХС и там всичко е наред, много съм доволна Simple Smile
Аз се мажа с  http://www.palmers.bg/kozmetika-za-bremenni-Palmer%27s-Cocoa-But … y-Butter-9-49.htm за сега съм доволна Simple Smile

# 63
  • Мнения: 5
Добре дошли на новите мами   bouquet
Аз за мазането мисля да си взема на палмарс, ама олио,масло,крем -какво?
Гледам доста хвалите и кокосовото масло-ще взема да го пробвам  newsm78
Аз миналия път пробвах,пробвах,сумати пари дадох и пак се нацепих,ама нищо, сега пак ще се помацотя  Mr. Green
Обръщам се към всички момичета който искат  4470 да връзват панделки: Имам подозрения,че Мимето 14 предизвиква съдбата за повече момчета в темата със синия щъркел със сините бебета на първа страница  #Cussing out
В слесващата тема да е розов!!! smile3532

# 64
  • София
  • Мнения: 131
Ей, момичета, какво се сетих аз ... вие все за стрии говорите и се притеснявате, а има нещо, което е доста по-притеснително и опасно, тъй като не е само естетика, а е свързано и с болки и проблеми на по-късен етап от живота ни - говоря за разширените вени. Предприемете мерки още от сега, особено, ако имате родители с такъв проблем! Освен упражненията, които бях споменала

Скрит текст:
заставате прави на пръсти и после на петички, и после отново на пръсти - така се люляте. правете го всеки ден.

ви съветвам да си вдигате всяка вечер краката на високо (примерно на стената) и да се мажете с нещо. Първите две ще ви спестят и проблемите с хемороидите. ММ миналата бременност всяка вечер ме мажеше с един руски крем с пиявки, който, обаче не съм виждала тук, но сигурно има някакъв аналог - крем против разширени вени. [/color]

# 65
  • Варна
  • Мнения: 913

Обръщам се към всички момичета който искат  4470 да връзват панделки: Имам подозрения,че Мимето 14 предизвиква съдбата за повече момчета в темата със синия щъркел със сините бебета на първа страница  #Cussing out
В слесващата тема да е розов!!! smile3532


Мимето 14 веднага да слагаш и розов!  Naughty  Hug То хубаво мъж, айде аз няма да кажем да вързвам пандели, ама и жена няма да мога да му намеря.  Joy То от всички похвалили се дали има и 5 момиченца-кокиченца. Аз и затова подозирам, че тези ранни прогнози били те на 80-90% няма да се сбъднат в доста случаи.

Привет на новите мами! Радвам се, че се увеличаваме.  Hug

# 66
  • гр. Варна
  • Мнения: 124
Ох и аз как си мечтая за момиченце още от първата бременност,но имам момченце.Ако и сега е момче направо ще умра от яд.Пак ще се радвам,но няма да е същото.Днес на фм не питах нарочно за пол,защото има голяма вероятност да не познаят толкова рано и ще изчакам следващия преглед.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 809
Здравейте юлки, приемате ли още нови попълнения  Flutter

# 68
  • Мнения: 10 874
 Flushed Flushed Flushed
Аз пък си мечтая за момченце. stork-boy

# 69
  • Варна
  • Мнения: 913
Ох и аз как си мечтая за момиченце още от първата бременност
И аз така..  Blush Сега след като доктора подхвърли съмнения, че пак ще съм с момче, започнах да търся плюсовете да имам еднополови деца. Малко като лисицата и гроздето.  Crazy Mr. Green
Обаче надеждата не ме е напуснала. Все пак в 12седмица и 4 дни(когато беше моята ФМ) вярвам е доста рано за прогнози.  Simple Smile

# 70
  • София
  • Мнения: 1 809
Вярно е рано за прогнози в 12-та седмица, но все пак зависи кой те гледа и на какъв апарат те гледат. Обикновено, когато лекарят не е сигурен в пола, казва че е рано  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 0
Val: Мерси  Hug
bee_di: За сега се мажа само вечер и не го чакам да попие кой знае колко... мушкам се в пижамата и край.
Струва ми се,че за 10-15мин.би попило.
Но ми позволява точно тая мазнотия хубаво да се разстрия.Може би и това помага.Хубавото втриване,за да попие по-бързо. newsm78

# 72
  • Мнения: 766
А, хубаво си е да си има човек момченце - аз си мечтаеш и ми се случи..много голяма любов има между нас  hug сега обаче искам и мома  newsm03 newsm03

# 73
  • Мнения: 142
Добро утро аз съм от Сф и съм на 37 г, пъвото ми дете е момче, сега подозирам, че пак ще си имам мъжле. Бременея по същия начин както преди три години, нищо не ме боли,не ми се гади,  не се изпъпчвам, гърдите тогава ми прастнаха като родих, първите месеци слабеех, абе общо взето .... дано да ме изненада. Разширените вени са отново проблем на многото килца и 7-9 месец краката високо, отново е до предразположеност и мал шанс. Днес дано да можем да си разходим хлапетата малко

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Добро утро! Hug
Имало това тема, е сега разбрах! Flutter
Добре дошли на новите мамчета, лека и брезпроблемна бременност им пожелавам.
Момичета, аз Ви споменах, че в 11 седмица ми казаха предположения за момче 50/50, три пъти съм сънувала до момента, че ми казват, че ще е момченце.Не е важно какво ще е, но се чудя от къде тези сънища.Ясно, че са от емоциите или, защото все ме питат какво ще е е.Около мен очакват момиченце, защото вече имам две момченца. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт