Намаления 2013/2014 зима -2

  • 104 208
  • 768
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Варненският черен петък как ли мина?  Laughing
Предния път имаше страхотни задръствания на път към Мол-а, този път беше необичайно спокойно.

# 721
  • Мнения: 43
Аз днес бях в Парадайз - на мен ми харесаха намаленията. В един от любимите ми магазини имаше намаление -20% на едни артикули и -40% на други артикули. На групата недоволни бих казала, че ако са очаквали в още незапочналото лято могат да им направят намаление на нова колекция от -70%, то това е просто несериозно. С много проценти се намалява миналогодишна стока, стока от изтекъл сезон. Аз лично харесах това начинание и очакванията ми се оправдаха. Имаше много хора с торбички - следователно и те са намерили това което са търсили. Хайде да спрем с хейтърството. Преди да опюем нещо, защото е по-лесно така, то нека помислим реално как стоят нещата. Не искам да влизам в полемики и обяснения с никой, но все се питам нашата нация ли е толкова черновиждаща и черномислеща - все някой искал да ни лъже, или сме вечно недоволни, защото ако не хленчим не сме в мир със себе си.

# 722
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540

Хм, да не казваш, че е имало намаление само на новите стоки? Старите бяха без намаление?

# 723
  • София
  • Мнения: 3 797
Аз днес бях в Парадайз - на мен ми харесаха намаленията. В един от любимите ми магазини имаше намаление -20% на едни артикули и -40% на други артикули. На групата недоволни бих казала, че ако са очаквали в още незапочналото лято могат да им направят намаление на нова колекция от -70%, то това е просто несериозно. С много проценти се намалява миналогодишна стока, стока от изтекъл сезон. Аз лично харесах това начинание и очакванията ми се оправдаха. Имаше много хора с торбички - следователно и те са намерили това което са търсили. Хайде да спрем с хейтърството. Преди да опюем нещо, защото е по-лесно така, то нека помислим реално как стоят нещата. Не искам да влизам в полемики и обяснения с никой, но все се питам нашата нация ли е толкова черновиждаща и черномислеща - все някой искал да ни лъже, или сме вечно недоволни, защото ако не хленчим не сме в мир със себе си.
Няма как да не са недоволни хората, след като от Парадайз-а умишлено  ги въведоха в заблуждение. "Черен петък" навсякъде се асоциира с едно 70-80% намаление.

# 724
  • Мнения: 1 674
Аз днес бях в Парадайз - на мен ми харесаха намаленията. В един от любимите ми магазини имаше намаление -20% на едни артикули и -40% на други артикули. На групата недоволни бих казала, че ако са очаквали в още незапочналото лято могат да им направят намаление на нова колекция от -70%, то това е просто несериозно. С много проценти се намалява миналогодишна стока, стока от изтекъл сезон. Аз лично харесах това начинание и очакванията ми се оправдаха. Имаше много хора с торбички - следователно и те са намерили това което са търсили. Хайде да спрем с хейтърството. Преди да опюем нещо, защото е по-лесно така, то нека помислим реално как стоят нещата. Не искам да влизам в полемики и обяснения с никой, но все се питам нашата нация ли е толкова черновиждаща и черномислеща - все някой искал да ни лъже, или сме вечно недоволни, защото ако не хленчим не сме в мир със себе си.
Няма как да не са недоволни хората, след като от Парадайз-а умишлено  ги въведоха в заблуждение. "Черен петък" навсякъде се асоциира с едно 70-80% намаление.
newsm10
И на сайта точно това пишеше. И къде бяха реално намалените със 70-80%  стоки. Crossing Arms
Това е Черен петък по български.  Mr. Green
Вдигнаха хората да ходят до Парадайз за нищо- в това число и майки с малки дечица и възрастни хора.  Tired

# 725
  • София
  • Мнения: 388
И аз се присъединявам към мненията за "Черен петък, ама по български".
Купих си една тениска с червен етикет с цена 12лв. Имаше бял етикет със задраскана цена 24лв. И познайте - под червения етикет имаше още един - с цена - 17 лв. Без коментар!

