Çalıkuşu/Чучулигата с Бурак Йозчивит и Фахрие Евджен - тема 8

  • 46 155
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Снежи, още не се знае бил ли е или не с Нериман, ама аз съм си бесна  Laughing Laughing Laughing
Изглеждаше много гузен - ако е приготвял изненадата поне щеше да не изглежда така, ама дай Боже да е това, Терзиева  Praynig Praynig Praynig

# 31
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Кямран каза, е идеята за тази романтична вечеря е била на Мюжган, а тя дойде сутринта  ooooh! ooooh! ooooh!

# 32
# 33
  • Мнения: 5 781
Ще ни я изкарат през носа тази красива серия

След рекламите , заповядайте на целувка, моля! Party

Последна редакция: вт, 14 яну 2014, 23:50 от lilitoKoleva

# 34
  • Мнения: 640
Няма да има целувка,предполагам ще види на крокодила червилото.

# 35
  • Мнения: 5 781
На кямран ушите горят , вижте снимката   Joy Joy Joy Сменям си името на Жълтурка Joy Joy



Май ни четат, Фериде е гримирана много добре.

# 36
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Не е бил според мен, но подозирам, че Сайфеттин му направи лоша услуга, отивайки при Нериман. Сега като нищо оная може да се появи и да метне парите пред всички, после иди обяснявай, че няма нищо, щом и баща му се е заел да ги "раздели". А и как не се сеща Фериде, че ако Кямран всяка вечер е при Нериман, няма да иска тя да се прибира всяка вечер в конака. Гледам му ризата цяла серия - няма червило, а и тя вечерта свърши newsm78

# 37
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Дали изобщо ще разберем в този епизод  бил ли е или не със Змея  Crazy Crazy
А целувката ще ни я спестят предполагам  Simple Smile

Лилито, ами те ушенцата от миналата серия му горят  Laughing Laughing Laughing

Зипър,  аз правих изследване на мястото на петното  Laughing Laughing - когато е със сако няма как да се вижда - много надолу на яката е Laughing Laughing

Последна редакция: вт, 14 яну 2014, 23:59 от mama_an_ji

# 38
  • Мнения: 3 478
Голямо говорене му удариха... Много минало имат тези двамата. Не могат да минат в настоящето от минало.
Някъде в превода на рускините видях Кямран да казва:"Не е това, което симислиш. Нищо е нямало." И разказа за Мюневер която го е излъгала. Струвами се, че не е бил с Нериман, което не пречи Нериман да ее изтрила червилото си в него.

# 39
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Кате, ще видим как ще оправдае петното, ако изобщо Фериде  го изслуша тогава  Thinking

# 40
  • Мнения: 8 643
Неееее, м...а му. #2gunfire

# 41
  • Мнения: 5 781
Накрая тя си припомни как той й казва, че е отишъл и веднага е тръгнал. Затова го погледна така и излезе навън.

# 42
  • Мнения: 3 478
А сега де, и народът събран за годеж...

# 43
  • Мнения: 5 781
А сега де, и народът събран за годеж...

Какъв годеж? Не я даваме, ако е спал с кака си, нали?

# 44
  • Мнения: 1 872
Дали въобще ще го изслуша... Praynig

Общи условия

Активация на акаунт