Вълна от две черти заля ни, а сега очакваме цунами! – Тема 51

  • 17 013
  • 706
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 131
Относно кой на колко е- е аз съм на  27 моя сладур е на 28 (сега в петък става на 29) заедно сме вече от почти 11години, ще се женим сега юни и искаме след това да се пробваме за бебе. Все още не сме започнали опити. Моля ви споделете кой колко време "бебеправи"  ?

Благодаря милички  Hug и   bouquet
Ами аз съм на 25 ,мм е на 29..ние почнахме миналия февруари-забременях веднага, но последва аборт юни Sad. От Септември работим пак..но все още нищо  Tired

# 676
  • Мнения: 270
Страхотен ден! Момичета, честито! Всички много ви се радват на чертичките. Бъдете здрави и безпроблемни бременности....Аз днес цял ден дебнах на компа да стане 16ч, и накрая ми изскочи работа и изтървах бум-а Simple Smile Тъкмо се прибирам и нямам търпение да проверя какво става с вас. С пълната сила на цунамито и се подготвяме за следващата тема, която да донесе късмет и на нас Simple Smile

# 677
  • Мнения: 821
Дес, честито и от мен   bouquet

Моли, мила всеки ден си мисля за теб! Пази се много ,почивай си и всичко ще е наред... От сърце ти го желая  Praynig Praynig Praynig Praynig  Heart Eyes

# 678
  • Мнения: 139
Само така момичетаааааа.Честито на всички,много е вълнуващо.Нека не спират пол.  тесчета и сладки бебчета на финала.Много ви се радвам.

# 679
  • Мнения: 141
 :kissss0 Kissing Heart  bouquetдесииииииии ЧЕСТИТО МИЛА,,,мн се зарадвах,браво лека бременност и нека през цялото време бъдеш спокойна,щастлива,,,Честито и на Надиии,Агнес   bouquet-не ни забравяйте момичета,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,мила БАНАНИ-поздравявам те за увереноста и спокойствието-страхотен пример ни даваш на всички,остани си така позитивна,прави любов и няма да се забавят двете чертички..........ЗУЗУ-добре дошла и успех...продължавам да ви следя и да мечтая,да трапна ж очакване,,,,,въпреки че всички симптоми изчезнаха,може би сам си внушавала ,,,остават ми 5-6-7 дни,,,,ами чакане..поне съм спокойна .......мн добре се чувствам  откакто имам вас,ставам с желание и бързам  да отворя страхотната тема-пълна с искрени и мили дами........прегращам ви всички,,,,,,,,,,,и моят съвет кам вси4ки тъжни,поизнервени и отчаяни момичета еее-НАПРАВЕТЕ СИ ПРОФИЛ В БГ МАМА,споделяйки тук тъгата е наполувина,а радостта е двойна,,,,,,,, Two Hearts

# 680
  • Мнения: 141
ейприл съжелявам за случилото се,но не забравяй-НОВА ГОДИНА,НОВ КЪСМЕТ,,,успех от мен

# 681
  • Мнения: 421

Да почерпя за Рождения Ден на моето Съкровище, което много, много обичам  Heart Eyes
Става на 28  милия  Mr. Green
Страхотни новини днес: четох досега и щях да се разплача от щастие за всички:
sugarpup, Nadiin, desss9011, Agness   Hug  Hug  Hug  Hug   bouquet Честито милички!!! Безпроблемна и лека бременност  Heart Eyes
Добре дошли момичета -при нас стават чудеса  Mr. Green
Уф, със сигурност пропускам някой и/ли нещо-да ме извините моля  Blush
Ще вечеряме с милото с малко винце...До по-късно сладурковци  Hug

# 682
  • Мнения: 131
ейприл съжелявам за случилото се,но не забравяй-НОВА ГОДИНА,НОВ КЪСМЕТ,,,успех от мен
Хаха и аз на това разчитам. Постоянно си го повтарям и гледам с надежда напред  Hug  Мерси Hug

# 683
  • Мнения: 4 954
Аз вече се отказвам дори да се опитвам да ви хвана спатиите.  Laughing
Честито на виделите две чертички и на Дес (препишкай един тест да не те е яд, че не си ги видяла  Laughing)
Моли, радвам се, ама много се радвам, че звучиш по-добре, пиши как се развиват нещата и да ни наръсиш хубаво като чуеш и сърчицето.   bouquet

# 684
  • Мнения: 566
Хехе, днес не успях да вляза цял ден.... толкова много се радвам - истинско цунами от EFP
sugarpup, Nadiin, desss9011, Agness Честито, милички! Прекрасни 9 месеца ви пожелавам със здрави и сладки бебчета на финал!     bouquet     bouquet     bouquet  
Моли Радвам се,че чертичката ти се удебелява! Дано всичко е наред до края...  Hug
Нектаринка Честит ти рожденик, мила ! Да ти е жив и здрав и скоро да го направиш най-щастливия татко! Весел празник! Hug
Добре дошли на новите момичета - дано скоро цунамито връхлети и вас!     bouquet  

# 685
  • София
  • Мнения: 3 072
Нектаринка да ти е жив и здрав рожденника! Пожелавам ви следващия рожден ден да го посрещнете с едно сладко и пухкаво бебче!

# 686
  • Мнения: 141
Нектаринка,жив и здрав да ти е рожденника и мн да се обичате.....и скоро да сте трима!

# 687
  • Мнения: 270
Nektarina, мммм че вкусно. Да ти е жив и здрав рожденника! Много да се обичате и уважавате и да го направиш най-щастливия татко на света! Simple Smile

# 688
  • Мнения: 441
Честито, момичета!!!! Лека и безпроблемна бременност!

# 689
  • Мнения: 4 696
Честито на sugarpup, Nadiin, desss9011, Agness! Дано все така да вървят нещата в темичката!
Естлар, Буци, Ниана, Ирене, трябва и нашият ред да наближава! newsm78
Нектаринка, честит ти рожденник!
Виждам, че вървим към нова тема, дано и тя да е толкова късметлийска! Praynig
Тоито, как сииии!

Общи условия

Активация на акаунт