Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 49

  • 43 850
  • 743
  •   1
Отговори
# 90
  • Австрия
  • Мнения: 2 549
Ако се предпочита малко повече драматизъм (или пък да ползвам думата 'завършеност') в грима, мисля, че ще бъде ефектно постигнато с добавянето на подходящи изкуствени мигли  Peace


Последна редакция: чт, 16 яну 2014, 12:30 от DimS.

# 91
  • София
  • Мнения: 1 501
Много красиви гримове, поздравления!   bouquet

За базата за мигли безспорно много е важна спиралата, но базата дава основа и миглите стават по-хубави. Моите мигли са тънки, къси и прави  ooooh! и ми трябва хубава база. Навремето ползвах една спирала на Лореал, която беше двойна, от едната страна база, а от другата спирала и много ми харесваше, но вече я няма май. Максимайзера на Диор ми харесва повече, защото четката е по-гъста и се получава повече обем, но е възможно базата на Мак след време да се разработи, т.е. тушът да се сгъсти. На моите мигли има разлика дали има база под спиралата или не.

# 92
  • Австрия
  • Мнения: 2 549
И тъй като вече безцеремонно прописах в темата, ще си позволя да дам малко предложение за Ivvangeline, почти  Blush съм сигурна, че няма да има нищо против и няма да приеме думите ми като негативна критика, каквито в никакъв случай не са!
Става дума за формата на веждите:
в близост до основата на носа, от долната част има нещо като островче, което лично не мен ми се струва, че нарушава извивката. Ето нагледно. Иве, моля, извини ме за използването на снимките, ще изтрия, ако пожелаеш  Peace

# 93
  • Мнения: 214
Без "островче" веждите стават запетайчести.

# 94
  • София...........
  • Мнения: 1 062
Момичета, харесала съм си от Чери-то няколко неща, но за две не съм срещала коментари. Моля ако някой ги има или знае нещо да сподели.

http://www.cherryculture.com/product.php?productid=17834&cat=336&page=1

http://www.cherryculture.com/cosmetics/makeup/l.a.-girl/la-girl- … =302&page=1 -

Благодаря   bouquet

# 95
  • Мнения: 46
Момичета много красиви гримове, браво на вас.  Heart Eyes

# 96
  • Мнения: 79
Момичета, даже много се радвам да ми правите предложения - винаги ми е била от полза градивната критика и я приемам с отворено сърце!
Да ви се похваля - на лични си писахме с г.жа Стихийно бедствие и Фокси. От първата дойде предложението за корекция и да се обърна към втората:) Та Вержи беше така добра да отдели от времето си и върху мои снимки да нарисува как вижда нещата от своя гледна точка и сега съм в процес на коригиране. Значи - първо пускам малко откъм носа и изравнявам, защото едната вежда е по-къса ... и после клъцвам леко островчето отдолу, но не преди това.
Ето как ми е направила снимките:





# 97
  • София
  • Мнения: 421
Момичета, даже много се радвам да ми правите предложения - винаги ми е била от полза градивната критика и я приемам с отворено сърце!
Да ви се похваля - на лични си писахме с г.жа Стихийно бедствие и Фокси. От първата дойде предложението за корекция и да се обърна към втората:) Та Вержи беше така добра да отдели от времето си и върху мои снимки да нарисува как вижда нещата от своя гледна точка и сега съм в процес на коригиране. Значи - първо пускам малко откъм носа и изравнявам, защото едната вежда е по-къса ... и после клъцвам леко островчето отдолу, но не преди това.
Ето как ми е направила снимките:


 Peace

# 98
  • Мнения: 4 428
И аз си пускам веждите в началото...от 2год поне  Mr. Green Но имам много малък напредък. Просто там не искат да ми растат косми и това е  Crossing Arms

# 99
  • Мнения: 616
Момичета, даже много се радвам да ми правите предложения - винаги ми е била от полза градивната критика и я приемам с отворено сърце!
Да ви се похваля - на лични си писахме с г.жа Стихийно бедствие и Фокси. От първата дойде предложението за корекция и да се обърна към втората:) Та Вержи беше така добра да отдели от времето си и върху мои снимки да нарисува как вижда нещата от своя гледна точка и сега съм в процес на коригиране. Значи - първо пускам малко откъм носа и изравнявам, защото едната вежда е по-къса ... и после клъцвам леко островчето отдолу, но не преди това.
Ето как ми е направила снимките:


Много добро предложение, съгласна.

# 100
  • Мнения: 79
аз си мислех, че бързо ще пораснат отпред, ама дотук имам 1 започнал да расте косъм:))

# 101
  • Мнения: 214
По принцип това наистина е идеалната форма, но сигурна ли си въобще, че веждите ти растат по този начин и имаш окосмена част там, където е отбелязано?  Peace

# 102
  • Австрия
  • Мнения: 2 549
Да, нещо подобно имах впредвид  Peace Харесва ми предложението на Foxi (според мен ще е перфектно с няколко косъмчета по-малко в горната част на веждите, където да се 'пуснат', но това вече си е въпрос на личен вкус и аз не искам да натрапвам моя)  Peace
Радвам се, че приемаш коментари - предложения и съвети, IvvangelineHug И аз бих се радвала и то много на градивна критика, но още не съм преодоляла свена си, та да покажа от близо лицето си  Blush (като се сетя само за появилите се вече явни бръчици, торбички, петънца разни и пр. ... ooooh!) Хм..  Confused

# 103
  • Мнения: 79
DimS, харесва ми .... ама аз да го докарам до там ... Има окосмена част, защото я скубех, ама толкова години .... може да е закърняла, хаха:))

# 104
  • Мнения: 4 201
Надникнах и втория грим на Епона ме  Crazy
Гласува ли се някъде или просто се показват вариации и предложения?
Веждите са ми болна тема - аз си нямам, тоест рехави и редки са и стигнах до перманентен грим. Лошото е, че да се получи извивката, трябваше да се татуира празен участък - там където са косъмчетата не можеш да познаеш че имам татуировка, но на празното много ме дразни, че и не избледнява пущината #Cussing out
Ив, имаш толкова нежно и красиво лице, че всичко му е простено Peace

Общи условия

Активация на акаунт