Вълна от две черти заля ни, а сега очакваме цунами! – Тема 51

  • 17 009
  • 706
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 131
Сашунка по принцип съм леко разочарована, че ми дойде защото точно около и надявах се по време на овуто се обичахме, но....каквото такова. Спокойна съм, ще стане, когато тогава Simple Smile
Първото ми детенце стана от втория месец, даже още преди да дойде дата за М си бях купила тестове за ову и си бях казала, че ако и тогава не стане, на 3-я месец вече ще правя тестове, но...така и останаха неизползвани  Laughing

И сега съм спокойна , все ще стане  Hug

# 691
  • Мнения: 421
Благодаря ви за пожелания -много сте мили всички  Heart Eyes   bouquet
Не успях точно за рожденият му ден да го зарадвам...но продължавам с чакането, лелката още я няма...така че има надежда  Whistling
Уф, знам че не трябва да се вглеждам толкова в симптомите (както каза Estlar), но понякога ми е трудно (това е 2рия път от 5те месеца опити, през който толкова се вглеждам...предишният път бях познала; да видим този  Flutter Писах на лекарката за един кръвен..утре/сряда ще си направя и ще знам на 100% какво става  Mr. Green
Сега след тортичката...да минем на винцето (ние вече минахме тази част, но исках да споделя с вас-да почерпя ''виртуално''  Mr. Green
https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

# 692
  • Мнения: 421
уфф, не успях да я кача  ooooh!

# 693
  • Мнения: 161
Нектаринка, да ти е жив и здрав рожденика! Много да те глези и обгрижва, а ти да го направиш съвсем скоро горд татко! Наздраве  Hug
Дано кръвния тест ви донесе подаръка, който желаете, макар и със закъснение...  Simple Smile
Отваря се снимката  Grinning

# 694
  • Мнения: 777
Олеле, момичетаааааа   bouquet  bouquet  bouquet
На един дъх ви изчетох  Hug
ЧЕСТИТО НА МОМИЧЕТАТА С ДВЕ ЧЕРТИ - момичетата, бъдете здрави и щастливи! Нека чертичките ви потъмняват с всеки ден, коремчетата да растат и да имате много незабравими щастливи моменти в следващите 9 месеца! А след това - да имате най-пуФкавите и послушни човечета на света!  Hug

Четох.. усмихвах се.. просълзявах се.. изтръпвах.. потопихте ме в толкова много хубави емоции, че чак забравих проблемите си  Hug Много се радвам, че съм тук - с вас!!!

П.П. При мен нищо Sad Тестовете са все двучертичкови, а БТ не показва О.. Утре пак съм от сутринта на работа, но вдругиден съм втора смяна и мисля да мина през кабинета на предишния ми гинеколог (защото е на път за работа) - да ме прегледа. Ако види нещо лошо вече ще търся и второ мнение, но поне да ме погледне, че започвам да се страхувам.  Confused
Усещам все едно мехурчета в яйчника си... това го усещах при втората киста... Sad Ще видим, дано да са напразни тревоги Simple Smile

Лека и бебеносна на всички!  Hug

# 695
  • Мнения: 442
Нектаринка,айде честит ти рожденник  Hug Винаги да сте влюбени и още едно допълнение скоро  Hug
А аз не знаете,колко съм развълнувана  Hug Hug Hug Опитвахме повече от година за бебче ,миналата година в края на декември месец стана,но чхг-то ми беше едва 97.3 и го изгубих  Sad и чак сега ни се усмихна щастието отново и дано всичко е наред ,моля се много силно  Praynig Пожелавам на всички ви да забременеете съвсем скоро ! Споделям щастието си само с вас и с моята любов ,на никой друг не смея да кажа още .... Безумно съм щастлива и все още не мога да повярвам и се надявам 206.60 да е добра стойност ,нали ?Днес ми беше датата на М ...

# 696
  • Мнения: 421
katrin_84 -ооо, пак ще бъде незаменим подарък...дори и със закъснение  Mr. Green а снимката исках да се вижда към поста направо...как да е  Blush
dess-милата тя  Hug как няма да си развълнувана  Mr. Green Всичко ще е наред -да ни държиш в течение  Flutter  Praynig  пък дано да ти правим компания скоро  Blush
darkangel-мерси за пожеланията-а при теб какво става?лелката дойде ли,замина ли?  newsm78
Афродитке-уф, милата  hug дано лекарката да ти каже нещо положително или поне да знаеш какво да правиш занапред, че скоро и да си с коремче  Mr. Green
Май още утре ще сме в новата тема...леле, че сме машини  (както Буцигном спомена не веднъж  Joy
Banani-ех,че кофти...и ти много ме съмняваше с тези симптоми  Whistling но важното е,че си спокойна Wink
sashunkа-и аз правих сърмички вчера-малее, станаха супер  Mr. Green
Моли-радвам се,че писа-бяхме се притеснили за теб  Hug само не ги слушай тези врачки...Баба казва  "Ако знаеш кога ще умреш, ще отидеш да си изкопаеш гроба'' ...малко с черни окраски (но да не обсъждаме народопсихологията ни Wink Идеята е-никога не знаеш какво ще се случи-човек не знае какво ще стане...то ако знаехме или щяхме да живеем в перфектния свят или до сега щяхме да сме се избили...уф отплеснах се-извинете ме  Blush

