Най-добрият град за живеене в България според БГ-МАММА

  • 42 373
  • 637
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 600
Малиииии, ако не пише, че е от Варна, ще кажеш, че е от Афганистан.... отгоре сградите мязат на бомбардирани.

# 631
  • Мнения: 1 040
Малиииии, ако не пише, че е от Варна, ще кажеш, че е от Афганистан.... отгоре сградите мязат на бомбардирани.
като навсякъде в страната,
навсякъде са много грозни сградите ни и блоковете,по селата- 80% неизмазани къщи,
направо се чудя в съседната тема
какво толкова я превъзнасят България... иначе не съм хейтър,обичам си я България...

# 632
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Още преди 5 г. ми направи впечатление (непосредствено след войната в Косово), че в централна Сърбия в селата неизмазани са единствено къщите, които са в строеж. Никой не живее в неизмазаните къщи. Предните дворове на обитаемите къщи са или циментирани или озеленени с окосена трева и храстчета.това беше в една страна минала през социалистическо минало, като България, минала през война и до ден днешен не приета в Европейския съюз. Това не бяха фантазиите за Англия, Германия, Франция, а беше просто Сърбия - онея дето на всяка втора дума псуват и са "по-зле и от нас". В моите очи си изглеждаха по-скоро, че са по-добре от нас.

# 633
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Аз гласувах за Добрич. Като изключим безработицата си е супер!  Peace

# 634
  • Мнения: 2 478
От всички бг градове, в които съм ходила Сандански ми изглежда най-добре за живеене. Много прилича на морски град, големи търговски улици, голям парк, много хора.
Колкото и добър за живеене да е един град, ако е малък, не мога да живея там. Задушавам се от малките градчета.

# 635
  • Мнения: 1 604
Още преди 5 г. ми направи впечатление (непосредствено след войната в Косово), че в централна Сърбия в селата неизмазани са единствено къщите, които са в строеж. Никой не живее в неизмазаните къщи. Предните дворове на обитаемите къщи са или циментирани или озеленени с окосена трева и храстчета.това беше в една страна минала през социалистическо минало, като България, минала през война и до ден днешен не приета в Европейския съюз. Това не бяха фантазиите за Англия, Германия, Франция, а беше просто Сърбия - онея дето на всяка втора дума псуват и са "по-зле и от нас". В моите очи си изглеждаха по-скоро, че са по-добре от нас.

Онзи ден даваха репортаж по случай откриването на паметник на Левски в едно сръбско градче до границата ни. Не му помня името. Всички къщи, които се видяха на репортажа бяха неизмазани.

# 636
  • Мнения: 8 242
Още преди 5 г. ми направи впечатление (непосредствено след войната в Косово), че в централна Сърбия в селата неизмазани са единствено къщите, които са в строеж. Никой не живее в неизмазаните къщи. Предните дворове на обитаемите къщи са или циментирани или озеленени с окосена трева и храстчета.това беше в една страна минала през социалистическо минало, като България, минала през война и до ден днешен не приета в Европейския съюз. Това не бяха фантазиите за Англия, Германия, Франция, а беше просто Сърбия - онея дето на всяка втора дума псуват и са "по-зле и от нас". В моите очи си изглеждаха по-скоро, че са по-добре от нас.

Онзи ден даваха репортаж по случай откриването на паметник на Левски в едно сръбско градче до границата ни. Не му помня името. Всички къщи, които се видяха на репортажа бяха неизмазани.
Димитровград или Цариброд по старо.

# 637
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Е аз не говорех за Западните покрайнини по български или Източни покрайнини по сръбски, които и до днес не е ясно предимно от българи ли са населявани или предимно от сърби. Самите им жители понякога се затрудняват да отговорят на този въпрос. Говорех за централна Сърбия.

Общи условия

Активация на акаунт