Çalıkuşu/Чучулигата с Бурак Йозчивит и Фахрие Евджен - тема 8

  • 46 148
  • 743
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 157
А сега де, и народът събран за годеж...
Може би в сериала няма да стигнем до сватбата, още преди годежа булката ще избяга. newsm78

 
Цитат
... аз правих изследване на мястото на петното  Laughing Laughing - когато е със сако няма как да се вижда - много надолу на яката е

Що си е свалил сакото? Не вярвам да е оказвал бърза помощ на каката.

# 46
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Voila madame le jour de Spas  Rolling Eyes  Grinning

# 47
  • Мнения: 5 781
Дали въобще ще го изслуша... Praynig

Дано има какво да й каже Praynig

# 48
  • Мнения: 623


даже превода беше, как казва, че не се е доближавал до нея.... което сигурно не значи непременно, че ТЯ не се е доближавала до него...

На кямран ушите горят , вижте снимката   Joy

отговорника по щипането се е престарал : )

# 49
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Даааа, няма оправдание #Cussing out
По-добре бързо да измисли нещо до другия вторник  Laughing Laughing Laughing Laughing
Когато Сейфетин бей отиде при Нериман, тя отвътре извика нещо от сорта - "Пак ли си ти Кямран"
и изглеждаше доволна  #Cussing out

Фериде тъкмо се отпусна и си изля душата, довери се и сега  Cry

# 50
  • Мнения: 1 872
А сега де, и народът събран за годеж...

Какъв годеж? Не я даваме, ако е спал с кака си, нали?

Не е спал...не видяхте ли-той я обича от малка...колко хора изпъди заради нея, излъга я, че от целувка се хващат болести...и т.н. Сега когато е толкова близо до това да е с нея завинаги, не не е направил нищо...Сигурна съм.

# 51
  • Мнения: 3 475
Не е спал с кака си. Накрая за миг я дадоха каката срината и ревяща над роклята си...
А за изслушване няма време. Wink

# 52
  • Мнения: 623


гласувам Невинен

# 53
  • Мнения: 14 510
 Абе Мами е права  newsm78

Змея беше доволна и ......щастлива когато попита Кямран ти ли си ?


Ужас Mr. Green  пак ще изпадна в разстройство на съня Wink Wink Wink

# 54
  • Мнения: 2 157
И аз мисля, че е невинен, но къде е бил цяла нощ? Малко несериозно ми изглежда цялата нощ да е бил в къщичката в гората и е редил свещи на масата.  Wink

Цитат
Накрая за миг я дадоха каката срината и ревяща над роклята си...
Ами ако и е казал, че ще се жени, тя може и затова да реве над роклята?

# 55
  • Мнения: 5 781

и аз, до доказване на противното  -  Невиновен

# 56
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Ама момата го осъди като гледам. Не им върви на годежи на това семейство , тюх Confused

# 57
  • Мнения: 5 781
А сега де, и народът събран за годеж...

Какъв годеж? Не я даваме, ако е спал с кака си, нали?

Не е спал...не видяхте ли-той я обича от малка...колко хора изпъди заради нея, излъга я, че от целувка се хващат болести...и т.н. Сега когато е толкова близо до това да е с нея завинаги, не не е направил нищо...Сигурна съм.
[/color]

Тя и Фериде беше сигурна.......... Дано си права Peace

# 58
  • Мнения: 5 781
На момата ще й трябват 7-8години да му прости Thinking Но нека поне да е невинен


Обаче, Бурак и Фахрие как  си ходят.... Embarassed Не е истина, просто. В Турция затова имат нагласени бракове Joy Joy Joy, отстрани най-добре може да се прецени Joy Joy Joy

# 59
  • Мнения: 1 872
На момата ще й трябват 7-8години да му прости Thinking Но нека поне да е невинен

Ще му повярва...и ще трябва да има годеж/просто са продали още един сезон Joy Joy Joy Joy/ и не е завършила още къде ще отива Thinking

Общи условия

Активация на акаунт