Търся електронна книга - тема 9

  • 89 682
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 200
А как може да се добавят книги в mailbooks? Не мога да намеря инфо как да споделя например, това, което имам?

Горе в дясно има бутон 'Покажи само моите произведения'. След като го натиснеш долу ти се появява бутон за добавяне

# 676
  • Варна
  • Мнения: 486
Моля, много моля някой, ако има възможност да ми изпрати "Зовът на кукувицата" и "Крадецът на книги" Praynig.
Знам, че ги има в Mailbooks, но не мога да използвам програмата на моя компютър. Благодаря предварително!
Скрит текст:

и аз ги искам, и двете, а с този таблет не мога да си инсталирам мейлбукс,  Praynig
nadja_kondowa@abv.bg

# 677
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Пратих ги във формата в който ги имам аз.

# 678
  • Мнения: 98
Добро утро,
търся книга 10 от поредицата Братството на черния кинжал Преродена любов на български във формат pdf или epub.
В  mailbooks я търсих има я само на руски.
Мерси на отзовалите се.
pupalana@abv.bg

# 679
  • Мнения: 11 830
Моля тези от вас, които ми поискаха в MailBooks "Най-страшните български приказки" на Стоян Вълев, да го направят пак, че нещо не беше наред с файла! Сега забелязах чак и го оправих, извинявам се за объркването!

# 680
  • София
  • Мнения: 12 562
Търся "Дяволският квадрат" и "Избави ни от злото" на Дейвид Балдачи.

В Мейлбукса и двете са пропуснати. Моля, ако някой ги има, да ми ги изпрати на
Скрит текст:

# 681
  • Мнения: 3
Здравейте Simple Smile В момента нямам достъп до MailBooks, затова може ли някой да ми изпрати тези книжки на irein1988@abv.bg  Предварително благодаря  Hug

Чога Регина Егбеме-Родена съм в харем
 Джеф Кини-Дневникът на един Дръндьо (трите книжки)
Роалд Дал-Матилда

# 682
  • Мнения: 863
Търся книгата "Run Fat Bitch Run"  на  Ruth Field.

# 683
  • България
  • Мнения: 3
Търся "Дяволският квадрат" и "Избави ни от злото" на Дейвид Балдачи.

В Мейлбукса и двете са пропуснати. Моля, ако някой ги има, да ми ги изпрати на
Скрит текст:


Скрит текст:

# 684
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Здравейте Simple Smile В момента нямам достъп до MailBooks, затова може ли някой да ми изпрати тези книжки на irein1988@abv.bg  Предварително благодаря  Hug

Чога Регина Егбеме-Родена съм в харем
 Джеф Кини-Дневникът на един Дръндьо (трите книжки)
Роалд Дал-Матилда

Irein, Роалд Дал-Матилда е с много лош скан - в pdf е но така е снимано че не може да се конвертира изобщо. Имам няколко такива които дори не помня откъде съм свалила и не смея да ги кача заради лошия скан.

# 685
  • Мнения: 275
"Изходът", втората част от трилогията на Владимир Зарев дали я има някой в ел.вариант?  Thinking

В MailBooks-а...

# 686
  • Мнения: 10 752
"Изходът", втората част от трилогията на Владимир Зарев дали я има някой в ел.вариант?  Thinking

В MailBooks-а...

Благодаря!!! Отивам да го искам   bouquet

# 687
  • София
  • Мнения: 10 858
Здравейте Simple Smile В момента нямам достъп до MailBooks, затова може ли някой да ми изпрати тези книжки на irein1988@abv.bg  Предварително благодаря  Hug

Чога Регина Егбеме-Родена съм в харем
 Джеф Кини-Дневникът на един Дръндьо (трите книжки)
Роалд Дал-Матилда

Irein, Роалд Дал-Матилда е с много лош скан - в pdf е но така е снимано че не може да се конвертира изобщо. Имам няколко такива които дори не помня откъде съм свалила и не смея да ги кача заради лошия скан.


Аз такива директно ги трия, дори не знаех, че могат да се преработват. Снимка ли е - заминава директно в коша.

# 688
  • Мнения: 275
Здравейте Simple Smile В момента нямам достъп до MailBooks, затова може ли някой да ми изпрати тези книжки на irein1988@abv.bg  Предварително благодаря  Hug

Чога Регина Егбеме-Родена съм в харем
 Джеф Кини-Дневникът на един Дръндьо (трите книжки)
Роалд Дал-Матилда

Irein, Роалд Дал-Матилда е с много лош скан - в pdf е но така е снимано че не може да се конвертира изобщо. Имам няколко такива които дори не помня откъде съм свалила и не смея да ги кача заради лошия скан.


Аз такива директно ги трия, дори не знаех, че могат да се преработват. Снимка ли е - заминава директно в коша.

'ми, че аз само така ги "сканирам" книгите...  Rolling Eyes с телефон...  Embarassed
Като няма скенер, човек се принуждава с подръчни материали...  Mr. Green
Ако някой има интерес, мога - на лични - да обясня с какви
програми, настройки и "чалъми" го правя...
Телефона е с Android операционна система, 12 мегапиксела камера...

# 689
  • Мнения: 3
Може ли някой да ми прати "Открита пред теб" и "Отразена в теб" на Силвия Дей?  Simple Smile Simple Smile
e-mail: mimijl@abv.bg

Общи условия

Активация на акаунт