Вълна от две черти заля ни, а сега очакваме цунами! – Тема 51

  • 17 008
  • 706
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 161
Асита, значи чакаме добри новини от теб утре  Praynig

Молина, радвам се, че се завърна. Не си мисли лоши неща - само положителни. Трябва да бъдеш спокойна, не се натоварвай излишно. Как може да ти каже такова нещо тази жена?!
Силно се надявам всичко да е наред при теб и така в следващите 9 месеца  Hug

Darkwoman_bs, аз не съм голям критерий. От доста време, но си имам проблеми с нередовен цикъл, поликистозни яйчници и общо взето наскоро се захванах по-сериозно да се изследвам. Междувременно миналия месец ми се случи чудото, но за много кратко, не успях да усетя емоцията както сега я изпитвам с радостта на другите момичета. Не го мисли това колко ще ви отнеме, правете любов  Simple Smile. При всеки е индивидуално, според мен със или без проблеми.

# 661
  • Мнения: 1 679
Molina- браво еми то и по-дебела ще стане чертичката, спокойно Simple Smile остави ги гледачките- според мен това са окултни техники, които искат да объркват съдбите на хората. Не се допитвай до тях,важно е какво Бог ще каже, а не гледачката, нали Simple Smile Дано всичко е наред, както ти казваш да си по-спокойна.
Дес- честито! EFP
darkwoman- да си призная и ние още не сме почнали сериозно с опитите. То по-скоро сега до 1 месец да се пазим, че имах малък проблем, дано е минал и така Simple Smile

# 662
  • Мнения: 69
Леле ден и половина не съм влизала, а са заваляли толкова много добри новини Simple Smile Честито на всички.

   Аз след двата теста в събота, в неделя направих още един и днес сутринта още един и всичките все положителни.......още не мога да повярвам Simple Smile Миналата година точно на 19-ти януари започнахме с опитите и ето, че година по късно вече чудото се случи. От девет месеца ви чета и все се надявах и моето чудо да дойде и в месеца, в който най- малко съм се надявала, но най много и двамата го искахме- то стана Simple Smile
   Около О този месец само веднъж Бебеправихме и за това и ме толкова трудно може би да повярвам....в други месеци старанието е било много по- голямо.
    Утре ще си запиша час за доки, за да каже дали всичко е ОК и силно стискам палци, да е така Simple Smile

    Успех на всички и наистина най- хубавите неща се случват в най- точният момент Simple Smile

# 663
  • София
  • Мнения: 9 140
Благодаря ви за топлото посрещане  Hug.
sugarpup, Nadiin, desss9011, Agness, честито и лека бременност   bouquet. Да гушнете здрави бебчета на финала  Peace

# 664
  • София
  • Мнения: 1 121
Моли, чертичката се насища  Peace Спокойствие до прегледа в петък, не слушай околните какво ти говорят  Hug

Agness, радвам се, че отбелязвате една година от опитите с положителен резултат Simple Smile

darkwoman, на нас това ни е 6-ти месец.

# 665
  • София
  • Мнения: 358
Десссс!!!!!!! Заех си, то при такава хубава графика  Hug Чесито още веднъж и ти пожелавам много лека бременност и прекрасно сладко бебенце!!!!   bouquet

# 666
  • Мнения: 935
Влизам тук и какво да видя  Shocked ами май ни е ударило цунамито докато ме е нямало...
Момичетааа ,толкова много се радвам за вас   bouquet

sugarpup, Nadiin, desss9011, Agness,едно голямо ЧЕСТИТО!!!Емоцията е голяма!!! Hug Hug Hug Hug
 

# 667
  • София
  • Мнения: 1 757
Агнес честити чертички и на теб,леко бременеене  Hug,днес е страхотен ден...много положителен

# 668
  • Мнения: 1 726
Ейййй браво! Дес, Агнес честито да ви е! Много хубави девет месеца ви желая и щастливи пухкави бебчета на финала! Направо цунамито ни връхлетя в края на темата, дано да продължи и в другата! Simple Smile

# 669
  • Мнения: 1 898
Точно това чаках цял ден  Mr. Green ЦУНАМИТООооо Simple Smile Страхотни новини  Heart Eyes
sugarpup, Nadiin, desss9011, Agness Честито момичета  Hug Пожелавам ви едни незабравими и спокойни 9 месеца  Hug Heart Eyes

# 670
  • Мнения: 486
Честито на Дес!
Искам да ви питам, почнах с тези тестове за овулация, уж в петък ми беше 10 ден и видях много ясно чертичката. А днес ми е вече 13 ден и би трябвало да е по-ясна, а хич не я виждам, едва се бледнееше, та това нормално ли Sad Да споделя само че преживях и голям стрес в събота почина мой роднина, та може ли да е от това. Чудя се вече, а иначе толкова много бременни днес, че си мисля, че и на мен ще ми е късметлийски ден!

# 671
  • София
  • Мнения: 3 061
леле... ми то цунамито наистина си ни връхлетя  Laughing само така момичета!
Klarheit възможно е овулацията да е минала. тестовете показват че в следващите 24/48 часа ще настъпи

# 672
  • Мнения: 152
Дес честито радвам се за теб бъди много,много,много щастлива  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 673
  • Мнения: 131
Леле не мога да ви изчета Grinning Честито на всички с две чертички- хубави ,здрави бебенца и леко бременеене  bouquet

# 674
  • София
  • Мнения: 3 061
момичета, мерих ТТ преди малко 37. вече почвам да се чудя дали ще успея да изчакам 23ти Sad

Общи условия

Активация на акаунт