Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 49

  • 43 850
  • 743
  •   1
Отговори
# 75
  • гр. София
  • Мнения: 12 306
Уникални снимки в лилаво.  Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 331
Епона, вариант 2 на лилавия ти грим е ФАНТАСТИЧЕН !   bouquet

# 77
  • Мнения: 2 575
Здравейте,
не съм сигурна дали тук е мястото да попитам, но ще опитам.
При последния си полет реших да си купя сет с много красиви натурални цветове червила на Bobbi Brown. Никога не съм пробвала нейно червило, но тъй като сетът е запечатан, нямаше как да отворя и да видя, че миризмата на самите продукти е меко казано ужасна. Понеже ползвам основно глосове на Шанел, Диор и Герлен, направо изпаднах в ужас, че съм купила нещо развалено от самолета на BA. Някой има ли идея?

Развалени са ! А като го отвориш има ли да избива леко като капки (все едно е изпотено )по него ?
ако да определено са с изтекъл срок хвърляй , колкото и да е тъжно.
Сигурно не са ги съхранявали правилно (стояли са на по топло)

Не, няма капчици мазнина - в перфектно състояние са откъм консистенция. В чужди форуми четох, че принципно са с дъх на пастели и неароматизирани, но ми се искаше ако някой ползва да потвърди от тук Wink
Куражче - и аз се радвам. В последно време все по-рядко влизам в Красива мама Sad

# 78
  • София
  • Мнения: 602
Поздравления, момичета! Много красиви гримове!  bouquet
Епона, вариант 2 на лилав грим ти е страхотен, много мой! Много, много ми харесва! Hug
Някой беше питал как нанасяме сенките в бурканчета на Лореал, аз нанасям с пръсти и се преливат много добре. Винаги тях използвам, когато нямам време. Peace

# 79
  • София
  • Мнения: 10 629
Прекрасни гримове момичета!  bouquet

Радвам се, че има снимки, на които се вижда с какво червило се съчетава лилав грим! Peace

Лепи- аз не виждам нищо лилаво в твоят грим? Четох дори списъка за да намеря нещо лилаво в него, но пак не виждам. Thinking Но се радвам много на твоето включване! Hug

Епона вторият ти грим е изумителен! Crazy

Мира- бих искала да знам червилото кое е? Heart Eyes

Ел- първият ти грим е изкуство, но ми допада вторият повече. Hug Зеленото ме плаши на долният клепач. Окото увисва оптически някак си. Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 79
Епона направо ни разби и зашемети с втората версия, майкооооооо:)

# 81
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 892
Момичета, благодаря за прекрасното утре с лилавите прелести  Heart Eyes

Аз май съм на мнението на kopche  Blush , но ще допълня малко  Blush

Епона - първите две версии са уникални  Heart Eyes

Mira_KJ, ще споделиш ли впечатленията си от триото на Исадора?

Лепи  Blush в твой стил заиграване с червилото  Blush

Иве, много ти се радвам на прогреса в последните изпълнения  Peace

# 82
  • Мнения: 3 248
Големи красоти по предизвикателството, браво момичета!   bouquet



Снощи не остана време, затова чак сега "онзи" грим, но с очна линия.



Според вас как е по-добре?

# 83
  • гр. София
  • Мнения: 12 306
На мен ми допада повече с очна линия, но аз принципно харесвам да е подчертано окото.  Hug

# 84
  • Австрия
  • Мнения: 2 549
Страхотно 'стоят' такива цветове на окото ти, Епона! Много ми харесва!  Heart Eyes И определено без очна линия! С нея окото се затваря, акцентът се измества върху черните контури и очарованието на грима, също красотата на окото избледняват. Без очна линия е ефирно, нежно, естествено..  Hug

# 85
  • Мнения: 41
Вариянт 2 на грима много ми хареса,аз също харесвам подчертаните очи.
Скрит текст:
Скрит текст:
По темата от онзи ден писах за некоректното отношение в БЗ на меила им,и получих отговор с извинение и покана за безплатен грим като компенсация(на които разбира се няма да отида),определено обърнаха внимание,така че има смисъл да си търсим правата.

# 86
  • Мнения: 79
Епона, с очна линия ми харесва повече

# 87
  • Мнения: 4 428
Поздравления, момичета, за гримовете - всичките са радост за окото  Flutter

Епона, аз съм по средата на мненията на Shokoladche и DimS.  Crazy
С черното, наистина се измества акцента и се губят другите цветове. Но пък съвсем без него, грима ми стои недовършен. Аз бих сложила "малка" очна линия само във външните каища. Черният молив във водната линия, също бих го поставила леко и опушено и не по цялата дължина  Peace

# 88
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 892
Епона  Peace много благодаря, щеше да е по-добре - двете снимки да са паралелно, ще го направя за останалите, надявам се да на възразиш  Peace





Лично на мен - вариант 1 ми харесва повече и ми се струва, че във вторият случай - очната линия ограбва от цветната прелест на грима, някак крещи през цветовия воал и го потиска  Blush

Може би, ако очната линия беше с по-убито лилаво (сиво-лилаво), което да подчертае контура на окото и да се прелее с лилавото на 1 грим - щеше да е по-добре - в моите очи  Peace

П.П. докато търся снимки и напиша - виждам, че и Веси е на близко до моето мнение  Peace

# 89
  • София
  • Мнения: 1 028
kopche на живо имаше лилаво или по -скоро лилаво бургунду, но на снимките излезна сивкаво Sad

Общи условия

Активация на акаунт