Препоръчайте ми гинеколог специалист за бременност за Пловдив, моля!!

  • 54 627
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 89
За Тотев - станал е абсолютен печалбар и нихилист като всички доктори АГ в този град! Ходила съм няколко пъти при него, не съм следила бременност при него, но съм се консултирала по много проблемни въпроси! Има много доволни майки, за които той е много добър и внимателен проследяващ гинеколог. Преди 6 години от ВМИ-Хирургиите го ценяха като специалист, който им праща родилки, подготвени с всички изследвания и добре проследени бременности. Сега мисля е станал печалбар, гледа малко отгоре-отгоре нещата, пробутва скъпи и ненужни изследвания. Но те всички са такива вече! Доктора следящ бременност може да се смени по всяко време, така че .....

# 16
  • Мнения: 248
Д-р Ангел Карагьозов!!! Великолепен специалист. Обиколила съм доста АГ доктори из Пловдив. Дори някои от прехвалените в този форум и съм била безкрайно разочарована... докато не открих д-р Карагьозов. Благодарение на него се радвам на прекрасно дете след изключителна трудна и рисова бременност. Не работи по ЗК, но всеки платен лев при него си заслужава
П.С. И аз си следих успоредно бременността при Бабаков по ЗК. Абсолютно разочарование. Последните 2-3 месеца дори не ходих (не че беше забелязал). Само изпратих ММ да ми вземе 45-дневния болничен

Последна редакция: вт, 19 авг 2014, 16:56 от emilka

# 17
  • Мнения: 89
Къде има частен прием д-р Карагьозов?

# 18
  • Мнения: 248
Кабинета на Доктор Карагьозов е на бул. 6-ти Септември, точно до прелеза, вдясно в една нова кооперация. Адреса се води бул.Копривщица 36А, ет. 3, а тел за запазване на час е: 032 306303 (за тези, които са правили грешката да ходят при Бабаков: кабинета на Карагьозов е в същата сграда, но на 3-тия етаж)

# 19
  • Мнения: X
С мен пък не се държа добре,напротив. Имах възпаление на яйчниците,той ми изписа някакви супер скъпи и неефективни антибиотици,като резултат-лечение в болницата...Не ми хареса нито работата му,нито отношението му...а прегледът ми беше ...дали имаше и 5 минути...Дори да е било моментно настроение,за мен се е запаметил като недобър лекар...

# 20
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Аз сега ходя при доктор Светла Петрова от Селена-води ми ЖК и засега съм доволна от нея. Работи със здравната каса. И определено няма място за сравнение между нея и Тотев, при когото бях в началото   Peace

# 21
  • Мнения: 1
Здравейте момичета!На 8 декември 2014г. се роди моят внук,на баба малкото юначе!На женска консултация по време на бременността,дъщеря ми ходеше при д-р Джехан Сюлейман в ДКЦ-5 в гр.Пловдив.Месец преди да се роди внука ми при изследване на влагалищен секрет на дъщеря ми,резултата показа наличие на E.coli.Д-р Сюлейман не проведе никакво лечение за тези бактерий newsm78 newsm78 newsm78. Два дена преди раждането на внука ми,моята дъщеря е била за преглед в родилното отделение на УМБАЛ "Свети Георги" гр.Пловдив поради високо кръвно.Лекарката в отделението се е ужасила,че бактерията е оставена без лечение и е изписала антибиотик,като и е казала да се моли да не роди преди да е започнал да действа антибиотика.На следващата вечер бабиното юначе тръгва да се ражда а антибиотика не е започнал да действа.Раждането е нормално,но преминавайки по заразените с E.coli родови пътища,бактерията попада в организма на внука ми.В момента детето е под грижите на неонатолозите на родилното отделение на УМБАЛ "Свети Георги" гр.Пловдив и аз съм благодарна на тези лекари и акушерки,за грижите и адекватно провежданото лечение на внука ми.Всичките придружаващи усложнения на бактериалната инфекция се проявиха при бебето.Моля се всичко да бъде наред и внучето ми да оздравее.И тук си задавам въпроса КОЙ Е ДАЛ ДИПЛОМАТА НА Д-Р СЮЛЕЙМАН  #2gunfire #2gunfire #2gunfire?Какъв лекар е тя щом спокойно казва на дъщеря ми,че бактерийте щяли от самосебеси да се изчистят!!!Мили бъдещи майки,ако някоя от вас има проблем с бактерии,навреме ги лекувайте и не ви препоръчвам бременността ви да се води от д-р Сюлейман.За мен тя не е лекар  #2gunfire