# 697
  • Мнения: 566
Нектаринка Благодаря, че попита, мила!  Hug При мен е все същото... чакам си лелката, но не знам дали ще я дочакам или да послушам бившата ми докторка и да пия Оргаметрил, защото вече не издържам, но постоянно се навивам и след това разубеждавам,защото не искам нищо да става на сила... Confused
Случайно да знаете какво предписват докторите при такъв нередовен цикъл, да съм подготвена за прегледа какво може да поискам...? В сряда трябва да ми излязат резултатите за ЩЖ, остава да дойде лелята та най-сетне да пусна и останалите.

Лека и бебеносна, сладурки! luvbed

# 698
  • Мнения: 171
Момичета, уж сутринта попрочетох, ама вие сте феноменални, изписали сте толкова много! Е, мисля,че се запознах с най-хубавите новини, а именно:
sugarpup, Nadiin, desss9011, Agness, страхотни новини, милички! Пожелавам ви най-най хубавите бебета и разбира се лека бременност! Всички тук много ви се радваме, а аз много ви се радвам и като качвате тестчетата с две чертички, така им се кефя, нали мой не съм виждала с две черти  Thinking
Нектарина, честит рожден ден на твоето другарче и подаръка дано тези дни му го подариш!
Моли, всичко ще бъде наред! Този път ще стигнеш до срещата с твоето прекрасно бебе!
Приятна вечер на всички и дано скоро всички видим  EFP и гушкаме   ylinfant  ylinfant

# 699
  • Мнения: 1 148
Нектаринка Благодаря, че попита, мила!  Hug При мен е все същото... чакам си лелката, но не знам дали ще я дочакам или да послушам бившата ми докторка и да пия Оргаметрил, защото вече не издържам, но постоянно се навивам и след това разубеждавам,защото не искам нищо да става на сила... Confused
Случайно да знаете какво предписват докторите при такъв нередовен цикъл, да съм подготвена за прегледа какво може да поискам...? В сряда трябва да ми излязат резултатите за ЩЖ, остава да дойде лелята та най-сетне да пусна и останалите.

Лека и бебеносна, сладурки! luvbed
 
   на мен са ми предписвали дуфастон : някакви витамини , но не помня какви и противозачатъчни за нередовен Ц

# 700
  • Мнения: 1 898
Мили мои позволих си да направя новата тема  Blush Надявам се да ни донесе много късмет и да я напълним с много  EFP EFP EFP

НОВАТА ТЕМА

# 701
  • Мнения: 832
запис и от мен, честито на бременните момичета Simple Smile стискаме палци за другите Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile

# 702
  • Мнения: 21 313
запис и от мен, честито на бременните момичета Simple Smile стискаме палци за другите Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile
Има нова тема   bouquet

# 703
  • София
  • Мнения: 1 121
запис и от мен, честито на бременните момичета Simple Smile стискаме палци за другите Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile

Вече сме на 53-та тема Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=762177.msg27287291#msg27287291

# 704
  • Мнения: 1 130
Хей, ама тук наистина дъжд завалял от положителни черти! Честито, момичета! За всяка от вас бременността да е спокойна и да остане незабравимо положително изживяване, разбира се завършекът да е здравички бебечета наред! Simple Smile

Аз се позагубих, не питайте! ММ си е тук, търчим по задачки, отделно се подготвях и за изпит по английски, който ми е утре...
МЦ си ми дойде, както си му е редът, на 24 си цъфнах подобаващо.
Не знам тук дали писах, но спрях Тироксина и сега съм на хомеопатични илачи, вече близо 2 седмици и се чувствам добре! Реших да пробвам така, пък след месец според кръвния тест ще реша занапред какво и как!

Изчезвам, че постелята ме зове! Днес ми беше първата част от изпита и се чувствам ужасно изморена, а утре пак в тъмни зори ще ставам!

Успех на всички в бебе-мисията! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт