Боя за коса - Вlond 35 - Клуб на блондинките

  • 154 661
  • 773
  •   1
Отговори
# 615
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Alisiq_an , 6.0 трябва да може да ти покрие побелялата коса
С каква боя се боядиса?
Palette Sad Голяма съм педантка относно косата...
пробвай  с по малък процент окислител 3% или 20%,взависимост от оксиданта.Или просто вземи друга марка боя да опиташ. Peace

# 616
  • Мнения: 9 990
Alisiq_an , 6.0 трябва да може да ти покрие побелялата коса
С каква боя се боядиса?
Palette Sad Голяма съм педантка относно косата...

Палете са боклук . Лонда ще ти ги покрие , или коя да е професионална която не е фито .

# 617
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 3 359
Привет, аз имам следното терзание, понеже някои бои, които оглеждам се водят двойни, въпросът ми към тези които са ги ползвали е как точно определяте количеството да е на половината? Особеното самата боя от тубичката много с е чудя как да разбера колко да изстискам Rolling Eyes
И другото е след това боята и оксиданта в опаковките колко време могат да стоят така до следващото ползване?
Aз използвам кухненски кантар.
Оксидантът ми е в голямо шише и нищо му няма, а боята я използвам на следващото боядисване (след около месец) и също и няма нищо  Simple Smile

Мерси за идеята, честно казано и на мен ми хрумна, но пък нямам кухненска везна  Rolling Eyes другият вариант е да използвам някакви съдчета като мерило/примерно лъчици или мерлинчки/, но не знам дали ще се получи еднакво понеже боята и оксиданта нали са с различна конситенция.


По отношение на покритието на бели косми на мен един фризьор ми каза следното. Понеже се бях боядисвала последно с боя 8.1 и не ми покри и на мен, той ми каза, че за покритие на бяла коса използва цветове, в които има златен оттенък. Например 8.31, 7.31/ въобще където има 3-ка/ и тн. И др. вариант е да се смесят, както вече казаха основен тон + същия със златисто. Има и едни номера, които завършат на .13 там предполагам повече се откроява пепливото и след това златистото, за който иска преди всичко студен тон като мен. Аз нещо се опасявам от тези злтисти цветове, но ще пробвам да видя.

# 618
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Момичета,да ви попитам дали някой е ползвал 9.13 или 9.1 на Мажирел и как се получава в корените.Вече луднах с това русо  Sad,толкова ми е изтощена косата от тези бои особенно от изсветляващите номера на Мажиблонд,че ми идва да си мацна едно кафяво..ама като знам как ще се измива и се отказвам.Не знам вече какъв номер да взема,за да става нито супер светло нито жълто Sad

# 619
  • Мнения: 63
Alisiq_an , 6.0 трябва да може да ти покрие побелялата коса
С каква боя се боядиса?
Palette Sad Голяма съм педантка относно косата...
пробвай  с по малък процент окислител 3% или 20%,взависимост от оксиданта.Или просто вземи друга марка боя да опиташ. Peace
Мисля да взема следващият път 2 бр. 6.0 на Гарниер..да видим какво ще стане..Благодаря за бързите отговори Simple Smile

# 620
  • Мнения: 3 675
Мисля да взема следващият път 2 бр. 6.0 на Гарниер..да видим какво ще стане..Благодаря за бързите отговори Simple Smile
От трън та на глог, че е по-висок!  Laughing

Купи си професионална боя 6.0 и оксидант 6%.
Пробвай да си направиш препигментация
и ги забрави Palette и Garnier

# 621
  • Мнения: 251
Подкрепям B & C.  Комбинацията от 6.00+ и 7.17 с 6% оксидант на Лакме ми покрива перфекто белите коси.

Последна редакция: вт, 01 юли 2014, 09:07 от Марципан

# 622
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 3 359
А натурален цвят 8 на Лакме има ли шанс да ми покрие белите косми? Ако първоначално се боядисам с 9% оксидант, а след това с 6 за корените?

# 623
  • Мнения: 16
Препоръчаите нещо без амоняк  Peace да не жълтее или пък нещо матиращо  Hug

# 624
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Момичета,идея за този цвят...много хубав http://www.parikmaher-online.ru/sites/default/files/148638487.jpg

# 625
  • Варна
  • Мнения: 134
Аз съм много доволна от боята на Сенсидо. За първи път да ми се получи пепеляво(а фризьорката ми колко пъти ме убеждаваше, че пепелявото няма да ми ходи и щяло да ме състарява, аха, да бе, да..) и съм много радостна, само дето не знам защо реших да стоя малко с боята и бързах да я отмия, та краищата на някои места не ми хванаха и съм русичка, прозира ми русото, защото взех номер 7/19 (исках да се потъмня малко, защото от слънцето се изтощи много), но се получи много хубаво..към корените също сякаш имам съвсем тънки руси кичури.. другият път пак ще се боядисам със същия номер, но ще поостана малко повече с боята.  Heart Eyes

Едит; Косата ми в момента е нещо м/у това http://media-cache-ak1.pinimg.com/192x/26/1d/3a/261d3a2d245d12d8 … aa6607afccacc.jpg

и

http://media-cache-cd0.pinimg.com/originals/54/7a/a5/547aa528c59 … ea792fe889714.jpg

Последна редакция: пн, 07 юли 2014, 18:24 от Sagapo92

# 626
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Откъде я купуваш тази боя,тя е доста тъмна като номер.Искам да си я потъмня и аз,намерих в един сайт за препигментация как се прави и мисля да пробвам.
P.S Намерих къде се продава сайта...силна ли е много тази боя  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 07 юли 2014, 19:44 от Belloslava

# 627
  • BG-DE
  • Мнения: 6 256
Някакви мнения за боята на Fanola Keratin color? http://beautyshop.bg/productv/9816/fanola-oro-therapy-color-kera … novo-maslo-2.html

# 628
  • Варна
  • Мнения: 134
Откъде я купуваш тази боя,тя е доста тъмна като номер.Искам да си я потъмня и аз,намерих в един сайт за препигментация как се прави и мисля да пробвам.
P.S Намерих къде се продава сайта...силна ли е много тази боя  Rolling Eyes


Напротив, поне аз не усетих да ми щипе, е в началото си пощипва, предвид..че аз си имам ранички на главата и да...но самата и миризма не е силна, както повечето да те удря в носа...попринцип няма добавени парфюми, та може от това да е. Даже не знам дали просто аз така си го усетих, но по едно време ми замириса едно такова сладникаво. Сместа става бяла. Ползвах 1 оксидант, но 6%...боята е 60мл. Купих си от един сайт за-коса.ком...от Бургас ми пристигна пратката.

# 629
  • София
  • Мнения: 70
Момичета, много ми хареса този цвят http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/arx1404929038c.jpg     Случайно да знаете кой номер боя е?                  

Общи условия

Активация на акаунт