# 726
  • sofia
  • Мнения: 2 259
Еми, защо се връзвате, бе хора?? Shocked Никога няма да се дигна с количка и бебе в мол, заблудена от реклама за Черен петък. Stop

# 727
  • Мнения: 2 153
И аз се присъединявам към мненията за "Черен петък, ама по български".
Купих си една тениска с червен етикет с цена 12лв. Имаше бял етикет със задраскана цена 24лв. И познайте - под червения етикет имаше още един - с цена - 17 лв. Без коментар!

Еми да хубава работа, ама българска! Иначе и на мен ми се е случвало това с цените, само че не в Парадайз, а в Сердика;)

# 728
  • Мнения: 3 942
Мой приятел, който работи в един от магазините в Парадайз каза, че всичко е било умишлено да се съберат повече хора. Явно напоследък няма много посещаемост мола и са си направили реклама. Намаленията на повечето места са били минимални.
Това само е провокирало клиентите да се карат с персонала, пък той най - малко има вина за това  ooooh!

# 729
  • Мнения: 213
Варненският черен петък как ли мина?  Laughing
Предния път имаше страхотни задръствания на път към Мол-а, този път беше необичайно спокойно.


Пълен шит Naughty.

Само Риплей бяха ударили 50% на всичко, но мен не ме интересува много марката. Другите къде по -10%, -20%...Изпуснах черния петък миналата година (когато си е истинският) и реших, че на този ще съм там- ами спокойно можех и да не ходя. Чух 2 жени да си говорят , че този черен петък нямал нищо общо с миналогодишния. Явно тогава си е заслужавало.. Whistling
Зара- почти нищо нямаше намалено, но там си чакам редовните намаления.
 

По повод Зара- бях тези дни в Бургас- Зара...лелелел...колко много завидях на бургазлийки, колко добре им е заредена Зара там и колко по-готини неща има...Направо паднах  #Crazy.

Сякаш тамошната Зара се е изакала и се е получила тукашната. Това мога да кажа за нашата.

# 730
  • Мнения: 35
На групата недоволни бих казала, че ако са очаквали в още незапочналото лято могат да им направят намаление на нова колекция от -70%, то това е просто несериозно. С много проценти се намалява миналогодишна стока, стока от изтекъл сезон.

lyana, не си права за това ! Миналата година успях да си позволя пазаруване в Лондон, точно покрай намаленията. Искам да ти кажа, че манталитета е мноого различен. Ако по това време у нас има намаления на зимни дрехи и стари колекции, там намаленията са на летни стоки. При нас есента и зимата намаляват чехли, сандали и бански.. на мен не са ми нужни сандали през зимата...
Присъединявам се към ''Черен петък, но по български'' купих си точно една рокля, която не беше намалена и си бях харесала преди това, целта беше да се напълни мола, в което няма нищо лошо, като се връзваме, защо да не го направят хората  Wink

# 731
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
И аз се присъединявам към мненията за "Черен петък, ама по български".
Купих си една тениска с червен етикет с цена 12лв. Имаше бял етикет със задраскана цена 24лв. И познайте - под червения етикет имаше още един - с цена - 17 лв. Без коментар!

Еми да хубава работа, ама българска! Иначе и на мен ми се е случвало това с цените, само че не в Парадайз, а в Сердика;)

И не само там, виждала съм го в и други магазини  Confused
Благодаря на момичетата, които своевременно ни информираха относно "намаленията" и ми спестиха разкарването до там  Wink

# 732
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Варненският черен петък как ли мина?  Laughing
Предния път имаше страхотни задръствания на път към Мол-а, този път беше необичайно спокойно.


Пълен шит Naughty.
 


Благодаря  Laughing

# 733
  • София
  • Мнения: 44 095
Ми то по принцип у нас са си такива намаленията, не знам какво сте очаквали толкова по-различно да се случи, ще имаме да чакаме тук черни петъци като по света...ама надали ще дочакаме някога Simple Smile

# 734
  • sofia
  • Мнения: 405
За 1-ви юни знаете ли къде ще има по сериозни намаления, а и като цяло промоции?

Общи условия

Активация на акаунт