# 22
  • Мнения: 1
Здравейте, няколко пъти ходих на преглед при д-р Джехан Сюлейман , пред кабинета и постоянно има много хора, на ден сигурно минават поне 30 жени.... предтавете си толкова много пациенти за 6-7 часов работен ден ... т.е. по колко време протича самия преглед... Въпросния преглед протича за 10 мин, като имаш само 6-7 мин за обличане и събличане, т.е. около 3-5 мин е прегледа... набързо те преглежда , сестрата ти пише рецептата и айде чао... последния път обаче когато ми се наложи да отида ехографа в ДКЦ Тракия беше развален и тя ме извика да ме прегледа в ДКЦ-то в Изгрев... вярно отново , не чаках за прегледа, но нещото което ме потресе беше това , че ме сложи да легна върху кошетка която имаше "жълт" чаршаф , казвам "жълт" в кавички , защото не беше от най жълтите, беше толкова гнусно мръсен и черен, че на мен всичко ми се преобърна и нямах търпение просто да избягам от там.... дори не ми сложи нещо което да легна на него за да скрие тази мизерия... просто съм ПОТРЕСЕНА!!!! от хигиената   #Crazy Shocked Sick Sick Sick Sick .. представям си с какви инструменти се е извършвал прегледа, 15 употреба сигурно....  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Моля някой друг ако е имал подобен проблем с тази госпожа , да сподели ...

# 23
  • Мнения: 5
 Моля ви, не ходете при д-р Сюлейман. Тя установи бременността ми, първа видя сърцето на бебето ми. Преди дни бях на вторичен преглед в 9 г.с. След около 10 минути търсене и разглеждане, видимо угрижена, най-накрая каза, че е намерила ембриончето и че намира пулса му.Каза да не се притесняваме за нищо, че бебето се развива добре за 6 седмица /повтарям аз бях в 9г.с/ и ме изпрати по живо, по здраво да си ходя. Е да, ама не. Още в момента, в който излязох от там, разбрах, че трябва да потърся второ мнение, с искрената надежда усещането, че лекарката ме лъже, да е невярно. За съжаление, посещението ми при д-р Главчев/клиника Торакс/ се оказа страхотен шамар за мен и психиката ми. Д-рът се отнесе с огромно внимание и уважение към мен, но каза, че за съжаление бебето е спряло да се развива още преди няколко седмици, че е невъзможно гинеколог да не забележи това и че се налага спешно кюртаж, за да не стане инфекция. Питам аз, кой лекар, положил клетва, би оставил мъртъв ембрион да трови тялото ми и не дай Боже, какво ли щеше да се случи, ако не бях потърсила друго мнение.

# 24
  • Мнения: 894
Кой може да си играе по този грозен начин с човешкия живот? Аз престоях в пети месец с мъртви бебета в корема си около месец и едва ме спасиха след масирания кръвоизлив после. Оххх, направо недоумявам!

# 25
  • Мнения: 5
Съжалявам за това, което ти се е случило. Вярвам, че всичко при теб ще бъде наред.
И аз не разбирам как можеш да си позволиш да рискуваш нечий живот. Ами като не си сигурен, кажи че имаш съмнения -  аз така или иначе потърсих още две мнения. #2gunfire

# 26
  • Мнения: 4
Здравейте, имам не ласкави отзиви за Сюлейман и Тотев. Не ходете там. Посещавам д-р Главчев в Торакс и мога да кажа с чисто сърце, че е прекрасен, всеотдаен лекар и наистина си разбира от работата. Мисля, че няма да ви разочарова.

# 27
  • Мнения: 66
Здравейте, аз съм от скоро регистрирана тук искам да попитам за мнения за доктор ВЕЛЕВСКИ който работи в клиника ЕВРОПА НА ГРАНДА. До сега съм ходила при него и съм доволна.Сега съм бременна и ми предстой избор на гинеколог  и се чудя дали да остана при нето или да търся друг лекар.Ще се радвам ако ми препоръчате някой който работи със здравната каса.Може и някой който изражда, защото до колкото знам Велевски не изражда или поне не съм запозната с това.

д-р Велевски следи първата ми бременност, както и сега втората.

Лично аа съм много доволна от него. За съжаление, когато трябваше да раждам първото си дете той работеше само в Пазарджик и не можах да родя при него. Сега съм категорична, че ще той ще изражда детето ми.

Приятелката ми също ходи при него и той и изроди и двете деца.

Към момента работи - оперира и изражда в Селена.

Общи условия

Активация на акаунт