Намаления 2013/2014 зима -2

  • 104 200
  • 768
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 331
Послушах ви и днес посетих OVS в Сердика и в Сити Център. Бях си набелязала няколко неща от сайта на марката, но не ги намерих в магазините... Дори се зачудих дали OVS е Овиесе Rolling Eyes В сайта има толкова готини неща, а в магазините парцали...

# 736
  • Berlin
  • Мнения: 11 244
Май бяха на различни вносители просто, но е факт, че магазинът в Сердика изглежда отвратително отвън в сравнение с този в Дъ мол. Даже не съм влизала там.
Не ходих в Парадайз, но Replay от едно известно време имат -50% на всичко, поне в Дъ мол беше така последно.

# 737
  • Мнения: 19 007
Послушах ви и днес посетих OVS в Сердика и в Сити Център. Бях си набелязала няколко неща от сайта на марката, но не ги намерих в магазините... Дори се зачудих дали OVS е Овиесе Rolling Eyes В сайта има толкова готини неща, а в магазините парцали...

ами имаш прекалено завишени очаквания за марката,
все пак тя е доста нисък клас

на мен ми харесват някои неща, но купувам само като ги намалят поне 40 %

# 738
  • Мнения: 3 331
ами имаш прекалено завишени очаквания за марката,
все пак тя е доста нисък клас
на мен ми харесват някои неща, но купувам само като ги намалят поне 40 %
Да, явно е така. Просто бях разочарована, че нищо от това, което си бях набелязала, го нямаше.

# 739
  • Мнения: 236
Има и прилични дрешки, истина е, че не са висок клас, но пък аз ги купувам на децата за градината, не виждам смисъл да давам по 40 лева за анцуг, при положение, че там се цапат, ровят в пясъка и т.н. Забелязала съм, че номерата бързо свършват, така че е нормално да не намериш всичко, което си харесала.

# 740
  • Мнения: 2 153
Момичетата, които са били в мол Сердика, някоя да е забелязала намаление в ORSAY?

# 741
  • София
  • Мнения: 283
От вчера - 30% и 50% на всички очила в Оптикласа в Сердика. Намалението е доста добро, възползвахме се подобавъчно. Peace

# 742
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Момичетата, които са били в мол Сердика, някоя да е забелязала намаление в ORSAY?

Бях там днес, но не забелязах намаление.

Нито пък в някой друг магазин...

# 743
  • Мнения: 308
Еми, защо се връзвате, бе хора?? Shocked Никога няма да се дигна с количка и бебе в мол, заблудена от реклама за Черен петък. Stop
  И аз! Simple Smile

# 744
  • Мнения: 3 331
Момичетата, които са били в мол Сердика, някоя да е забелязала намаление в ORSAY?

Бях там днес, но не забелязах намаление.

Нито пък в някой друг магазин...
И аз бях в Сердика, но не обърнах внимание.

# 745
  • Мнения: 3 941
От вчера - 30% и 50% на всички очила в Оптикласа в Сердика. Намалението е доста добро, възползвахме се подобавъчно. Peace

До кога ще бъде това намаление, знаете ли ?

# 746
  • Мнения: 19 007
Оптикласа редовно правят големи намаления, които траят дълго и важат за всичките им магазини, а те са доста в София

# 747
  • София
  • Мнения: 283
От вчера - 30% и 50% на всички очила в Оптикласа в Сердика. Намалението е доста добро, възползвахме се подобавъчно. Peace

До кога ще бъде това намаление, знаете ли ?

Казаха, че за сега няма срок, но бързо се изчерпват отделни модели. Така че хубаво е да се възползваме в началото. Между другото при закупуване на два броя очила дават още 10%.

# 748
  • Berlin
  • Мнения: 11 244
Само слънчеви ли?

# 749
  • Мнения: 2 153
Момичетата, които са били в мол Сердика, някоя да е забелязала намаление в ORSAY?

Бях там днес, но не забелязах намаление.

Нито пък в някой друг магазин...
И аз бях в Сердика, но не обърнах внимание.

Благодаря, ще ги почакам още тогава!

Общи условия

Активация на акаунт