Габриел Гарко, "Чест и уважение"... и още италианско - тема 9

  • 39 355
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 541
 Hug
Шаци Hug, как да пишем спокойно, като темата е върната отново в безумния си стар нов вид. smile3511 Няма прегледност, постовете сякаш ми бягаха, снимките умалени, ужас! Shocked
Спрягали сте с ддд123 Hug някакви животни, има снимки, не схванах, това от фермата на
г-н Dario Gabriel Oliviero ли са животинки? И снимките ли са от ранчото му? newsm78 Може би са ми малки и не виждам добре, но на мен нещо не ми хареса newsm78 Да не би това да са декори за филм? Ще постна снимчица, дано намеря и се изпарявам, не мога да чета дори постовете ви като хората ooooh! ooooh! ooooh!


# 736
  • София
  • Мнения: 7 886
Лиа   bouquet    bouquet  bouquet версията е по избор, горе в дясно пише "използвай старата визия" цъкаш и готово. Hug
Да, снимките са от неговото ранчо  Laughing и малкото биче го намери ддд123  Hug

# 737
  • Мнения: 9 541
Лиа   bouquet    bouquet  bouquet версията е по избор, горе в дясно пише "използвай старата визия" цъкаш и готово. Hug
Да, снимките са от неговото ранчо  Laughing и малкото биче го намери ддд123  Hug
Шаци Hug, мерси за отговора,  love001, ти веднага си писала, но аз преминах в другата си темичка и там вече бяха подсказали за избора на отваряне на темата "стара/нова версия", та тръгнах да чета систематично Heart Eyes
Сега обстойно разгледах ранчото на Габриел, сигурно аз ще съм единствената, на която не й допада, не ми харесват и постройките и въобще, не съм във възторг, при натрупаното богатство /от дискотеките hahaha/, Габриел можеше да построи нещо много по-китно...нямам предвид пищно, а красиво newsm78.....но важното е, че на Гарко си му харесва и явно се чувства много добре там, че даже и жена не му трябва Wink

Разгледах и снимките на ддд123 Hug от дискотеките и фенките ....много вярно, Габриел изглежда изтощен, уморен, без настроение, а фенките сияят, че са се докопали до него newsm78

# 738
# 739
  • Мнения: 9 541
Мария Hug, къде изчезна бе момиче? Почвам сериозно да те мисля newsm78
Да не ви затрупа снегът? newsm78

# 740
  • Мнения: 9 541
Или си тръгнала на почивка тук, ...на топло? newsm78



Bora Bora

# 741
  • Мнения: 9 541
 Stop
Явно сте се изнесли днес в новата темичка Heart Eyes E, ciao на тази и до нови срещи Grinning  bouquet



 wavey  love001

# 742
  • софия
  • Мнения: 72
Лиа   bouquet    bouquet  bouquet версията е по избор, горе в дясно пише "използвай старата визия" цъкаш и готово. Hug
Да, снимките са от неговото ранчо  Laughing и малкото биче го намери ддд123  Hug
Шаци Hug, мерси за отговора,  love001, ти веднага си писала, но аз преминах в другата си темичка и там вече бяха подсказали за избора на отваряне на темата "стара/нова версия", та тръгнах да чета систематично Heart Eyes
Сега обстойно разгледах ранчото на Габриел, сигурно аз ще съм единствената, на която не й допада, не ми харесват и постройките и въобще, не съм във възторг, при натрупаното богатство /от дискотеките hahaha/, Габриел можеше да построи нещо много по-китно...нямам предвид пищно, а красиво newsm78.....но важното е, че на Гарко си му харесва и явно се чувства много добре там, че даже и жена не му трябва Wink

Разгледах и снимките на ддд123 Hug от дискотеките и фенките ....много вярно, Габриел изглежда изтощен, уморен, без настроение, а фенките сияят, че са се докопали до него newsm78


# 743
  • Мнения: 11 025
От 2 юни започва отново "Търговски център" по БТВ.  (Те си го дават и сутрин по един от каналите на Берлускони). Направих отделна тема, тъй като старата е заключена:
 https://www.bg-mamma.com/?topic=1220888

Общи условия

Активация на акаунт